Treść opublikowana przez Stolkien
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Remik następnym razem jak w Kielcach będziesz to musowo proszę o info :
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jak to ? według instrukcji robisz? A innymi funkcjami możesz sterować? może tasiemkęmasz przewaną jeśli wszystko dobrze zakowodałeś?
-
B6 DIVISION
zerknie kto? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187686.new#new
-
[ALL B6] Prośba o Analizę Logów.
Wiesz no trasy mi zabrakło. Dzisiaj zrobię może dłuższe logi. Ale tak na Pierwszy rzut oka to nieszczelność turbo prawda?
-
[ALL B6] Prośba o Analizę Logów.
Witam. Zrobiłem Logi i mam wątpliwości co do wyników ciśnienia w Turbo. Widzę dosyć duże rozbieżności. Chyba to dla tego słychać pierdzenie podczas przyspieszania. Dodam jeszcze, że Turbosprężarka ma 25tyś przebiegu.
-
B6 DIVISION
No co .. lekko przytarte. 2000 km jeszcze zrobi...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nie szalej Bo Nosb wyobraźnię.
- B6 DIVISION
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Dominik tak jak ostatnio pisałem z Tobą szykuję się powoli do B7 2.0T więc bebechy przejdą do nowej Niuni RNS-E Multifunkcja itd. \ A nawiasem mówiąc ja naleśniki grzane i elektryczne 2004r czarne ciemne piekny stan za 400 od kolegi wytargalem bo kupil skóry bo był DIL ... Ale nie myślcie źe to do mojego Bluesa. Kupiłem je do AWX-a którego w garazu właśnie składam.
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Dominik. Na lato Wentylowane Fotele i Z Masażerem A tak poważnie to skórki Ci się trafiły jakieś ładne? ja się zastanawiam czy swoich komuś nie sprzedać i kupić recaro
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
np ktoś przesunął fotel pasażera i wtyczka się poluźniła. Miałem tak już 2 razy. Błąd trzeba skasować VAGiem. To coś musiało być kombinowane. bo wtyczka airbagów ma blokadę żeby się nie wypięła. trzeba zatrzaski wypiąć.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
No na spocie staniemy do sprintu na tę hamownie jeszcze muszę jechać,
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
U mnie świece to był główny problem ale oprócz tego cewki się już wysrewały. Wymiana i auto jak nowe. Marcin wymieni dzisiaj pewnie świece to da znać czy przestało wywalać errory.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Żeby Ci się dobrze działo. A że działo to Armata, to żeby Ci się dobrze Armatało...
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
już znalazł sponsora na świece... ale za to Sofcik Sportec już siedzi w moim sterowniku. i wooozi mnie szybciutko
-
B6 DIVISION
No właśnie z drugiej strony zobacz ja ich już tam nie miałem a czujnik to się przetarł że aż odpadł przewód. ale po tym jeszcze tydzień jeździłem. Teraz zakupiłem klocki od naszego klubowego Kolegi " bardzo tanio i szybko "
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
ile chcesz za takiego moda?
-
B6 DIVISION
Ale cicho dzisiaj.
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Właśnie bo się sam będę musiał zabrać za to
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
O kurw.xtd Daleko. A powiedzcie jak wydajność tego webasto? Od razu po wejściu jest ciepło? czy trzeba odpalić idopiero zaczyna ciepłe dmuchać ... Jak to działa.?
-
B6 DIVISION
strasznie słabe zdjęcie..
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
dokłasnie .
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
Tak ładnie pracującego 1.9TDi to ja jeszcze nie widziałem. a po Tadkowych /Grzankowych modach Auto ciągnie do przodu że hej.. A wygląd auta to już gusta. A jak wiadomo o nich się nie rozmawia.
-
[B6 AWX] Oem +
to trzeba jeździć i gazować.
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
U Ciebie młody to smoła by dobrze wyglądała. do koloru auta rzecz jasna...