Treść opublikowana przez ZuKeRs
-
znaczek "AUDI EXCLUSIVE" z tapicerek przednich
wlasnie nie mam vinu na 100% z ori exclusive - a nie dostawiana musze ruszyc tylek i jechac odebrac pare pierdolek z ASO - lezakuja juz 2 miechy - zagadam z chlopakami odnosnie tych blaszek jak uda mi sie cos nowego ustalic napisze tutaj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wrocilem
-
znaczek "AUDI EXCLUSIVE" z tapicerek przednich
Z paru powodow odpuscilem temat ostatnio. To co udalo mi sie ustalic jakis czas temu to aby miec pewnosc na 100% ze otrzyma sie znaczki audi exclusive najlepiej zamawiac je z nr VIN auta ktore posiada taki wypas w ori. Takie zamowienie idzie inna droga niz pozycjonowanie czesci z etki. Aha no i nowsze znaczki nie dosc ze sa ladniejsze to i sporo tansze od starych prostokatow.
-
B6 DIVISION
do B7 avant pasuje ? jaki kolor? ---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- 1rffbnmj vmbcxzza
-
Czerwony gumowy sznurek z kółeczkiem na dole-do czego służy?
awaryjne otwieranie klapy bagażnika
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
do następnego alona działaj z wrześniowym
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja wezme gwiazdke dla ciebie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
byłem dwa razy po graty w ASO ale nie brałem bo jak wezmę to muszę specjalnie lecieć do GD Ci je przywieźć ja cie zaraz przetrące za te specjalnie jechać do miasta to z miłości i dumy powinieneś codzień przyjeżdżać lepiej nie będe pisał jaki to jest koszt tych blaszek:naughty: ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- mi tam pasuje jak ulał tylko wtedy bez grilla??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
myslalem ze mowilem ci abys chwycil przy okazji jak sam tam bedziesz - ale moze zle pamietam w takim przypadku zaraz odbiore
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja bede dopiero ok 20 browarka chwyce, kielbache i malosolne ogory jesli nie zapomne
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kurde, ja mam tyle roboty ze wkolko zapierdalam z "pusta taczka" w najblizsza srode odwiedze was jeszcze nie bylem na strzelnicy a ty?
-
Spotkania na drodze
B6 S4 Toruń - śmiga Twoja jak szalona do następnego:hi:
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
graty zakupu kamere cofania masz ori?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak ci podawalem kielbache mowiles co innego:decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
szyberdachu zazdrościsz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na twoim ulepie będą słabo wyglądać lepiej w moim update zrobić
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
transbud na trakcie - mają nowoczesna maszyne i do tego wiedza co robia - tak mi sie wydaje to jest przed straza pozarna jak lecisz w kierunku pruszcza
-
Prośba-ankieta
- 3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Nie raz tak jest ze Oleg nie odbiera, ale nie obrazaj sie na niego, czasami mu sie nie dziwie, ze ma dosyc rozmow telef. Sorki - nie doczytalem Na serio ciesze sie ze kolejna forumowa 3.0 smiga jak nalezy a dwa ze serwis z GD podolal zadaniu- 3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Fajnie Lukasz ze udalo ci sie ogarnac temat swojej strzaly, tylko te koszta Jednak, jak sam napisales, radosc z prowadzenia wynagradza wszystko Ja mam przelot udokumentowany obecnie 101 tys i jak narazie - odpukac - korekcje wtryskow sa b.ladne a rozrzad leciutko na zimno rano tylko da o sobie znac. Klapy wirujace wskakiwal na jednej blad, ale Oleg nie wymienial, jeszcze nastawniki nie byly tak wyklepane, lekki modzik i pasta miedziana i juz 5 tys km bez bledu. Pisze to aby pochwalic tez jednostke BKN a przypadek opisany przez ciebie nie jest pewnie wyjatkiem ale zalezy od przelotu, serwisu, sposobu uzytkowania itp. ---------- Post dopisany at 02:53 ---------- Poprzedni post napisany at 02:49 ---------- PS: Aha, zapomniales Lukasz ze nowsze silniki 3.0 tdi mozna wrzucic do B7 - Olgierda A4 B7 przeciez ma te jednostke- Wymiana żarówek postojowych
do postojowki akurat jest latwy dostep w B7 sa dwa dekielki, jeden jest z boku od strony grilla po jego sciagnieciu jest latwy dostep do wydlubania postojowki nie trzeba sciagac lampy - nie dawno tez to przerabialem- Nie działa sterowanie szyby przedniej pasażera?
zaczalbym od kostki w slupku - czy przypadkiem woda gdzies nie zachodzi, a potem sciagniecia tapicery i przegladniecia wiazki - ewentualnie wymiana samego przycisku z tapicerka tylna - jesli masz tyl elektryke PS:mam taki przycisk jakby co- [B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
czadersko usiadla sam zestaw springow i amorow - jaki to koszt?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tomek podrzuc mi kontakt do kolegi ktory mial problem z hestia - pamietam jaro.... a dalej juz mam luke w pamieci- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja bede za 30 min - 3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia