Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 AFN] Poduszka Silnika-Jaka moze być cena??
jak chcesz zamiennik to moge za flaszkę 2 oddac bo nie nadają sie telepie buda jak by silnik byl przyspawany do budy, kup lemfordera cena okolo 300zl jak cos moge ci zalatwic troszke taniej.
-
Policja w sprawie kabla VAG OBD2 - KKL
mnie tez odwiedził pan dzielnicowy i pisał protokół kabel chciał jako dowód rzeczowy ale niestety nie oddałem go bo gdzies mi sie zapodzial,tylko to co smieszne ja go kupiłem 3 lata temu a oni teraz szukaja heheh
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja tylko na jakies 30 min wpadne
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pogoda nam sie poprawila
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kabel ja tez mam ale lapka z programem juz nie mam z windows 7 ale na nim nie chce cos latac
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
spoko jutro o 16, taka prośba jak ktoś ma waga bardzo bym prosił zabrać ze sobą bo złożyłem niunie ale zaczela lapac notlauffa a ja mam lapka w serwisie .
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
heheh tak zle nie bedzie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
zdarza sie ale prosze juz poprawiam [przyjeżdza,wątek] Co do 80 fajne autko a cena byla :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Paput ile bedziesz jeszcze ciągnął ten wontek ???? a unas kolega ma b10 i przyjerzdza rowerem i co ???? tak Ci ciężko zrozumiec ze nie wiem czy poskladam niunie a chce przyjechac na spocik, to zebys nie poczul sie urazony jak nie zloze to przyjade MPK i skacz ten temat ok
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Paput czepiasz sie i tyle . Zmieniam 2 wahacze i tarcze z przodu , audiczek tylko 2 a4 i 80 coupe
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
yamaha R6 lub R1 Nic sie nie mija jak niezloze niuni dzisiaj to przyjade innym audi ooooooo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja myslalem ze motorkiem przyjade a tu du-pa
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pany pogoda nam sie popiedolila
-
[B5 AFN] Czy to może być rozrząd?
tak jest to mozliwe o ile niebylo ladowi akumlator padl ale alternator byl sprawny i bylo ladowan wiec mogles jechac i 1000tys km
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a moze na zamku blisko zeby sie integrowac
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jasne ze tak tylko ustalcie godzine mniej wiecej
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wiec jak, jest jakis mini spocik w toł niedziele czy dopiero 2-3 ????
-
Proszę o pomoc w zakupie lapka/notebooka
lkowol dzieki za podpowiedz a ty malik mozesz sie powstrzymac od tego typu odpowiedzi nie znasz sie nie orietujesz sie itp to zobacz co bedzie na tvn lub na polsacie
-
Proszę o pomoc w zakupie lapka/notebooka
Witam, tak jak w temacie chce kupic lapka tylko niebardzo wiem co teraz jest dobre itp kwote ktora moge wydac to 2000zł prosze o jakies sugestie porady itp
-
[B5 AFN] Ciężko pali
zrobic pelne logi dac na forum i bedzie jasne co niuni dolega a nie lanie wody
-
B5 AFN] Rozmiar plecionki
polecam plecionki bosala wzmocnione bo te zamienniki bez nazwy to totalny badziew koszt lacznika okolo 60zł
-
[B5 ADP] Pompa wspomagania Zmuliła furę
co do zamulania to nie wiem, ale daroj sobie pompy z allegro kup dobra uzywke
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kto smiga czerwona niunia na taksie po lublinie ze znaczkiem klubowym ????
-
[ALL B5] Tłumik środkowy czy końcowy
proponowal bym zalozenie tlumnikow bosala bo te tanie zamienniki sa strasznie glosne i wpadaja w rezonas.
-
[B5 ADR] Brak wspomagania na zimnym silniku po postoju nocnym
moze byc pare przyczyn , pompa, magiel, lub przewody. Mialem to samo wymienianie plynu nic nie pomoglo wymienilem pompe nie pomoglo zalalem olej hipola genstrzy i jak reka odja odpala auto i wspomaganie odrazu jest nie musze przejechac 10km zeby zaczelo dzialac. W tym poscie masz napisane jaki to dokladnie olej moze i tobie pomoze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165886.0