Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś na rozluźnienie w sam raz na niedzielne popołudnie po udanych imprezach: <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=6S-_5ZjLHKc&hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=6S-_5ZjLHKc&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, a zna ktoś to pole gdzieś koło Lublina? Chce się tam wybrać w tym roku. Ile kosztuje wypożyczenie sprzętu no i pewnie istruktora, bo nie grałem w to nigdy..?
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
no dobra postaram sie......kobieta Cie nie chce puscic........i wszystko jasne Angela, dla Twojej wiadomości - moja kobieta cały czas mnie pyta, czy na pewno chcę zrezygnować ze zlotu - to chyba dobrze o niej świadczy, prawda? A powód mojej rezygnacji jest zupełnie inny, ale nie mogę o tym pisać przed taką publiką. Możesz mi tylko wierzyć na słowo, że powód nie jest banalny.
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
:bicz: Ty miales dopisac plus jeden, a nie rezygnowac :bicz3: Angela, Ty jako kobieta mnie zrozum. Nie będę opowiadać czemu rezygnuję, ale zrozum mnie.
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Bardzo mi przykro, ale z przyczyn częściowo niezależnych ode mnie muszę zrezygnować z OZA w tym roku. Proszę o wypisanie mnie z listy. Pieniędzy nie wpłacałem. Przepraszam za zamieszanie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja 500kg wiozłem Fiatem Uno - fakt, że Uniak mało się nie połamał, ale 3 km przejechał. Jeśli nie masz jakieś dużej odległości to bezpieczniej na 2 razy pojechać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gada przez komóre??
-
SPOTY RADOMSKIE
Gofer, to Ty mieszkasz teraz we Wrocławiu?? Masz jakieś Audi??
-
[B5 ANB] Wymiana lub uzupełnienie płynu do chłodnicy
W sklepach dostępne są płyny uniwersalne (mieszalne), więc jeśli w okresie letnim dolejesz litr takiego płynu to się nic nie stanie, a przynajmniej będziesz miał spokojniejszą głowę. Następnie przed zimą warto wymienić płyn, albo sprawdzić jego właściwości (mechanik będzie wiedział co z tym zrobić). Poza tym: Płyn niebieski - PETRYGO Płyn różowy - BORYGO (fabryka taki leje)
-
Sposob na zlodzieja made in Poland (Yamaha R1)
Hmm, faktycznie coś z tym linkiem nie tak.
-
SPOTY RADOMSKIE
O maaasz, jak wrócisz to spot Cię nie minie. Odpoczywaj.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, ta pani kosztuje 100 zeta i od 10:00 do 16:00 można..? Myślę, że szybko dosztukujesz chętnych na brakujące miejsca...
-
SPOTY RADOMSKIE
Halo, śpicie? Bo ja to jeszcze o Was pamiętam.
-
Sposob na zlodzieja made in Poland (Yamaha R1)
Wg mnie jeśli już to właściciel tego parkingu może zostać ukarany za udostępnienie zdjęć ze swojej kamery. Oczywiście jeśli faktycznie jest taki przepis to bez sensu, no ale myślę, że samemu właścicielowi R1 nic nie grozi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornet, czyścisz mi monitor. Łahahahahehehehehe. :polew:
-
Szukam kwatery w Sarbinowie
Byłem tam u Pani Tereni w domkach, ale kontaktu niestety nie mam. Nawet nie pamiętam jak Terenia się nazywa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A miałem tak zły dzień dzisiaj Wiem, wiem - wyrwane z kontekstu, ale czasem mi coś tak przed oczmi błyska - jak kolesiowi w "Pieknym umyśle" Łehehehehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale gleba. Ciekawe jak to wstaje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i co? Fajne to to? Odbiorę następnym razem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czekaj zajade po Ciebie No to zapraszam do Radumia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To może i mnie ktoś zabierze na spota. :gwizdanie:
-
Odliczanie VATu od busika (EDIT: Nowy czy używany?)
Renault Master Co powiecie o tym aucie ('99-2003 r.)? Dziś przeglądałem oferty i podoba mi się to auto - wymiary ma odpowiednie dla moich potrzeb, podobno ma trwałą blachę w porównaniu np. do Sprintera czy Transita. To, że nie jest jakościowo tak dobry jak Sprinter czy Transit (w sumie to nie wiem jak z jego jakością) mi raczej nie przeszkadza, bo u mnie to auto nie będzie robiło dużych tras. Jest ładny, w miarę reprezentacyjny jak na dostawczaka. Miał ktoś coś wspólnego z tym autem? Jak z częściami? Na co zwracać uwagę przy zakupie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, jadzie dzisiaj który do stolycy przez Radum?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niestety nie. Jeśli będę zmuszony odebrać dług to tylko nielegalnie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniek, mówimy o kwocie, której pierwsza cyferka to "1", a oprócz niej są jeszcze 4 cyfry.