Treść opublikowana przez mlodyy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kiedy ostatnio podpinałeś vag ze tyle sie nazbierało ja podpinałem wczoraj po przerwie około 6 mies i miałem tylko 2
-
Zamiana "+" i "-"
troszkę zamotałeś z tym pytaniem , czy chodzi Ci o schemat tak zwanego pajączka który stosuje sie w alarmach żeby zmienić + na - i odwrotnie
-
Wyłącza się turbina
turbo źle wyczyszczone i tyle, kup strzykawkę załóż na gruszkę i zobacz czy sztanga chodzi płynnie czy sie przycina
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kurde mała litania normalnie, sprawdź przekaźnik może styki już sie zakopciły i nie łączy czasem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to może albo we wtorek lub środę sie ustawimy po 18 ?????
-
Dziwna sytuacja na allegro odnosnie mojej sprzedazy ...
jak zobaczysz kasę na koncie to wyślesz jak nie to nie tyle
-
Przewód maglownicy pytanie!!
może miałeś już coś przerabiane bo po co w węża wkładali by kawałek rurki
-
Wybite tuleje belki tylnej pomocy
jak najbardziej cuda sie mogą dziać jak tuleje padnięte, tuleje były juz lipne założyłeś gwint i tuleje dostały bardziej wpier.... i tyle do wymiany
-
Sprzegło - zamiennik dwumasy
jeśli lubisz komfort jazdy bez zbędnych odgłosów itp to nie warto tego wkładać a jeśli Ci nie będzie przeszkadzały wibracje w niektórych zakresach pracy silnika to wkładaj. Ogólnie jest tak ze innym przeszkadzało tak jak mi a innym nie wiec wybór należy do Ciebie
-
Padające łożysko
wyjęcie alternatora to 15 min wiec lepiej sprawdzić bo może sie rozlecieć podczas jazdy, jeśli będą łożyska do wymiany to kup tylko i wyłącznie faga . Powiedz mechanikowi żeby obejrzał regulator czy szczotki sie nie kończą i komutator jak rozbierać to żeby zrobić za jednym razem wszystko
-
Przewód maglownicy pytanie!!
mi jak padł przewód to na wolnych obrotach bylo kiepskie wspomaganie dopiero jak sie wkręcił tak na 2tys zaczynało normalnie działać, wymieniłem na oryginalny używany i śmiga. Zobacz czy np na większych obrotach nie chodzi luźniej kierownica
-
Przewód maglownicy pytanie!!
w wężach jest regulator ciśnienia , możesz swój stary rozebrać i sprawdzić co tam siedzi.
-
uczulony na wysoką temperature
dokładnie vag i sprawdzanie błędów , bo przyczyn takiego zachowania może byc dużo
-
Padające łożysko
łożyska to koszt około 50 zł robota jak umiesz coś to sam wymienisz , zapewne regulator tez juz pada znaczy szczotki
-
Nie mogę odpalić auta
podepnij vag zobacz czy nie ma błędów
-
Strefa motocyklistów
R6 nie ma dużo wad jeśli chodzi o modele do 2001, jednym z najpoważniejszych problemem jest skrzynia , ale łatwo to stwierdzić po pierwszej przejażdżce czy biegi dobrze wchodzą i nie wyskakują.Raz w sezonie wyregulować gaźniki i śmiga aż miło.Jako ze r6 jes dosyć popularny w angoli tanieją z dnia na dzień praktycznie, ale większość sprowadzonych jest po przygodach lub zajechane na max stąd promocyjne ceny po 6tyś . ---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:03 ---------- R6 nie ma dużo wad jeśli chodzi o modele do 2001, jednym z najpoważniejszych problemem jest skrzynia , ale łatwo to stwierdzić po pierwszej przejażdżce czy biegi dobrze wchodzą i nie wyskakują.Raz w sezonie wyregulować gaźniki i śmiga aż miło.Jako ze r6 jes dosyć popularny w angoli tanieją z dnia na dzień praktycznie, ale większość sprowadzonych jest po przygodach lub zajechane na max stąd promocyjne ceny po 6tyś .
-
Metaliczny odgłos ??
sprzęgło na 100% ale czy dwumas to sie okażę jak rozbierzesz
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
możemy coś pomyśleć czemu nie
-
Pytanie czy mogę zwrócić nowe części
jak Ty przestaniesz to i ja przestane
-
Mamy jakiś budowlańców w klubie?
Jesli chodzi o drzwi to zależy , ogólnie każde drewniana po około 3 lata zaczynają pęcznieć itp metalowe sa na lata i wyglądem nie odbiegają od drewnianych. Co do styropianu w tamtym roku ocieplałem dom i zdecydowałem sie na Termo organika 15cm w paczce mieści sie 4 szt w każdym opakowaniu przynajmniej jeden był krzywy wypukły itp pojechałem do składu z materiałami tam gdzie to kupiłem i pracownik powiedział ze nie jestem pierwszym klientem który to zgłasza, wiec oddałem ten syf i kupiłem Austrotherm i bylo ok prosty ładny tyle że spece powiedzieli ze troszkę twardszy jest i ciężej sie go trze. ---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ---------- Jesli chodzi o drzwi to zależy , ogólnie każde drewniana po około 3 lata zaczynają pęcznieć itp metalowe sa na lata i wyglądem nie odbiegają od drewnianych. Co do styropianu w tamtym roku ocieplałem dom i zdecydowałem sie na Termo organika 15cm w paczce mieści sie 4 szt w każdym opakowaniu przynajmniej jeden był krzywy wypukły itp pojechałem do składu z materiałami tam gdzie to kupiłem i pracownik powiedział ze nie jestem pierwszym klientem który to zgłasza, wiec oddałem ten syf i kupiłem Austrotherm i bylo ok prosty ładny tyle że spece powiedzieli ze troszkę twardszy jest i ciężej sie go trze.
-
Pytanie czy mogę zwrócić nowe części
w polski prawie masz ze w ciągu 10 dni możesz oddać niezależnie czy to przez neta kupione czy nie , a wszystkie karteczki typu zwrotów nie przyjmujemy sa nielegalne , tak samo jak jest z gwarancją od kiedy jesteśmy w uni gwarancja na każdy nowy towar musi mieć minimum 24 miesiące. Ale żyjemy w Polsce wiec jeśli gościu niech przyjąć towaru możesz sprawę skierować do sądu lub Rzecznik Konsumentów.
-
Pracodawca - oszust i ukrócenie procederu zatrudniania "na czarno".
jak gościu ma układy to nic mu nie zrobią, pracowałem jak miałem z 16 lat na budowie w wakacje i tez gościu pocisną parę gości z z kasą , zgłosili to do zusu czy gdzieś ze zatrudnia na czarno dzień przed kontrolą dostał cyna i na budowach byli tylko ludzie z umowami.
-
Pompka paliwa
jeśli słychać hałas z pompki to długo już nie pociągnie, przytarła sie ze starości , lepiej wcześniej wymienić niż ma paść w najbardziej nieoczekiwanym monecie
-
Poduszki Silnika i skrzyni biegów B5 AFN
8D0199379J poduszka silnika lewa 8D0199382M poduszka silnika prawa 8d0199339D poduszka silnika przednia 8D0399151J poduszka skrzyni biegów prawa 8D0399151H poduszka skrzyni biegów lewa ---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ---------- 8D0199379J poduszka silnika lewa 8D0199382M poduszka silnika prawa 8d0199339D poduszka silnika przednia 8D0399151J poduszka skrzyni biegów prawa 8D0399151H poduszka skrzyni biegów lewa
-
Nowa mapa
jak Messi pewnie nie ale może strzelisz karnego hahahha co to tego softa to daj sobie spokój bo później będzie temat co było przyczyna wyskoczenia silnika z pod maski