Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 AFN] Wymiana wężyków ciśnieniowych
a może bys spróbował tego typu tematów jest od za...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
niezłe laski
-
[B5 ADR] Słabe ładowanie, po wymianie regulatora jeszcze gorzej! PILNE!
przy włączonych światłach klimie itp powiano być małe wahanie 14,1 . 14,2 , przerabiałem to u siebie i zamienniki dawały mi takie lądowanie od 13,4 do 13,6 kupilem boscha za 130zl i teraz jest 14,4 . 14,3 nieważne czy na jałowym czy na wyższych obrotach regulator spełnia swoje zadanie
-
Sprzęgło AWX do AFN/AVG
po tym numerze 623 3092 00 sprzęgło luk średnica 230 i krosuje sie na Sachs tyle ze średnica 228 w obu kompletach tarcza nie ma sprężynek
-
[B5 ADR] Słabe ładowanie, po wymianie regulatora jeszcze gorzej! PILNE!
masz jeszcze ten alternator na zmianę to załóż go i sprawdź bezpośrednio przy alternatorze jakie masz ładowanie powinno byc 14.30/40 , jeśli nie ma to drugi alternator tez jest uszkodzony. Akumulator niema tu nic do rzeczy jesli jest lądowanie to go naładuje, wydaje mi sie ze twoj stary alternator jest ok tylko chciałeś zaoszczędzić i kupiłeś gówniany regulator kup bosch i będzie po problemie
-
Sprzęgło AWX do AFN/AVG
kurde co katalog to co innego mi pokazuje np ze ten numer 3082 000 555 to jest docisk do AJM , ogólnie jak sprawdzałem to luk pokazuje ze w afn średnica tarczy to 230 a sachs 228 i tak samo pokazuje w AWX wiec jaka tam średnica ma być
-
Sprzęgło AWX do AFN/AVG
hmmm to muszę oddać sprzęgło od afn i założyć awax, ale z tego co mi sie kojarzy tarcza sprzęgła w afn ma sprężynki a w awax nie będzie miało to wpływu na drgania takie jak występują przy zwykłym kole zamachowym i sprzęgle od 1z [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 13:58_________________________________________________znalazłem taki zestaw podejdzie ??? 3000 951 706 SACHS
-
Sprzęgło AWX do AFN/AVG
a kolo dwu masowe zostaje z afn czy musi być z awx ????
-
[ALL B6] Chip a podzespoły
kolego wystarczy użyć na ten temat jest dużo postów
-
[ALL] Problem z akumulatorem
dokładnie jak tomaszstn podpowiedział musisz sprawdzić pod obciążeniem, jesli nawet akumulator padł to auto nie powinno zgasnąć ponieważ podczas jazdy alternator zasila wszystkie urządzenia, stawiam na zawieszające się szczotki lub coś z elektryką
-
[B5 AKN] Falujące ładowanie :( Problem !
temat do zamknięcia bo juz wszystko zostało powiedziane napisane ale kolega szuka dziury w całym, regulator padł a on wymieni cały alternator jak go znajdzie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
gelooo masz bliżej dobrych fachmanów od sprężarek nie pamiętam jak sie firma nazywa ale gościu jest co niedziele na Elizówce box 119 tel 609 776 006 oddajesz mu turbinę w niedziele a w środę jest u ciebie. robiłem u nich 3 turbinki i wszyscy znajomi i nikt nie narzeka można sie targować.
-
[B5 AFN] Za ile mógł bym wystawić swoje auto według was?
dokładnie tak jak rafalekx napisał , ostatnio czytał gdzieś na frum posta jak ktoś chciał kopic b6 za 24tys to każdy pisał ze za taka cenę może kupić b5 99r w dobrym stanie a b6 to od 30tys wiec nie wierze ze az taka przepasa jest, wiadomo okazje na allegro sa takie ze bajka tylko później sie okazuje ze do auta trzeba dołożyć 5 tys zęby jeździło. Jeśli miałbym sprzedać swoja niunie za 11tys to wolał bym przerobić ja na kosiarkę do trawy.
-
[ALL B5] Szyba przednia
ja sie spotkałem z pękającymi szybami w autach z angli szczególnie w zimie , ponoć tam sa inne szyby bo mniejsze mrozy i upały występują ale czy to prawda
-
[B6 BKE] Łożsko igiełkowe
co do łożyska igiełkowego to na 99% występuje w twoim aucie sprzęgło luk i Sachs praktycznie to samo zależy jak się trafi
-
[B5 AKN] Falujące ładowanie :( Problem !
nie ma co gdybać, nie masz w tym momencie kasy na części to albo odstawiasz auto albo śmigasz aż nie odpalisz, szczotki sie już zacinają i raz ląduje raz nie tyle w temacie. Co do wycieków nie masz na regulator ale pozwalasz zęby ropa sobie kapała, doprowadź auto do porządku bo jeszcze nieszczęście sie zdarzy jak tak ropa sobie wszędzie kapie
-
[B5 AKN] Pompa paliwa 2.5TDI
tak sama zasysa ale jeśli jest mniej niz 1/4 baku to sie włącza spiętrzająca nie wiem jak to dokładnie działa ale jesli jest pompa spiętrzająca walnięta to z paliwem leci powietrze i albo auto przerywa albo nie chce odpalić
-
[B5 AJM] Brak kontrolki ładowania
kontrolka mogła się przepalić,jesli przy alternatorze tez masz takie małe lądowanie a wymiana regulatora nie pomogła , to sprawdź kolo na alternatorze czy jest sprawne jeśli jest to alternator do regeneracji , może diody padły albo cały układ prostowniczy trudno powiedzieć, bez diagnozy specjalisty sie nie odbędzie
-
[B5 AJM] OLEJ A SILNIK
tylko zalej ten ze specyfikacja do pompo wtrysków
-
[B5 AKN] Pompa paliwa 2.5TDI
kolego kup sam wkład pompy tak zwany silnik, nie wiem jak jest to rozwiązane w 2.5 tdi ale w 1.9 AJM pompa w zbiorniku jest spieprzając ciśnienie to 1,5 bara ogólnie nieosiągalna ale bez problemu dobrałem sam wkład zamiennik za 80zl i działa juz 2 lata
-
[B5 ADP] Końcówki drążków kierowniczych
Dokładnie jak marewel napisał, ja odkręciłem drążek bo nie miałem czy tego podgrzać te końcówki do drążków bardzo sie spiekają i ciężko jej ruszyć
-
[B5 AKN] Falujące ładowanie :( Problem !
nic sie nie stanie porostu albo zgaśnie podczas jazdy albo nie będziesz mógł odpalić tyle
-
[B5 AKN] Falujące ładowanie :( Problem !
oprócz tego ze rozładujesz akumulator i auto Ci stanie to nic
-
[B5 AJM] Brak kontrolki ładowania
lądowanie powinno wynosić od 14,2 do 14.7
-
[B5 AKN] Falujące ładowanie :( Problem !
regulator napięcia sie skończył a dokładnie jego szczotki musisz wymienić koszt około 160zł