Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 AFN] Pasek wielorowkowy 5pk - Gates czy SKF ?
Gates i Conti to teraz ta sama półka wiec sie nie zastanawiaj i bierz Gatesa
-
[B5 1Z] Samochód po zmianie biegu z 3 na 1 zgasł i nie chce odpalić, brak błędów-pomocy
pasek przeskoczył na 90% i zapewne tłok spotkał sie z zaworem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pewnie czerwone lejesz heheheh i bez programu masz lepszego kopa
-
[B5 ADP] Alternator
wymiana na używany a wiadomo ile taki używany pochodzi, naprawa jest prosta jak pier.... a u fachowca za tak wymianę krzycz 250zl. SZYNKAR Ty to do serwisu audi jedz wymienić cały silnik jak alternator niedomaga
-
[B5 AJM] Piszczenie kierownicy w kabinie
np smar silikonowy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no niestety kiedy mogę to jestem ale tak jak pisałem musiałem w wawie zostać do 16 taka praca a ze w chu... ludzi wracało to jechałem 3,5 godziny
-
[ALL B5] Czy warto montować taki zestaw?
a nie lepiej było dołożyć i kupić zestaw chinoli za 400zł, te jakoś nie wyglądają za dobrze
-
[ALL B5] Kontrolka airbag
podepnij vag i wykasuj błąd i po problemie
-
[B5 AFN] 18.3 i brak prądu
miałem cos podobnego po wymianie regulatora skusiłem sie niską cena kup or boscha i powinna być ok, ale wcześniej posprawdzaj kable może gdzieś nie łączą
-
[ALL B6] Odpalanie po kablach
a umnie w aucie jest ciekawie bo próbowałem już 6 razy kogoś odpalić z kabi i nie idzie tak jakby dawał za mało prądu akumulator nowy alternator ładuje 14,5 i podłączam komuś kable a tu nic, myślałem ze gościu ma lipne kable a podjechał inny passatem i od strzało odpala , nie występowały w audi jakieś zabezpieczenia czy cos
-
[B5 AFN] Ceramizer - co o nim sądzicie
Dokładnie zgadzam sie w 100% wódki mu dać
-
[B5 AHU] Sprężynka klocka hamulcowego
chodzi Ci o tylne klocki i ten drut ??? jeśli tak możesz ze starych jakiś tam klocków wyjąc i do tych przynitować
-
[B6 AKE] A4 B6 2.5 TDI 180KM Quattro] Wymiana głowic? Pomocy!
zabieraj auto z serwisu ceny kosmiczne , znajdź jakiegoś dobrego mechaniora bo te ceny to prawie połowa auta
-
Strefa Śmiechu
- Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
Ja też.- Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
a po co mam ciągnąc temat ?????? jeśli zostało wyjaśnione- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
oj na 18 to ja nie dojadę w waie muszę być do 16- 7 Mustangów...
kumpel ma dom weselny i jakieś 3 miesiące temu hajtał sie gościu z jakiegoś stowarzyszenia zabytków czy cos takiego i zjechało sie ze 30 furek zabytkowych oczywiście nie zabrakło warszawy itp i na 30 aut po nocy odpaliło tylko 5- [B5 AJM] Piszczenie kierownicy w kabinie
to spryskaj wd40 łożysko w tylnym kole tez może się rozleje bardziej dokładnie każdy robi to na własna odpowiedzialność ale czasami warto poinformować i podpowiedzieć żeby było lepiej- [B5 ADP] Alternator
chyba to sie nazywa komutator w każdym bądź razie jest wymienny osobno , musisz ściągnąć łożysko odlutować 2 kable i wyciągasz to ustrojstwo, dokupić to możesz w zakładach zajmujących sie regeneracja alternatorów ,tylko jest kilka rodzai tego wiec najlepiej wyjąc i pojechać z tym żeby dobrali koszt około 30zł. Co do założenia większego alternatora to nie wiem czy za bardzo nie obciąży silnika- Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
to wiem ale , ale pytanie nie jest czy kupił czy sprzedał w chu zrobił , tylko jakim cudem gość nabijający posty nagle ma zezwolenie na sprzedawanie przedmiotów jak nabił- Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
komp mi sie zwiesił miało byc tak Może dostane kropa może nie ale cos tu nie tak, ewidentnie McBoss nabił 100 postów żeby mógł sprzedawać i jeszcze sie upominał czemu nie może jak ma 100 postów.I co po krótkiej dyskusji z Moderatorami może już wystawiać i zaraz kogoś w ch...ja robi może to ktoś wyjaśnić czy będę uciszony albo może dostane odpowiedz w tym stylu- Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
Moze dostane kropa moze nie- 7 Mustangów...
było zawinąć któregoś- Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=p-Y14o1YOCM&feature=player_embedded#! [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 16:21_________________________________________________http://allegro.pl/klucz-dynamometryczny-28-210-nm-1-2-nowy-i1855310115.html - Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"