Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miałem dziś podskoczyć, ale czasu mi zabrakło.. Aha, dzieki za życzenia dla Tomków, ale ja miałem imieniny 29 grudnia.
-
SPOTY RADOMSKIE
No mnie się upiekło, bo imieniny mam 29 grudnia.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Panowie, do cholery, nie spamujcie tu. Żartowałem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś, a Ty dalej w buntowniczych barwach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kokos, gratki za zasłużony róż. :th: Chociaż teraz wg mojego nowego kryterium w głosowaniach dostałbyś ode mnie NIE. Ale nie przejmuj się, dobrze, że jesteś w Klubie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja jak wyglądam przez okno to widzę żywopłot.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cały most pewnie będzie miał ze 2 km. Jakby tak jakeś barierke dla pieszych zaczął robić to już by było lux.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale musiałbys sie określić czy chcesz robić całą stal w kontrakcie ,bo nie wiem jak rozmawiać w twojej sprawie z zarządem Moskal, coś Ty, ja chciałbym tylko kilka belek, tak do 300 000 zł EDIT: A jaki tam czas macie? 60 T na miesiąc mogę przerabiać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No kurna, to trzeba było wcześniej mówić, że będziecie budować most to poranne przywitanie byłoby inne.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No no, moskal, pamiętaj, że jakby POL-AQUA potrzebebowało wsparcia to ten tego..
-
SPOTY RADOMSKIE
A gdzie masz okno..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spier*alaj ch*ju złamany, spier*alaj! Mom twój numer tutaj wyświetluny, ja sie tobum ch*ju zajme...
-
[B5 AMX] Chciałbym wyrzucić katalizator
KoDi2009, miałem taki sam silnik jak Twój - 1.8 ADR. Zamiast kata miałem zwykłą rurkę, ale było głośno, więc wspawałem tłumik przelotowy - nie dość, że w aucie zrobiło się ciszej to jeszcze lepiej się wkręcał w obroty. Polecam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Teraz jestem w stolycy i faktycznie sliczna wiosna. Rano tylko cos postraszylo.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A idźta w cholere. :doh1:- [ALL] Na wyjezdzie służbowym w pewnej galerii
Kolega wyraźnie napisał, że to galeria na Litwie...- [ALL] tanie cabrio, a moze coupe??
To dobre jest, E30 są śliczne w Cabrio. To Audi Cabrio też fajna opcja.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W Radomiu coś sypnęło, ale już koniec. W sumie to dobrze, bo nie mam żadnego driftowego auta.- SPOTY RADOMSKIE
Następnym razem cza brać ciuchy na zmiane. Pepin, a na śledzie z wódką to trzeba będzie innym razem się ustawić.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O maaasz, teraz Ty...? Pany, pada śnieg w Wawie?- SPOTY RADOMSKIE
to się nazywa poświęcenie, najpierw na spot z uszkodzoną nogą później do szpitala :> No dokładnie. Adrian, jesteś miszczo. :th: Pepin, w awatarze jesteś dużo starszy niż w realu, czy kerfurze. Miło było poznać, przyjeżdżaj częściej. :th: PS. Narobiłeś mi smaka tymi śledziami. Idę do kuchni, mam jakąś makrelę czy cuś...- [B5 AMX] Chciałbym wyrzucić katalizator
Proponuję, żebyś zamiast rurki, która może zdusić silnik, wstawił sobie tłumik przelotowy - dużo lepiej się jeździ niż z samą rurką (sprawdziłem w 1.8). Poza tym z rurką będą Ci się szybciej wypalać pozostałe tłumiki...- SPOTY RADOMSKIE
Spot kox. Adrian, czekamy na zdjęcia.- SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, a właśnie miałem pisać, żeby się nikt nie spóźnił, bo ja będę musiał się wcześniej zerwać. :> Muszę kolegę w szpitalu w Kozienicach odwiedzić... mcm, we wtorek trzeba wyjechać o 17 z minutami, żeby przed 20 dojechać. Jak masz chęć to jedziemy. :th: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.