Treść opublikowana przez Stolkien
-
Spociki w Kielcach
ale Ci Grzanek soft wgrał. MAsakra.
-
[B6 AVJ] Szarpania na zimnym silniku i jeszcze coś.
No generalnie utrzymuje mi siętylko błąd katalizatora (z racji że go nie mam ) a poza tym to nic niepokojącego nie wywala. Co do logów To w tym przypadku chyba nie ma za bardzo sensu.
-
[B6 AVJ] Szarpania na zimnym silniku i jeszcze coś.
Mam problem pewien. Szarpie mi auto trochę. Jak jest poniżej 5stopni. szarpie na zimnym, no i jeszcze, jak na trasie trzymam np. 100km/h to czuć szarpnięcia "delikatne" ale wyczuwalne. Takie wrażenie jak by ciągnął a za chwile nie. jak tempomat włącze też to czuć zastanawiam się czy któryś czujnik temp nie zawodzi. i datego szarpie n zimnym (zalewa go ) co do szarpań tych delikatnych podczas jazdy ze stałą prędkością to nie wiem.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
chłopie skąd ty te ceny pobrałeś? matko Bosko :polew:
-
B6 DIVISION
Nie ma ktoś z was modułu komfortu tanio do sprzedania??? jakikolwiek żeby tylko sprawny był...
-
Spociki w Kielcach
ja nie znam
- A4 b7 1.8t
-
A4 b7 1.8t
Nooo silniczek i Kolor pierwsza klasa Powodzenia w Modach
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
balem sie ze wyskoczy z auta 2,20m Harpagana i bedzie nieprzyjemnie z racji ze mu zdjęcia Pykam :polew:
-
[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
to dla sprawdzenia odepnij od Radia przewody sygnałowe idące do wzmacniacza i podgłoś , odpalcie auto i bedzie wiadomo czy zaklucenia przenoszą się po masie karoserii? czy po sygnałach Audio.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Hahaaa mam Cię zostałeś ustrzelony w Kielcach o godz. 8:50 , zatrzymałeś się w bocznej uliczce " chyba się troszkę zgubiłeś" Szybko pyknąłem Słitaśną Fotkę akurat zmieniałem opony w moim Wozidle. Ładne Auto ale Brudneee że HOHO.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Kup se miesięczny na PKS Kielce-Ostrowiec zapomnisz o awariach
-
[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
marku słyszysz silnik w głośnikach bo: Masz masę sygnałową połączona z masą zasilania. ja miałem to samo u siebie jak źle wpiąłem zmieniarkę. tak, że zacznij od sprawdzenia tego...
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Marcin ważne jest żeby na LPG i PB na fisie pokazwało Ci tak samo albo bardzo podobnie, wtedy wiadomo że LPG masz dobrze wyregulowane. Bo jak czasy wtrysków były by za długie to będzie za bogato i komp silnika będzie skracał czasy wtrysków Paliwa (jednocześnie będzie pokazywało mniej na Fis)
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
:polew: :polew:
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Prezes. Chyb a trzeba Ci pokazać jak się "Cytuje " Mam Oryginalny "podstawimy zobaczymy" Nie wiem jakie wtryski polecić... Nie mam LPG to niepomoge
-
B6 DIVISION
wszyscy co spawają nierdzewke sprzedadzą ci kawalek rury.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
czujnik zmieniłem u NOSBA ostatnio i też wytrzymał bez błędu 200km Chooj wie na co żeś ty zmienił. ja mam oryginalesa .... ale jak nie chcesz ... To .... ..... Magic Jet ? Szajs / badziewie
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
No Marcin niestety Krok w tył. [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 13:25_________________________________________________Marcin. mam dla Cibie dobrą wiadomość. Mam dla Ciebie czujnik do tego napinacza łańcuszka.. Może w końcu pogasimy tą choinkę na żegarach :)L: I co ?> Nie mów że wujek zły....
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Andriu Powiem Ci że To by był interes życia...
-
Spociki w Kielcach
Mobil. Ja to nic nie wiem, W skarżysku to ja nie byłem ze 2 Lata. A co Ciocia Google mówi???
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
w jakim sesie Audi? Avusy? RSy? Feee
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
cena fajna..
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
jeszcze raz. czy to bedzie do mnie pasowalo? http://allegro.pl/alufelgi-passat-cc-opony-superb-5x112-b6-golf-vi-i1906226430.html
-
B6 DIVISION
?Marek napisz na pw numer gg do ciebie