Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tropico

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tropico

  1. A5 3.0 TDI Quattro S-line Z ciekawszych rzeczy to: kolor Avus pakiet S-line nagłośnienie Bang & Olufsen Audi Drive Select alcantara servotronic Alu 18" pakiet oświetlenie el. fotele nawigacja Audi parking system plus el. roleta tylnej szyby
  2. mam pytanie do osób zorientowanych w temacie czy akcyzę można wrzucić w koszty firmy ??
  3. O to baaardzo dziwne bo używam tych opon od 2 zim i są baardzo ciche, nie tylko ja potwierdzam te odczucia ale z dobrymi a wręcz bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi idzie w przeże cichobieżność opon. u mnie wpływ na hałas ma pewnie szerokość opony - 235
  4. mylisz się na całej linii, Świnoujście jako 1 z 3 polskich kąpielisk otrzymało niebieską flagę... a ścieki by dopłynąć do Świnoujścia muszą pokonać 60km i przepłynać po drodze przez j.dąbskie i zalew szczeciński także bajki opowiadasz kolego z tymi ściekami...
  5. dodatkowo w Kołobrzegu jest najzimniejsza woda, ponieważ tam jakieś prądy są
  6. jeździłem na Dunlopach M3 i odradzam, opony bardzo głośne
  7. ceny bajka szkoda tylko, że nie mają tam A5 2.0 TFSI
  8. kolor wnętrza cudo przebieg też fajny jak na auto z 2004r.
  9. w mieście jak nie przekroczysz 20l to będzie cacy
  10. tropico odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    piękne auto, tylko ciekawi mnie jaka będzie cena
  11. na odcinku trochę ponad 20km śr. spalanie wg. komputera 4,7l/100km, średnia prędkość 86km/h. Dodam, że to było na wspaniałej remontowanej "autostradzie" A2 i poruszałem się ciągle za tirem
  12. mi się najbardziej podobają "Przednie dywaniki od Porsche"
  13. co tu komentować auto bez szału...wieksze felgi by znacznie poprawiły wygląd auta
  14. wow też powód do przeżywania ... co się dziwić A4 coraz tańsze się robią, więc zaczynają być dobrą alternatywą dla e36
  15. drążąc temat to zastanawia mnie skąd taka duża różnica ??, różnica w mocy znikoma a technologicznie jeżeli się nie mylę silniki podobne 297) Audi A4 2.5 TDI 163 HP......................................17.00 401) Audi A4 2.5 v6 tdi 155 HP..................................18.73
  16. troche bez sensu ten wybór bo każde w innym rozmiarze a wiadomo, że czym wieksze fele tym lepiej się prezentują ... ale jak już to wybieram opcje nr 1
  17. ja jezdze na Goodyear'ach Eagle F1 Asymmetric, bardzo sobie je chwale, opona z wyższej półki za rozsądne pieniądze. Gdybym miał w tym momencie znowu nabywać drogą kupna oponki to bylyby to własnie F1
  18. spoko auto tylko pewnie zaraz zacznie się najazd za: brewki, gril, lexusy, " płetwe na dachu" hahhaha
  19. polecam Renault Mastera. W rodzinie w firmie mamy takiego wersja jumbo vel. maxi dci 140 2005r. Z autem nic się nie dzieje, mamy jeszcze Sprintera Maxi 313 CDI i Iveco oba z 2004r. i zestawieniu z masterem kiepsko się prezentują
  20. dziś tankowałem v-power diesla za 4,93 zł/l i byłem ostatnim klientem, który się załapał na paliwko przed podwyżką
  21. jedziesz A2 do końca, w Strykowie skręcasz na Brzeziny ( droga będzie z atrakcjami szczególnie jeżeli posiadasz sportowe zawieszenie i duże alu )przemęczysz sie ten kawałek (ok 20km) w Brzezinach skręcasz na Rawę Mazowiecką a w Rawie M. wjeżdżasz na trasę katowicką i zostaje Ci z 70-80km do Wawy
  22. wczoraj tankowałem v-power'a diesla za 4,88 zł/l, jak zobaczyłem na paragonie cenę to aż mnie zamurowało... pewnie za jakieś 2tyg. bede tankował za okrągłe 5pln/l
  23. ale chyba nie w PL... czy to Szczecin czy Warszawa to prawobrzeże jest do nic tam nie ma ciekawego ...
  24. jak dla mnie to wszystkie poza propozycją nr.5
  25. wykonane są chyba z abs'u czy czegoś takiego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.