Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Miałem dziś podskoczyć, ale czasu mi zabrakło.. Aha, dzieki za życzenia dla Tomków, ale ja miałem imieniny 29 grudnia.
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No mnie się upiekło, bo imieniny mam 29 grudnia.
  3. Panowie, do cholery, nie spamujcie tu. Żartowałem.
  4. Raguś, a Ty dalej w buntowniczych barwach.
  5. Kokos, gratki za zasłużony róż. :th: Chociaż teraz wg mojego nowego kryterium w głosowaniach dostałbyś ode mnie NIE. Ale nie przejmuj się, dobrze, że jesteś w Klubie.
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja jak wyglądam przez okno to widzę żywopłot.
  7. Cały most pewnie będzie miał ze 2 km. Jakby tak jakeś barierke dla pieszych zaczął robić to już by było lux.
  8. Ale musiałbys sie określić czy chcesz robić całą stal w kontrakcie ,bo nie wiem jak rozmawiać w twojej sprawie z zarządem Moskal, coś Ty, ja chciałbym tylko kilka belek, tak do 300 000 zł EDIT: A jaki tam czas macie? 60 T na miesiąc mogę przerabiać.
  9. No kurna, to trzeba było wcześniej mówić, że będziecie budować most to poranne przywitanie byłoby inne.
  10. No no, moskal, pamiętaj, że jakby POL-AQUA potrzebebowało wsparcia to ten tego..
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A gdzie masz okno..?
  12. Spier*alaj ch*ju złamany, spier*alaj! Mom twój numer tutaj wyświetluny, ja sie tobum ch*ju zajme...
  13. KoDi2009, miałem taki sam silnik jak Twój - 1.8 ADR. Zamiast kata miałem zwykłą rurkę, ale było głośno, więc wspawałem tłumik przelotowy - nie dość, że w aucie zrobiło się ciszej to jeszcze lepiej się wkręcał w obroty. Polecam.
  14. Teraz jestem w stolycy i faktycznie sliczna wiosna. Rano tylko cos postraszylo.
  15. A idźta w cholere. :doh1:
  16. Kolega wyraźnie napisał, że to galeria na Litwie...
  17. To dobre jest, E30 są śliczne w Cabrio. To Audi Cabrio też fajna opcja.
  18. W Radomiu coś sypnęło, ale już koniec. W sumie to dobrze, bo nie mam żadnego driftowego auta.
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Następnym razem cza brać ciuchy na zmiane. Pepin, a na śledzie z wódką to trzeba będzie innym razem się ustawić.
  20. O maaasz, teraz Ty...? Pany, pada śnieg w Wawie?
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to się nazywa poświęcenie, najpierw na spot z uszkodzoną nogą później do szpitala :> No dokładnie. Adrian, jesteś miszczo. :th: Pepin, w awatarze jesteś dużo starszy niż w realu, czy kerfurze. Miło było poznać, przyjeżdżaj częściej. :th: PS. Narobiłeś mi smaka tymi śledziami. Idę do kuchni, mam jakąś makrelę czy cuś...
  22. Proponuję, żebyś zamiast rurki, która może zdusić silnik, wstawił sobie tłumik przelotowy - dużo lepiej się jeździ niż z samą rurką (sprawdziłem w 1.8). Poza tym z rurką będą Ci się szybciej wypalać pozostałe tłumiki...
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Spot kox. Adrian, czekamy na zdjęcia.
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bryniu, a właśnie miałem pisać, żeby się nikt nie spóźnił, bo ja będę musiał się wcześniej zerwać. :> Muszę kolegę w szpitalu w Kozienicach odwiedzić... mcm, we wtorek trzeba wyjechać o 17 z minutami, żeby przed 20 dojechać. Jak masz chęć to jedziemy. :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.