Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. To prawda, nie mówię, że nie. Chociaż czuję, że pierwszy raz mogę mieć problemy z odpaleniem samochodu, bo w tym roku zaczął ciężko palić. Mam nadzieję, że to tylko wina świec, które zamierzam wymienić w przyszłym tygodniu. [br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 09:04_________________________________________________Pany, nie wiem jak u Was, ale u mnie to się ociepla...
  2. Ale dałem dziś czadu. -23 a ja dostawczakiem na myjnie pojechałem. Patrzyli się na mnie jak na UFO, bo byłem pierwszym odważnym w ten mróz, ale umyli, bo powiedziałem, że jadę do ciepłej hali. :> Audiczka umyta wczoraj stoi (niestety już w zimnym) garażu...
  3. Gdybym dziś miał aparat przy sobie to pokazałbym Wam jak wygląda artystyczny brud na aucie - biała sól na czarnym lakierze w zimowym słońcu, ale nie wytrzymałem i wieczorem podjechałem na myjnię. Jednak chęć posiadania czystego auta jest silniejsza niż wygranie konkursu. Może następnym razem...
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Mróz przyszedł, solarki jeżdzą, a śniegu nima.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ooo, ładnie dziś sypnęło. Niestety cały dzień jeździłem z kierowcą, bo.. .., ale później dopadłem się do samochodu i zaorałem boczne uliczki. Ja na parkingach nie lubie się ślizgać, bo co ciekawego można zrobić z przednim napędem.. ale za to długie proste są idealne do jazdy driftem... :> Co do nart - bardzo chętnie bym pojechał, ale jutro szkoła w Lublinie. Ale bawcie się dobrze.
  6. O kutwa, umieram... Dobrze, że szofer bedzie mnie dziś woził. Najlepszego w Nowym Roku.
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No to nieźle pociągnąłeś..
  8. Postanowiłem, że unormuję sobie sprawy sercowe, chociaż stoję na rozdrożu i nie wiem co robić... Poza tym mam jeszcze kilka postanowień, ale wolę zachować to dla siebie.
  9. Laj laj laj laj lajlaj, trala la... umcyk umcyk... GipsyParty Wszystkiego najlepszego. :th:
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Łoooo...
  11. Wiem, że w 2008 najniższa krajowa wynosiła 1.126 zł brutto, a jak to jest/będzie w 2009? Wiem wiem, google twoim przewodnikiem, ale na najbliższy rok nic nie mogę znaleźć..
  12. Kokos, nie wiem o czym mówisz, ale zapamiętam..
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dobrze dobrze, ja też chcę trochę śniegu.
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hmm, Kowal to ma sedana czy awanta??
  15. Nie z Radumia tylko z Sulencic!
  16. Noo, jeśli mój zrobi 400 bez większych problemów to będę zadowolony.
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    11 stycznia to pewnie i ja zawitam, ale co tam dokładnie będzie?
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :th: [br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 22:20_________________________________________________ Hmm, jutro na basen miałem jechać ze znajomymi, ale jakbyś zdecydował się na 100% to moglibyśmy skoczyć do Wawy razem..
  19. Nastypnym razym bedo z prundem..
  20. Hehe, Bryniu, ale to dopiero teraz mi się przypomniało. Sorry noo..
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pojszło mailem. :th:
  22. Nie wiem czy Szut ma, ale wiem, że ja mam..
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dawaj maila na PW, prześlę Ci te zdjęcia..
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Adrian, ważne, że jest pamiątka. Następnym razem ze statywem będziemy robić i będzie dobrze. Dziękuję wszystkim za obecność na spocie. Było sympatycznie. Dobrze, że była Fregata, bo inaczej by się z nami stało to samo co z Adriana bagażnikiem... Adrian i oZiX, szacunek za przybycie. :th: W młodzieży siła. Oczywiście liczę na powtórkę z rozrywki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.