Treść opublikowana przez ZuKeRs
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 21:28_________________________________________________tutaj sie udaj http://www.automat.gd.pl/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spoko nie dziękuj przecież zapłaciłeś mi za nią 320 PLN tak tak pogadaj sobie [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:27_________________________________________________ ja mam na sprzedaz 18 s-line z lato oponami
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
thx za kielbaske
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nom , wkoncu w domku wiec jutro u Ola
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzis lechia-legia o 1830 na tvn turbo :naughty:
-
[ALL B8] Przycisk do elektrycznie zamykanej klapy
Szukam numeru przyciska wraz z ramka i kostka takiego - foto z B8:
-
[ALL B6/B7] Montaż tylnej klapy elektrycznie otwieranej i zamykanej do avanta nowe info
Nom w ori w A6 C6 i A4 B8 jest przycisk w klapie, prosze przycisk z B8
-
[ALL B6/B7] Montaż tylnej klapy elektrycznie otwieranej i zamykanej do avanta nowe info
w sumie dobry pomysl, tyle ze tutaj jest sporo niewiadomych - kompatybilnosc itp, znalazlem tez cos takiego http://allegro.pl/vw-touareg-7l6-silownik-hydrauliczny-klapy-i1472959967.html W sumie to ja myslalem aby efekt koncowy byl taki ze z klucza otwierajac klape aby sama sie otworzyla do gory, a zamykala z przyciska w klapie - wiec zalezy mi na pelnej kompatybilnosci. Z tourega to wrzucic same silowniki ale wtedy niemam fulla bo pewnie otwieranie z pilota by nie dzialalo no i pytanie czy woogole by odebralo prawidlowo sygnal wykonawczy z przycisku drzwi. Pomysl tyle ze za duzo pytan, wole zostac przy wersji A6 C6, podjade niedlugo ogladne na zywo te silowniki, jak podejda do naszych zawiasow i zmieszcza sie kolo klapy to dam znac. Jesli nie to wtedy rzeczywiscie touareg bedzie kolejny do sprawdzenia.
-
Jaki ubezpieczyciel najlepszy ?
Ja mam pakiet w Hesti - wszystko od mieszkania, psa az po samochod. Za OC 3.0 place 400 zl/rok, AC za rok pelne max opcje-65000 wartosc z recaro, navi - doslownie wszystko opisane w umowie 3200 Jesli chodzi o wyplacalnosc to niewiem, w ubieglym roku robilem bezgotowkowo w salonie COOO - 5 letnie audi A4 bez problemu. Mysle ze nie warto oceniac firmy ubezp po jednej sytuacji, kazda sprawa jest inna i kto madry ten walczy o swoje. Tak sie sklada ze jest sporo naciagaczy a ubezp walcza z tym jak moga bo przeciez prawo im w tym nie pomaga - handel kradzionymi czesciami, gieldy, zlomowane czesci z Niemiec itp. No i na koniec, wole sprawdzone ubezp jesli chodzi o AC a nie jakies Linki, comerciale, mtu itp
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W dealerke beda sie chlopaki bawic Trzeba uwazac na miescie kupujac cukier moze wy tam co innego bialego przywieziecie Bieniek uwazaj w tym Jaroslawcu co bedziesz sypal do herbaty
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
605 glos oddany po raz drugi Prezes moze jakas mobilizacja klubowa - wysylajac maila krotkiego do kazdego aby zaglosowal
-
[ALL] AZ Auto Serwis - oficjalny warsztat A4 Klub Polska - Trójmiasto :)
:hi: :good:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wy serio z tym cukrem ? :polew: bo juz nie kumam
-
Ceny wariują !!
Taaa...jak przyjadą do mnie koledzy z Warszawy to każdy sypie po 5 łyżek i nie miesza :kox:
-
[B6 AVF] Wymiana oleju w Multitroniku - która śruba?
temat do zamkniecia
-
[ALL B6] Kontrolka AIRBAG
Oj to niechce cie smucic ale chyba bedziesz musial skontrolowac albo instalacje fotela czy przypadkiem gdzies sie nie przetarla przy szynach, albo wydlubac obicie tylne fotela i odslonic tapicerke aby sprawdzic kostke do airbaga, Cos nie tak na 100% z sygnalem poduszki fotela kierowcy, jesli nic nie grzebales przy tunelu to obstawiam abys fotel dlubal dokladnie. Kurcze najczesciej topiny w kostce, moze zrob tak ze na podlaczonym vagu ruszaj kostkami aby upewnic sie ze ten element masz sprawny w 100%, szkoda dlubac fotel - tam raczej nie powinno sie nic stac.
-
[ALL B6] Kontrolka AIRBAG
Sprawdz wiazke airbaga pot fotelem kierowcy - straciles sygnal z poducha - czy przypadkiem nie ruszales fotelem w krancowe polozenia, czesto tak wlasnie se zdaza.
-
[ALL B6/B7] Pakiet oświetlenie przestrzeni nóg - włączone oświetlenie podczas jazdy
jestem fetyszysta stop mojej zony Tak na serio to MEGA wyglada jak w nocy swieca sie przestrzenie, pozatym jak wstawie sobie nakladki na pedaly od RS4 to musze sie na nimi podniecac nie tylko za dnia ale i w nocy .
-
[ALL B6/B7] Pakiet oświetlenie przestrzeni nóg - włączone oświetlenie podczas jazdy
Zarzuce taki pomysl koledze elektrykowi, zobcze czy ogarnie. Podejrzewam ze w takim przypadku jesli nie idzie VAGiem tego zmienic to moze wystarczy gdzies zmostkowac sygnaly podswietlenia do wlacznika swiatel drogowych. Jak to zrobiles u siebie ?
-
[ALL B6/B7] Pakiet oświetlenie przestrzeni nóg - włączone oświetlenie podczas jazdy
Mam takie pytanko, Czy jest mozliwa zmiana w VAGu tak aby podswietlenie przestrzeni nog swiecilo sie - podczas jazdy - czy tez przy zamknietych wszystkich drzwiach, a nie tylko zapalalo sie gdy drzwi sa otwarte. Pamietam ze u kolegi w A6 C6 po lifcie 2007 rok podswietlenie nog swieci sie caly czas. Mozna cos zmienic w Vagu w tej kwestii?
-
[B7 BRD] Szuflady pod siedzeniami
W poprzedniej B7 wymienialem fotele i mialem szuflady od wersji manual i niestety ale nie podeszly do elektr. Zamontowalem wszystko ladnie ORI i po montazu fotela w autku zaczalem sprawdzac krancowe polozenia pochylu siedziska dolnego i niestety ale szuflady blokowaly zakres i to w znaczny sposob. Wiec jak szuflady do elektryki foteli to tylko z tej samej wersji, z manuala nie podejda.
-
[ALL B6/B7] Jak zdemontować poduszkę w fotelu?
Po sciagnieciu tylnego obicia fotela bedziesz mial widoczne zaczepy tapicerki oparcia, po ich odpieciu odslonisz sobie strone po ktorej jest airbag i bedziesz mial elegancko dojscie do srubek, kabelka itp. PS: mega ciezko sie sciaga obicie fotela z tylu - wskazowka abys nie polamal zaczepow - na gorze sa 3 zaczepy metalowe, musisz bardzo mocno pociagnac obicie, ale kontroluj to abys nie powyginal sobie za bardzo, 3 sztuki zaczepow - nie do konca odczepia sie jakby tylko lekko odskoczyla tapicerka od fotela - nastepnie musisz zagladnac od gory do tych zaczepow i powysuwac je z prowadnic na obiciu - wszystkie 3 sztuki przesunac max w prawo az wyskocza z zaczepu oparcia - no i dopiero teraz elegancko do gory wysuwasz obicie fotela Montaz spowrotem to najpierw wyciagnij te 3 metalowe zaczepy z fotela wloz w obicie i chyba jasne, wcisnij komplet.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobre :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Leszcze moze nie pojada bo ciezko pracuja Za to plotki wysylamy PS: Bieniek - odzyskales moc w swoim, moja juz po nastawach turbo w ASO i smiga jak szalona :gwizdanie:
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
poszlo - ale szybko ida glosy :gwizdanie: w jedna minute zmienilo sie z 123 na 135