Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartek123438

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartek123438

  1. Lampy spoko też kiedyś takie miałem, przesyłam link http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=63334.0
  2. 1.6T też mi się spodobało
  3. ładnie to wygląda
  4. zawsze jest co zgubić bawiąc się na śniegu na jakimś placu
  5. mi się nie podobają ale może się nie znam
  6. również polecam 2.8 "jak ktoś jeździ jak normalny kierowca" czyli przepisowo rozumiem? to niech kupi sobie tico w gazie i bedzie jeździł za ok 14zł jeżeli v6 to tylko 2.8 takie moje zdanie chociaż 2.4 też nieźle lata w b5 spalanie przy wciskaniu takie samo, nie widać różnicy po co przepłacać :gwizdanie:
  7. stać kogoś czy nie stać jak ktoś chce płacić za benzynkę 5.57 za 98 to niech płaci a ja kiedyś widziałem na turbo lambo zagazowane i koleś też smiagał ale chyba to to już była przesada
  8. fajnie to wszystko wygląda ale jestem bardziej ciekaw ja gra :gwizdanie:
  9. sprawdź filtr kabinowy tak jak piszą koledzy, później dywan do góry farelka i po godzinie masz sucho
  10. Witam planuję Swapa jak w temacie co wie ktoś jak wygląda taka przeróbka?
  11. również uważam że Depo nie są najgorsze, jeździłem na nich ponad 2 lata i było ok nie było problemu z ustawieniem także sprawdź kolego żarówkę jeżeli jest ok reklamuj i to wszystko
  12. Tak jak w temacie czy podchodzi skrzynia tip od 2.5tdi do np 2.4b bardzo proszę o porady
  13. za***iście wyszła ci kiera
  14. Witam, również posiadam b5 po lifcie w tym kolorze i posiadam oryginalne 16" takie jak poleca Ci gregor667 i karin24 auto wygląda spoko, ja na wiosnę będę je polerował i bedzie
  15. Super silnik sam posiadam 2.8 aqd ale bez Q, i manual również szukałem a4 lub a6 2.8 ale to był jakiś koszmar, jedna się słabo zbierała, w a6 rdzewiały wszystkie drzwi i był problem z automatem, aż trafiła się ładna sztuka po miesiącu, kupić jakieś auto trzymające się w miare kupy to tragedia a jak tam spalanie na gazie? mi wychodzi średnio po mieście 15-16L trasa 10-11 a jak jest u Ciebie?
  16. fajny kolor, podoba mi się wyposażenie też niczego sobie, możesz mi powiedź ile dałeś za roletki w tylne okna i czy są "dobrej" jakości nie szpecą?
  17. mam podobny problem jak Ty tylko że w silniku aqd 2.8 i instalacja gazowa nowa, rownież nie wiem z czym problem, nowe kable i świece ngk
  18. szkoda że nie s8
  19. fajna, furka fajny felunek pozdrawiam z Włocławka
  20. cena rzeczywiście ciekawa 29zł za komplet ale co z tego jak to nie świeci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.