Treść opublikowana przez Stolkien
-
Spociki w Kielcach
bedziesz we wtorek Tadziu> ????
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
O kurtyna, swietne foty ma gosciu w kolekcji...
-
A4 b7 1.8t
Chłopie miałem powstrzymać się od obsmarowania Cię na Forum A4 ale chyba nie pozostawiasz mi innego wyjścia... Dałem Ci szansę załatwienia sprawy polubownie ale ty jak zwykły kręt / cwaniaczek po prostu masz to gdzieś... myślisz, że odpuszczę i będziesz parę stówek do przodu... Ale tak niestety nie będzie.... Jeśli jutro obiecanej kasy nie będzie u mnie po prostu idę na policję z wydrukowanymi od miesiąca dokumentami / zapisami naszych rozmów... A po tym obsmaruję Cię tak na Forum, że już więcej nikt nawet nie spojrzy na Twoje nawet ładne B6.... Pozdrawiam.. A
-
Spociki w Kielcach
No nie Tadzik. chinczykiem Cie niewpuscimy
-
Spociki w Kielcach
Spot kebab na paderewskiego dzisiaj teraz zaraz dzwonic jak by co 507920922 . ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- Spot był. Ja byłem Grzanek był 2.7Bit było, przejechane było... Idzie...
-
Spociki w Kielcach
wezmę mapkę dla Marcina i dla Ciebie.. Spot. to może w piątek?
-
Spociki w Kielcach
bo Marcin to ESp wyłącza tylko w święta...
-
Spociki w Kielcach
jak sie ociepli to nie ma po co jechac. teraz jest snieg i jest QUATTRO.
-
Spociki w Kielcach
Mozesz zawsze zainicjowac spota,
-
RNS się przegrzewa.
normalny 4 cm albo 3 podjedz w wolnej chwili. wyszarpiemy dziada i sprawdzimy te wichóre !!!
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
nie. z olejem cacy!
-
RNS się przegrzewa.
Oo prosze. Ale marcin bez wlozonej plyty navigacyjnej to ma. Wentylator dziala napewno.
-
B6 DIVISION
CIekawe czy doczeka do konca roku jak znajdę C6 ASB to moje A4 poleci w świat. i pewnie będzie okazyjna cena... chyba że znajde Angola RS4 b7 ---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ---------- Kurwytyna... JEST Copart tylko trochę Ograbiony. i po dokumenty trzeba by się DVLA prosić. ---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ---------- haha. nawet mu zaciski wykrecili Ciekawe co jeszcze. ALe mimo wszystko może pójść za grosze
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
nooo to robię podjazd do Ciebie niebawem
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Tomek to tak jak napisalem. problemów generalnie brak. codziennie odpala i jedzie planuję czyszczenie komór zaworów i dolotu. wymianę DV i myslę że to powinno na kolejne 100.000 zalatwic sprawę ale ja nie lubię przywiązywać się zbytnio do auta. i pewnie sprzedam je za max rok....
-
Spociki w Kielcach
ale tu smutno całe forum żyje a kielce martwe
-
B6 DIVISION
A tak normalnie, ile Ci pali? Z silnikiem nie masz jakiś większych problemów? Olej przepala? pisalem o swoim poprzednim aucie b6 1.8T teraz mam 2.0tfsi i nie mam ogolnie zadnych problemów po za tym jednym bledem w ecu...7 Bartek napisz to słownie bo niedowidze..!!!! ---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ---------- j...ana ceramika może Cersanit by to taniej wykonał\????
-
B6 DIVISION
moje 1.8T jak mialem problemy z przeplywką potrafił zapetlic wtryski do tego stopnia ze palil 30l prze mocniejszej jezdzie
-
B6 DIVISION
wtryski zapętlone : a wtedy leje sie jak z kranu z 10szt.
-
B6 DIVISION
Nosbiak tez mowil mi o S6 ktore robil u siebie. 5.2fsi. na facebuku ma fotki na trasie palil 10l. fajnie,. tylko ciekawe ile w miscie 20 minimum
-
B6 DIVISION
to fajkt. na początku to strzał ze sprzegla na kazdych swiatlach byl. ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- to powiedz mi jak jezdzic RS4 4.2 fsi ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- a do tego np. kup nowe tarcze ham. Nosb mówił mi ile kosztują, nie potrafie teraz przytoczyc ile tysięcy ale DUŻO...
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
eee. to ja ci przeloze znaczek Q ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- spotkanie u nas, Bo jaj Haneczke wezme na chałpy to o 19 trza wracac. A tak to u nas Ize położymy na Kanapie i niech Se leży
-
B6 DIVISION
generalnie to sądzę że cały szkopuł w tym że trzeba by sprawdzić wszystkie pierdoły. Sądzę też że moje poprzednie B6 1.8T w ośce szło równie dobrze szło
-
B6 DIVISION
jaz naprawie zawór DV i zrobię na TIP top możemy stawać na kreskę bez wachania.