Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SotoM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SotoM

  1. SotoM odpowiedział(a) na Trefelling temat w 2.0TDI
    Ja erole....Jak głowice silnika ci przykrecą kiedyś na 6 srub zamiast na 10 też uwierzysz że to nic nie szkodzi.... ? Zapomnieli wkręcić pewnie i tyle...szybko szybko w karton do kuriera i poszło...
  2. SotoM odpowiedział(a) na okalewo94 temat w 2.0TDI
    Myślę że może się przycierać sprężarka klimatyzacji...jedź na klime niech podłącza maszynę do nabijania i sprawdzą ciśnienia jakie są wytwarzane na niskim i wysokim ciśnieniu.
  3. SotoM odpowiedział(a) na okalewo94 temat w 2.0TDI
    Zobacz czy problem występuje na wlaczonej jak i wyłaczonej klimie...
  4. SotoM odpowiedział(a) na Trefelling temat w 2.0TDI
    Tak to jest jak każdy chce mieć turbo na wczoraj -tu się nie dokreci, tam się nie przykreci... Jakby ktoś miał zamiar regenerowac turbo polecam z czystym sumieniem firmę Turbo-Cars - 72-002 Dołuje.pelna profeska regeneracja na elementach meletta Odsyłaj im to w chu...steczke i niech w buty sobie wsadza amatorszczyzne
  5. SotoM odpowiedział(a) na korneliusz13 temat w 2.0TDI
    Typowy objaw wytartych oringow uszczelniających PD stąd też może być zła korekcja na pompie,po zdemontowaniu PD do weryfikacji gniazda...
  6. nie ma szans konkretnie powiedziec który sworzen sie wysypał...jedz do warsztatu lub SKP na spr.
  7. SotoM odpowiedział(a) na Minerseth temat w Audi A4 B6/B7
    sciaganie auta nie koniecznie moze byc od geometrii, przełuz koła na przedniej osi prawe na lewe i testuj, jesli problem zniknie lub sie zmieni kierunek sciagania - to trzeba by sie pochylic nad kołem - felga lub zdeformowanie opony
  8. trwałosc zawieszenia ma tez znaczenie od innych czynników wiec nawet LeM sie szysbko wysypie...
  9. Wczoraj to dokładnie obadalem samo zamontowanie P i L str prawidłowo, strzalka w kierunku jazdy i patrzy w str koła .poszedlem specjalnie do swojego auta spoglądać i też zdjęcia lewej str.zrobilem porównując z twoimi zdjęciami i montaż jest prawidłowy z tym ze kwestia wyjechanych tulejek... Delphi fajana? czy skręcenie łączników na wiszacych zawieszeniu.. Jak chcesz napisz mi maila to ci fotki na maila wyślę bo nie u miem wrzucać zdjęć na 4um.
  10. Stronami w sensie p i L str prawidłowo są zamontowane to na 100%... Nawet spojrzałem u siebie, są 2 opcje 1 mechanik skręcił śruby na max na wiszacym zawieszeniu co po opuszczeniu auta i naprężenia zawieszenia spowodowało że tuleje wyjechały z obudowy łącznika -ja zawsze skręcam na maxa laczniki gdy auto już stoi swoim ciężarem na kołach,niestety trzeba się żucia na glebę, klucz 16mm i odkręcić łaczniki. 2. Delphi znana firma to fakt ale niektóre części mają fajane...
  11. Każdy silnik 16V pd mocowany jest na 2 śruby nieważne czy będzie pompka Siemensa czy Boscha. Moje śmiglo jest z lipca 07r.
  12. Jeśli wyświetla ci komunikat na zegarze to w sterowniku powinien widniec takze błąd,skoro tak nie jest tzn ze juz ktoś grzebał w sofcie i pocieta jest tabela błędów Czyli wyrzucone są co niektóre błędy np jak w tym przypadku związane z Dpfem... Więc jeśli zeczywiscie tak jest to musiał by tuner spr.soft i potwierdzić moje przypuszczenia i jeśli Faktycznie by tak było trzeba by wgrać ori soft i wtedy będzie widać w Czym jest problem bo teraz po omacku można szukać powodu... Chyba że odrazu decyzja wywalenia ustrojstwa i z głowy
  13. SotoM odpowiedział(a) na husajn22 temat w Zachodniopomorskie
    Na Okulickiego i na łukasińskiego to są 2 najbardziej popularne zakłady w Szczecinie... I właściwie każdy robi u jednego lub drugiego kwestia pewnie ceny...
  14. Nie nie ma remontów tych silników, Zazwyczaj grzebanie w pierdolach, pd,turbo,EGR itd... 2,0tdi ma taką opinię właśnie przez internet w wiekszosci zgrupowanie ludzi pechowych którzy trafili na trefny egzemplarz który pochłania kupę kasy...
  15. tuleje na wahaczu prostym zmienione - nic to nie dało auto i tak poszło nizej bo zmieniłem 4 amorki + sprężyny H&R - 40mm wczoraj wymieniłem 2ie poduchy pod silnikiem P i L - oryginały - ale nie zwróciłem uwagi czy pukniecie wystepuje czy juz nie...nie wpadło mi w ucho bo chyba juz sie przyzwyczaiłem albo znikło... poobserwuje jeszcze... na allegro kupowałem - oryginały VW/Audi - serwis Skody REX Auto - Rzeszów http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=50860&us_id=42749752 Niestety nadal pukniecie występuje lecz bardzo żadko i wydaje mi się że ciszej, myślę nad wymiana poduszki SK.biegow... Za jakiś czas jak się odbije finansowo zakupie dolne wahacze, jeśli nie zniknie pukniecie wnioskuję że tuleje ławy są wyrobione...
  16. Do B6/b7 cienki sworzeń że względu na osadzenie w stalowej stulej w prasowanej w alu zwrotnice. Gruby sworzeń idzie do starszych modeli B5 bo tam jest pełen żeliwny odlew zwrotnicy
  17. SotoM odpowiedział(a) na monter11 temat w 2.0TDI
    Pewnie pomyliłeś vac z out.
  18. SotoM odpowiedział(a) na CHUDY_13 temat w Audi A4 B6/B7
    to szukaj sprężyn do 1BE (20mm - nizej od standardowego 1BA [kozy] ) + amorki Sachs'a lub KYB seria i bedzie dobrze.
  19. Ty Szukaj sprawnego auta, rozumiem wygląd wyglądem ale jak widzę co przyjeżdża do nas do warsztatu to jest jakieś nieporozumienie niby dobrze wypasione a ze sprawnością, trzymaniem serii to daleko a kasy do włożenie od....
  20. Brzmi to jak koło pasowe sprężarki klimatyzacji -standardowa usterka wyrabiają się gumy amortyzujace w kole pasowym. Trzeba łapkę włożyć i poruszać na boki środkiem koła nie powinno być tam luzu.jesli gumki są całkowicie wysypane to będzie halasowac na kłamie wyłącznej jak i wlaczonej. Z częściami z robotą max 300zł. W intercarsie są dostępne zestawy naprawcze koła pasowego
  21. SotoM odpowiedział(a) na s33d temat w 2.0TDI
    No to lypa jeśli faktycznie tak jest jak piszesz...nie lubię takich problemów tzn ze trzeba wyposażyć się przy montażu w gwintowniki
  22. SotoM odpowiedział(a) na s33d temat w 2.0TDI
    Wiele osób ad3 zainstalowalo i sobie chwała... Też chyba na to się kiedyś zdecyduje.
  23. co bys nie kupił to nie kupisz bezawaryjnego gruza... kazdy i wszystko w obecnych technologiach to smietniki łacznie z tymi audi i innym vagami... wkur....mnie ta moja BaRDacha ale mam ja juz najdłuzej ze wszystkich aut jakie w zyciu miałem - teraz włozyłem w nią 2000zł - amory troche wahaczy, ASO poduchy pod silnik przejscia z silnikiem tez były... pękniety tłok ,kolektor wydechowy,padniety egr ,padnieta klapa gaszaca...i do tego wciąz zmeczony zyciem dpf na pokładzie...no i co,pod z czoła ocierałem kase z karmana wysypac trzeba było i pakowac w stenchlizne....i dalej sie pakuje... nie kupuj auta z forum... najlepiej od człowieka ktorego sie zapytasz o znane tobie usterki silnika 2.0 jak nie wie o czym gadasz tzn ze auto nie wadliwe...gosc nie jest internautą płaczącym w necie ze mu auto kleka...
  24. Kwestia tej końcówki roku.... Moja np jest z lipca i kiedyś jak pojechałem do aso po części to szanowny Pan po podaniu vinu wypalił - 07 rejestr to modelowo będzie 2008r... No padłem.:-))
  25. Jakby to była wina turbo, miał byś w sterowniku błąd związany z przeładowaniem chyba że faktycznie masz coś w sofcie namieszane i błędów nie pokazuje, zostaje tylko spr.parametrow podczas jazdy...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.