Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. Remik następnym razem jak w Kielcach będziesz to musowo proszę o info :
  2. jak to ? według instrukcji robisz? A innymi funkcjami możesz sterować? może tasiemkęmasz przewaną jeśli wszystko dobrze zakowodałeś?
  3. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zerknie kto? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187686.new#new
  4. Wiesz no trasy mi zabrakło. Dzisiaj zrobię może dłuższe logi. Ale tak na Pierwszy rzut oka to nieszczelność turbo prawda?
  5. Witam. Zrobiłem Logi i mam wątpliwości co do wyników ciśnienia w Turbo. Widzę dosyć duże rozbieżności. Chyba to dla tego słychać pierdzenie podczas przyspieszania. Dodam jeszcze, że Turbosprężarka ma 25tyś przebiegu.
  6. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No co .. lekko przytarte. 2000 km jeszcze zrobi...
  7. Nie szalej Bo Nosb wyobraźnię.
  8. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No zaj&^%sty
  9. Dominik tak jak ostatnio pisałem z Tobą szykuję się powoli do B7 2.0T więc bebechy przejdą do nowej Niuni RNS-E Multifunkcja itd. \ A nawiasem mówiąc ja naleśniki grzane i elektryczne 2004r czarne ciemne piekny stan za 400 od kolegi wytargalem bo kupil skóry bo był DIL ... Ale nie myślcie źe to do mojego Bluesa. Kupiłem je do AWX-a którego w garazu właśnie składam.
  10. Dominik. Na lato Wentylowane Fotele i Z Masażerem A tak poważnie to skórki Ci się trafiły jakieś ładne? ja się zastanawiam czy swoich komuś nie sprzedać i kupić recaro
  11. np ktoś przesunął fotel pasażera i wtyczka się poluźniła. Miałem tak już 2 razy. Błąd trzeba skasować VAGiem. To coś musiało być kombinowane. bo wtyczka airbagów ma blokadę żeby się nie wypięła. trzeba zatrzaski wypiąć.
  12. No na spocie staniemy do sprintu na tę hamownie jeszcze muszę jechać,
  13. U mnie świece to był główny problem ale oprócz tego cewki się już wysrewały. Wymiana i auto jak nowe. Marcin wymieni dzisiaj pewnie świece to da znać czy przestało wywalać errory.
  14. Żeby Ci się dobrze działo. A że działo to Armata, to żeby Ci się dobrze Armatało...
  15. już znalazł sponsora na świece... ale za to Sofcik Sportec już siedzi w moim sterowniku. i wooozi mnie szybciutko
  16. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie z drugiej strony zobacz ja ich już tam nie miałem a czujnik to się przetarł że aż odpadł przewód. ale po tym jeszcze tydzień jeździłem. Teraz zakupiłem klocki od naszego klubowego Kolegi " bardzo tanio i szybko "
  17. ile chcesz za takiego moda?
  18. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale cicho dzisiaj.
  19. Właśnie bo się sam będę musiał zabrać za to
  20. O kurw.xtd Daleko. A powiedzcie jak wydajność tego webasto? Od razu po wejściu jest ciepło? czy trzeba odpalić idopiero zaczyna ciepłe dmuchać ... Jak to działa.?
  21. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    strasznie słabe zdjęcie..
  22. Tak ładnie pracującego 1.9TDi to ja jeszcze nie widziałem. a po Tadkowych /Grzankowych modach Auto ciągnie do przodu że hej.. A wygląd auta to już gusta. A jak wiadomo o nich się nie rozmawia.
  23. Stolkien odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    to trzeba jeździć i gazować.
  24. U Ciebie młody to smoła by dobrze wyglądała. do koloru auta rzecz jasna...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.