Treść opublikowana przez tomaszu
-
Garwolin i okolice spot........
Haha, już wiem o co chodzi. Ale przecież tam nie było mowy o bymbnach...
-
Garwolin i okolice spot........
Noo, w sumie nie dziwie sie. Zaprowadziliśmy kiedyś kumplowe Audi 100 z automatem do specmajstera i ten po kilku minutach drapania sie po głowie wpadł na pomysł, żeby może na pych zapalić...
-
Garwolin i okolice spot........
Morgoth, to Ty w tym swoim masz bymbny?? Kaśka, nie mart się. I tak do Krzyńka mam za daleko.
-
Garwolin i okolice spot........
No a co. Jak sie bide klepie to trzeba też czasem cwaniakować..
-
Garwolin i okolice spot........
wiedziałem..... Krzyniu. Podjadę w którąś niedzielę jak będę wracał z Lublina. Bedzie dobrze.
-
Garwolin i okolice spot........
60 powiadasz. To lepiej Ty przyjeżdzaj we wtorki...
-
Garwolin i okolice spot........
Krzyniek, ile km mam od Janek do Ciebie? Trzeba zrobić spota w Garwilinie..
-
[B5 1Z] Sprężyny z avanta do sedana
Ja kiedyś myślałem, żeby z passata kombi B5 przerzucić do mojego sedana B5 sprężyny. Nie da się.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przekrzywiona tablica dla niepoznaki.
-
[B5 1Z] Sprężyny z avanta do sedana
Wiem, że np. z passata kombi do sedana nie pasują. Wydaje mi się, że tak samo jest w Audi. Tzn przód może pasować, ale tył jest inny.
-
[B5 1Z] Sprężyny z 1,8 do 1,9
Po pierwsze, tak jak adadur napisał - diesle są cięższe, więc też sprężyny muszą być inne. Po drugie z tego co się orientuję nie da rady ich zamontować. Wg mnie nie ma co w ten sposób kombinować. Obniżenie ma nie tylko ładnie wyglądać, ale też ma być bezpieczne...
-
[B5 AFN] Problem z immobilizer'em
Miałem dokładnie ten sam problem. W serwisie rozkładali ręce i ostatecznie chcieli wymieniać mi komputer, który kosztuje kilka tys. Dopiero pomogła naprawa wg instrukcji spedyt'a (patrz link wstawiony przez krzyniek). Troche zabawy, ale warto!
-
SPOTY RADOMSKIE
G.ARY, przyjedziesz w piątek? My to chyba sie jeszcze ani razu nie widzieliśmy.[br]Dopisany: 14 Luty 2008, 16:24 _________________________________________________Czyżby wszystkich sparaliżowało w piątkowy wieczór? Jak jechałem przez słowackiego to samochody się tłukły jak zabawki. Za to w nocy dowaliło pięknego, świeżego śniegu. Trzeba było to wykorzystać.. :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale ładna pogoda jest w Radomiu. Nocny drifting zakończony kontrolą przez nachlanych policmajstrów. Najważniejsze, że 360 na prostej wychodzi coraz lepiej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale trzeba zaznaczyć, że Thalia była wściekła.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniek, aleś dał czadu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem Bryniu czy już mówiłem czy nie (nie chce mi się zaglądać na poprzednią stronę), ale zazdroszczę Ci tych nart jak cholera. Z drugiej strony może zamiast zazdrościć to powinienem wsiadać w auto i jechać... Gdyby nie kwestia ekonomiczna to już bym chyba tam był.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyżby zima znów do nas przyszła? U mnie rypie jakiś śnieg z deszczem, czy to grad jakiś. Coś w tym stylu. Może znów się zacznie Drifting Time. Niestety moim bolidem to tylko na śniegu się mogę popisać...
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj zazdroszcze Ci tych nart. Niewykluczone, że i ja w tym miesiącu skocze na kilka dni pojeździć.
-
SPOTY RADOMSKIE
No jak Michał, zawitasz na małego spota w piątek?
-
SPOTY RADOMSKIE
Pozwolę sobie przesunąć termin spota o godzinę do przodu, czyli: Piątek, 15go lutego, godz. 18:00 Zapraszam wszystkich. Ja będę akurat blisko, więc podjadę na parking, nawet jeśli miałoby nikogo nie być..[br]Dopisany: 13 Luty 2008, 20:13 _________________________________________________gofer, a co teraz ujeżdżasz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eno, widze, że userów chętnych na spoty regularnie przybywa. Bardzo dobrze. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak tak, właśnie to robiłem... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sumie to ja nic nie słyszałem, bo akurat testowałem sprzęt grający w aucie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raggaman, niemożliwie, bo byłem przy odjeździe oniaka. To chyba faktycznie jakaś ściema.