Treść opublikowana przez mlodyy
-
Poci sie. Zostawia krople oleju... fotki do wglądu.
umyj silnik bo cała miska jest mokra może z pod miski cieknie
-
Stopiony tłok w silniku
może wtryski lały jak złe , albo miałeś box czy inne badziewie podpięte
-
Świeci się kontrolka przepalonej żarówki ale wszystkie lampy są sprawne
albo masz gdzieś złą żarówkę włożoną ja miałem tak ze była na 6valbo na 24v niby świeciło itp ale cały czas migało ze żarówka spalona wymieniłem i po sprawie
-
Temperatura zewnętrzna złe wskazania
zapewne jet gdzieś zwarcie lub czujnik padł posprawdzaj przewody czy we wtyczkach nie ma wody itp
-
Dziwne odpalanie ....
może być i filtr paliwa , ale bez sensu jest wymieniać , trzeba zrobić logi i wyjdzie co niedomaga
-
Dobrzy chiptunerzy
jedz do wawy i sie nie baw w szukanie kogoś z lublina CTV może i ogarnia nie wiem tego ale ceny ma z kosmosu
-
Nie działa wspomaganie nawet po wymianie pompy na nową
pompę kopiłeś oryginalna czy zamiennik , jesli zamiennik to zapewne jakiś badziew , trzeba tez sprawdzić przewody w jednym jest zawór ciśnieniowy kutry utrzymuje stałe ciśnienie w układzie
-
Zaciskający się tylny zacisk...
kup zestaw naprawczy zacisku rozbierz przeczyść i wymieni gumki problem ustąpi , ewentualnie oddaj do regeneracji na forum mamy speca od tego devastation
-
Dziwne sporadyczne hamowanie
czujnik absu jest albo brudny albo za blisko pierścienia absu podepnij vag i sprawdź
-
Huczenie podczas jazdy pomocy
wymień łożysko i po problemie tym bardziej ze ma juz luz bo całkiem sie rozpadnie
-
Dziwny huk przy gaśnięciu silnika
koło dwumasowe + sprzęgło do wymiany
-
stacyjka problem
procedura prawie taka sama jak w b5
-
Problem z centralnym- jaka przyczyna
dokładnie jak napisał bell23 , w zamku masz mikro włącznik czy przełącznik one lobią sie brudzić lub psoć rozkręć zamek i przeczyść wszystko ładnie
-
Błąd nr 588, airbag
do sprawdzenia taśma i wtyczki, przeczyść wszystkie wtyczki
-
Problem z stacyjką
przekaźnik nie pyka tylko elektromagnes wrzuca będix na koło zamachowe zapewne szczotki sie zawiesiły w rozruszniku opukaj go lekko powinien zaskoczyć jak nie to do regeneracji
-
Po odpaleniu samochodu włącza się chłodzenie
podepnij vag sprawdź błędy pewnie jakiś czujnik padł od wentylatora , co do obrotów to logi cos niedomaga , sprawdzałeś świece żarowe
-
Niebeiski dym i drgania
przyczyn może być dużo sprawdź czy turbina nie bierze oleju , i zrób logi bo tak to można sobie gdybać
-
Hamowanie silnikiem ,dziwny odgłos
jeśli miałeś taki ubytek oleju w skrzyni to ja po prostu zarżnąłeś i tyle czekaj aż się bardziej dźwięk nasili i wymię skrzynie
-
Wymiana jednego amtoryzatora, czy tak można?
hehe gwarancja jak sie nie spier.. w przeciągu 1miesiaca to po gwarancji później będzie ze zły montaż itp przy amorach średniej półki zawsze tak jest
-
Wymiana jednego amtoryzatora, czy tak można?
majudj powiedz do czego chcesz te amorki może coś znajdę w dobrej kasie
-
[B5 AJM] Wymiana łącznika stabilizatora - prawy przód
podnosisz auto żeby można było ściągnąć koło, odkręcasz 2 śruby od stabilizatora jak są zapieczone to je utnij , później około metrowy pręt gruby drut lub cos takiego żeby nagiąć stabilizator ściągasz łącznik i tyle , żeby go założyć tez musisz nagiąć stabilizator robota na 30min max
-
Chinski wahacz z allegro. Jakość zabija. Foto w temacie!
oj tam oj tam chińczyk zapomniał wprasować tulei wielkie mi coś hehehe , ten twój znajomy to chyba hartkorowiec ze to założył do samochodu
-
Wymiana jednego amtoryzatora, czy tak można?
jesli wymienisz jeden nie masz gwarancji na ten amortyzator a pyzatym auto by sie strasznie dziwnie zachowywało w zakrętach czyli kwestia bezpieczeństwa
-
Nowy tłumik
albo oryginał albo bosal http://webautoservice.pl/uklad-wydechowy-tlumik-audi-a4-1472.html tu możesz kupić. No dobra oddam swój za kw ehehhe
-
Nowy tłumik
koleżanko cena mówi o jakości , sam chciałem wymienić środkowy bo cos w nim latało i kupiłem zamiennik po 2 dniach wyje... go bo tak buczał ze się wytrzymać nie dało założyłem stary tylko przy okazji wysypałem z niego syf wypadła jakaś blaszka i juz jest spokój. Jak coś mogę odsprzedać za piwo +kw środkowy firmy marix przelot 30km hehe