Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. mapsensor to jest czujnik ciśnienia, znajduje się w róże dolotowej zaraz koło grodzi
  2. Rafal było już dawno
  3. jak można jeździć autem którego sie nie myło 2 miesiące ja od zawsze myje czy jest mróz czy nie, jak jest do -8 to pod domem i później autko do garażu a jak jest -15 i więcej to jadę na myjnie do znajomego umyje sobie auto a ze myjnia ogrzewana to auto sobie postoi z 30 min w temperaturze +20stopni i jest gitara
  4. mlodyy odpowiedział(a) na vctra11 temat w 1.9TDI
    ustalić bardzo prosto co skończyło żywot, sprawdzenie plecionki wystarczy przytrzymać końcowy tłumni jak drgania minimalnie ustana to plecionka do wymiany, żeby poduszki sprawdzić trzeba mieć kanał lub podnośnik i łapkę wchodzi pod autko i sprawdzasz czy gumy nie sa pozrywane jesli nie to łapka w dłoń i wyginasz poduszki i przyglądasz sie czy gumy nie sa pozrywane, poduszki silnika maja w sobie olej jesli sa zalane olejem to na 99% do wymiany ich nie sprawdzisz na 100% bez wykręcenia i wyjęcia.
  5. oj tam oj tam taki mały błąd sie wkradł ale będzie Pan zadowolony heeheh
  6. mlodyy odpowiedział(a) na Tosik temat w Audi A4 B5
    ja wymieniałem juz w 4 auta te tuleje i zakładałem jak popadło i jest ok wydaje mi sie ze nie ma to znaczenia, jak zdemontujesz stara tuleje to przetrzyj papierem ściernym otwór i nową tuleje przesmaruj lekko smarem
  7. sprawdź miernikiem czy dochodzi napięcie do przekaźnika jak nie ro trzeba szukać gdzie jest przerwa
  8. http://tele-show.bloog.pl/index.html?id=330651344&title=Hardkorowy-Koksu-spiewa-chorek
  9. to zależy czy jedziesz na długie dystanse czy na krótkie jeśl do pracy masz 5km i później do domu to zakładaj 74 bo jak założysz 85 to akumulator będzie niedoładowany i padnie po 2 latach a jak robisz trasy to zakładaj 80 , wszystko tez zależy od wyposażenia jakie masz w aucie. każdy zakłada jak naj wsziekszy a później narzeka ze padł po roku i reklamacja nie była uznana
  10. mlodyy odpowiedział(a) na junior_tdi temat w 1.9TDI
    sprawdź łączenie kolektora dolotowego z plastikową rura mała gumowa złączka tam często pęka od dołu
  11. zima za pasem i znów problemy, bez podpięcia vag to można wymienić pół auta i tak będzie to samo, jesli klekot przy małych przymrozkach tak do -5 nie chce odpalić to 95% ma zle ustawiony kąt lub dawkę wiec z cofaniem sie paliwa lub świecami żarowymi można sobie dać spokój , zapinajcie vag i dopiero robić nowy temat podac jakie sa błędy odczyty itp i można wtedy pomóc bo tak to można sobie gdybać co może być .
  12. ja polecam Boscha tego nowego co reklamują mam juz je od 3 tyg i powiem ze lepszych nie miałem jeszcze
  13. odezwij sie do użytkownika Krycha zapewne ma takie cacko
  14. pada magiel na 90% regeneracja to koszt około 500zł sprawdź sitko w zbiorniczku jesli dziurawe albo wypadło z prowadnic będą sie robiły bąbelki
  15. skrzypi zapewne pompa sprzęgła , wystarczy odchylić gumę i psiknąć smarem i po problemie, przerabiałem to w tamtym roku
  16. ja przed wymiana przegubów zawsze po wyciągnięciu starego wkładam nowy i patrze czy pasuje dopiero później rozbieram wszystko, można tez odpiąć 2 górne wahacze i tez przegub łatwo wychodzi
  17. a czy skrzynie od 1z nie byly mocniejsze od np AFN w 1z niema dwumasa i skrzynia dostaje większe wpierd...
  18. mlodyy odpowiedział(a) na grzegorzmen temat w 1.9TDI
    munie zawsze jest normalnie,a tak zwane ssanie miałem w audi 80 1.6D
  19. mlodyy odpowiedział(a) na Tosik temat w Audi A4 B5
    wymiana tulei jest bardzo prosta można kopic ściągacz lub samemu go zrobić na forum gdzieś jest opis jak to zrobić, ja zrobiłem sam taki ściągacz i wymiana mi zajęła nie cale 30min 2 tulei
  20. dziwna sprawa na twoim miejscu pojechał bym do jeszcze jednego mechanika i jesli potwierdzi ze to przegub to trzeba wymienić a ten reklamować Lobro dobra firma ale może trafił sie jakis wadliwy. Sprawdź tez czy został poprawnie zamontowany może mechanior zle powkładał podkładki lub zabezpieczenie na poz os.
  21. Jeśli nie rozumiesz ze nie musisz czekać na żadne pyknięcia przekaźnika tylko zapalać jak zgaśnie lampka, to możesz żarówkę podpiąć do przewodu od świecy żarowej lub do samego przekaźnika 202 jeden kabel do masy drugi do + i będzie pięknie świeciło do puki nie pyknie
  22. devastation nigdy tak nie robiłem a nie raz rozbierałem zaciski , niedługo u siebie muszę je zregenerować zastosuje Twoją metodę odpowietrzania
  23. po co czekać na jakieś przekaźniki montować lampki, lampka gaśnie na zegarach i kręcisz. jesli motor zdrowy to -30 mu nie groźne przy -20 można podgrzać 2 razy świecę i nie ma bata zęby nie odpalił
  24. SotoM dobrze mówi zrobienie blaszki lub redukcji do kolektora awx to max 1h

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.