Treść opublikowana przez tropico
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
czy jak pokryję plastidipem antene od gps i czujniki parkowania to wpłynie negatywnie na ich pracę ?
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
ten Blue Raider wydaje się być ciekawy tylko ciekawe jak faktycznie z jego działaniem. Cały czas przymierzam się do zakupu AR jednak coraz to bardziej wątpię w skuteczność tego sprzętu ....
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
pasuje. Poszukaj w dziale moja A4 B7 parę osób tam wymieniało grile np. http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-blb-akjam-projekt-s-line-s4-turbo-ic-recaro-s4-b7-lustra-s4-str-48-50-a-88685/ http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-blb-schwarzes-schwein-s4-look-gwint-ledy-a6-recaro-rotiform-blq-19-a-44000/
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
będzie na spocie ktoś dobrze ogarniający vag'a ?? ps. 19 to trochę późna pora jak na końcówkę grudnia...
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
współczuję ale tak to jest jest jak wielu się łasi by sobie modzić auto lewymi częściami ... prawo popytu-podaży a tracą na tym uczciwi ludzie :/
-
[Energy Drinki] Czyli moje Hobby :)
hehe szacunek, ciekawe hobby
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to prawda wbrew obiegowej opinii Grand Voyager to bdb auto, ojciec ma takiego od nowości 2.5 CRD silnik nie do zdarcia, splanie śmieszne w stosunku do gabarytów auta, w gruncie rzeczy nic w aucie się nie zepsuło przez 8 lat, komfort podróżowania można porównać tylko do aut typu a8, S-klasa, 7er, do tego praktyczność wstawiasz sobie rower do środka nie musisz się bawic w jakies bagażniki itp. bajka chociaż jeszcze 300C zrobił na mnie mega wrażenie komfortem żadna A6, E-klasa nie dorówna mu pod tym względem, jak to auto płynie na "niemieckiej betonce" to szok
-
Dobrzy chiptunerzy
koledzy jaką firmę byście polecili do 4.2 TDI najlepiej w mazowieckim/zach-pom. ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
1-nka z tym silnikiem jest zacna, jednak do zabawy i nie tylko polece coś z OOOO z 3.0 albo 4.2 TDI. btw. szkoda, że VAG nie ma takich fajnych małych klekotów jak BMW
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
malik ile waży Twój Q7 ? w a8 z tym motorem spokojnie schodzi się poniżej 10l/100
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
odgrzeję kotleta... są jakieś sensowne antyradary do 1000zł ? jaka jest ich skuteczność w PL warunkach ?
-
A8 D3 na 20" :)
ładny wynik jak na 4.2 PB, ostatnio moja 4.2 TDI na trasie 600km przy podobobny eco drivingu łykneła 6.8
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
może i dobrze robi tylko byłem u niego i jakoś chęci i zapału do takich modów nie widać, wszystko skwitował " po co przerabiać" ...
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
koledzy poleci ktoś w Sz-nie jakiegoś speca od wydechów co by za sensowne pieniądze przerobił wydech w A8 4.2 TDI na taki w stylu S8 (tzn. 4 końcówki proste a nie 2 skierowane na dół )
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
wow !!! nie wolałeś S7 ??
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
zakładaj 18" Interlagosy mam je w CC i bdb się jeździ, normalny Passat ma miększe zawieszenie od CC
-
A8 D3 na 20" :)
lampy poliftowe pasują plug&play czy trzeba kodować ?
-
Licytacje komornicze.
na licytację komorniczą może przyjść każdy poza osobami spokrewnionymi z komornikiem... głównym warunkiem udziału jest wpłacenie wcześniej tzn. na konto komornika, albo przed licytacją wadium. licytacje nieruchomości odbywają się w sądzie rejonowym, ruchomości różnie.
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
kuredu gratuluję mega auta, nie myślałeś może nad asystentem jazdy nocnej i komfortowych fotelach ? wiem, że ładnie dobiją budżet ale po przejażdżce A8 już wiem co koniecznie muszę mieć w następnym aucie 10,3% to imo spory rabat, ja się wstępnie pyt. o A7 to niezbyt skorzy byli do dawania rabatów... oferowali 4%
-
[INNE] Pozew o alimenty
racja mój błąd, morze orzec tylko o podziale wspólnego mieszkania na zgodny wniosek stron
-
[INNE] Pozew o alimenty
nie może przekazać swojego majątku w drodze darowizny gdyż jest to czynność przekraczająca zwykły zarząd rzeczami, do której w przypadku istnienia wspólności majątkowej jest potrzebna zgoda drugiego małżonka, a czynność prawna dokonana bez wymaganej zgody jest bezwzględnie nieważna. W tej sytuacji proponuje wnieść pozew rozwodowy, w którym od razu zaznaczysz, że zależy Ci na ugodowym załatwieniu sprawy... jest jeszcze jedna kwestia jeżeli da radę dogadaj się z żoną, że jest to "zgodny" wniosek wtedy sąd nie będzie orzekał o tym, kto jest winny rozpadu małżeństwa czym samym może rzutować na wysokość Twoich alimentów, w trakcie rozprawy możesz również przygotować spis wydatków/kosztów jakie są miesięcznie ponoszone na utrzymanie dziecka, deklaracja z paczką z pieluchami itd to słaby pomysł, lepiej je wlicz do miesięcznego zestawienia wydatków na dziecko. W wyroku rozwodowym sąd rozstrzygnie o podziale majątku, kontaktami z dzieckiem tp.
-
[ALL B8] Wytrzymałość 1.8T vs 1.8TFSI porównywalna ?
czy ja wiem czy dziwne. OII waży 1350kg, CC 1505kg. Dane, które ja pisałem tyczyły się dynamiczniejszej jazdy, ale to prawda wyniki ok 6l są jak najbardziej osiągalne, jechałem kiedyś ze Sz-na do Świnoujścia przez Niemcy 150km jazda w stylu ordnung muss sein typowe toczenie prędkośc max 100-110km/h i spalanie wyszło mi dokładnie 6.0 l/100km. Tu przykład spalania 1.8 TSI w passacie b7
-
[ALL B8] Wytrzymałość 1.8T vs 1.8TFSI porównywalna ?
z tym spalaniem jak "tdiki" to bym nie przesadzał, 1.8 TSI 160km w mieście spokojnie łyka min. ~10l, średnio ~11l a jak się pojeździ ostrzej to i 13-14 spokojnie można osiągnąć. Trasa to w zależności od wielu czynników ale 6,5-8l. Mam ten silnik co prawda w pasku CC ale chyba niczym się nie różni w stosunku do tych w b8, zrobiłem nim w trochę ponad 2,5 roku 82 tys km i jestem zadowolony. Usterek brak, cichy, elastyczny silnik, osiągi też ok zawsze można zrobić program na ~210-220km. "Urokiem" nowych TSI/TFSI jest to, że czasem lubią sobie łyknąć olej, mój na szczęscie nie bierze dużo jednak trafiają się egzemplarze co potrafią sporo.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ten kolor się zwie jasnoszary "Light" metalic
-
mandat za wyprzedzanie
Na ogół drogówka przymyka oko na takie wykroczenia, bo wiedzą, że aby wyprzedzić trzeba depnąć. Niestety tym razem się nie udało. miałem podobną sytuację, wyprzedzałem dziadka jadącego ~ 40km/h i się nadziałem na radar i miałem 78km/h i jakoś nikt nie przymknął oka tylko 100zł i 4pkt, nie te czasy dziura w budżecie i trzeba nakłdac mandaty, takie polecenie z góry...