Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Haha, już wiem o co chodzi. Ale przecież tam nie było mowy o bymbnach...
  2. Noo, w sumie nie dziwie sie. Zaprowadziliśmy kiedyś kumplowe Audi 100 z automatem do specmajstera i ten po kilku minutach drapania sie po głowie wpadł na pomysł, żeby może na pych zapalić...
  3. Morgoth, to Ty w tym swoim masz bymbny?? Kaśka, nie mart się. I tak do Krzyńka mam za daleko.
  4. No a co. Jak sie bide klepie to trzeba też czasem cwaniakować..
  5. wiedziałem..... Krzyniu. Podjadę w którąś niedzielę jak będę wracał z Lublina. Bedzie dobrze.
  6. 60 powiadasz. To lepiej Ty przyjeżdzaj we wtorki...
  7. Krzyniek, ile km mam od Janek do Ciebie? Trzeba zrobić spota w Garwilinie..
  8. Ja kiedyś myślałem, żeby z passata kombi B5 przerzucić do mojego sedana B5 sprężyny. Nie da się.
  9. Przekrzywiona tablica dla niepoznaki.
  10. Wiem, że np. z passata kombi do sedana nie pasują. Wydaje mi się, że tak samo jest w Audi. Tzn przód może pasować, ale tył jest inny.
  11. Po pierwsze, tak jak adadur napisał - diesle są cięższe, więc też sprężyny muszą być inne. Po drugie z tego co się orientuję nie da rady ich zamontować. Wg mnie nie ma co w ten sposób kombinować. Obniżenie ma nie tylko ładnie wyglądać, ale też ma być bezpieczne...
  12. Miałem dokładnie ten sam problem. W serwisie rozkładali ręce i ostatecznie chcieli wymieniać mi komputer, który kosztuje kilka tys. Dopiero pomogła naprawa wg instrukcji spedyt'a (patrz link wstawiony przez krzyniek). Troche zabawy, ale warto!
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    G.ARY, przyjedziesz w piątek? My to chyba sie jeszcze ani razu nie widzieliśmy.[br]Dopisany: 14 Luty 2008, 16:24 _________________________________________________Czyżby wszystkich sparaliżowało w piątkowy wieczór? Jak jechałem przez słowackiego to samochody się tłukły jak zabawki. Za to w nocy dowaliło pięknego, świeżego śniegu. Trzeba było to wykorzystać.. :gwizdanie:
  14. Ale ładna pogoda jest w Radomiu. Nocny drifting zakończony kontrolą przez nachlanych policmajstrów. Najważniejsze, że 360 na prostej wychodzi coraz lepiej.
  15. Ale trzeba zaznaczyć, że Thalia była wściekła.
  16. Krzyniek, aleś dał czadu.
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie wiem Bryniu czy już mówiłem czy nie (nie chce mi się zaglądać na poprzednią stronę), ale zazdroszczę Ci tych nart jak cholera. Z drugiej strony może zamiast zazdrościć to powinienem wsiadać w auto i jechać... Gdyby nie kwestia ekonomiczna to już bym chyba tam był.
  18. Czyżby zima znów do nas przyszła? U mnie rypie jakiś śnieg z deszczem, czy to grad jakiś. Coś w tym stylu. Może znów się zacznie Drifting Time. Niestety moim bolidem to tylko na śniegu się mogę popisać...
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Oj zazdroszcze Ci tych nart. Niewykluczone, że i ja w tym miesiącu skocze na kilka dni pojeździć.
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No jak Michał, zawitasz na małego spota w piątek?
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pozwolę sobie przesunąć termin spota o godzinę do przodu, czyli: Piątek, 15go lutego, godz. 18:00 Zapraszam wszystkich. Ja będę akurat blisko, więc podjadę na parking, nawet jeśli miałoby nikogo nie być..[br]Dopisany: 13 Luty 2008, 20:13 _________________________________________________gofer, a co teraz ujeżdżasz?
  22. Eno, widze, że userów chętnych na spoty regularnie przybywa. Bardzo dobrze. :th:
  23. Tak tak, właśnie to robiłem... :gwizdanie:
  24. W sumie to ja nic nie słyszałem, bo akurat testowałem sprzęt grający w aucie...
  25. raggaman, niemożliwie, bo byłem przy odjeździe oniaka. To chyba faktycznie jakaś ściema.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.