Treść opublikowana przez Dikson
-
Stopery - da radę wymienić?
Właśnie tez mam jeden urwany ale dałem sobie spokój. Jak to się montuje?
-
skrzypiaca kanapa
U mnie tez coś trzeszczy ale tylko na wybojach, regulowalem na trzpieniach i nic nie pomogło.
-
Lusterko pod czujnik deszczu - plastik miedzy uchwytem a podsufitka, jaki numer?
Chodzi o lusterko z fotochromem? Końcówka dosyć gruba? Ja dokladalem je u siebie kupowałem zaślepke w serwisie koszt oko 20pln.
-
Dziwnie zamyka się schowek.
gregfr a jak zrobiłeś po wymontowaniu siłownika oświetlenie schowka? Na silowniku są blaszki i po otwarciu drzwi schowka one się stykają co powoduje zapalenie lampki w schowku;D
-
Pielegnacja skory
Leather Milk - 250ml - SKÓRA - INTERIOR Ja to używam drogie ale wydajne i mega za***iste.
-
Elementy z carbonu
Jak już zrobisz napisz na forum i dołącz zdjęcia.
-
Wachacze przod audi 1,9tdi B6
Szkoda ze wahacze z aukcji są do 2001.
-
Spoty wrocławskie
W zimie ktoś jeździ na spoty ile ludzi się zbiera?
-
B6 DIVISION
Już się weekend zakończył.
-
Szkoda z Oc-kilka pytan
Nic się nie przyznawaj. TU nie komunikują się ze sobą. Każde TU ma swoje OWU i tam jest napisane co i ile komu potrącają za szkodę.
-
Jakie ubezpiewczenie
Obejmuje lecz nie we wszystkich krajach. Odwiedź się w TU.
-
Jak podwyższyć kosztorys naprawy auta - poradnik
Ale o co pytasz? Jaka szkoda? Jeżeli naprawiasz z oc sprawcy to należą ci się oryginały bez amortyzacji. Najlepiej bezgotowkowo w ASO.
-
ASO czy inny blacharz lakiernik z OC sprawcy
Z odcieniem to różnie może być. Jak dobrze zapłacą ze zostanie coś dla ciebie to bierz części w kolorze. Jak nie to tylko aso.
-
Stanowisko Sądu Najwyższego w sprawie użycia w wycenie cen części oryginalnych
Najlepsze jest to ze będzie mniej napraw w szarej strefie. Bo Heniek nie może wystawić FV zawyżonej. Tak jakby nikt nie wiedział ze robocizna u Zenka 3 tys a na FV 6 tys.
-
Trochę z innej beczki
Nie masz najmniejszych szans w Sądzie. Kup błotnik zapomnij o sprawie, jeździj z głowa.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Chyba nie tylko ty. Połowa forum czeka na info
-
Jak wymienić xenony??A4 B6
Tylko jak masz osłonę silnika to tych dolnych ńie luzuj za bardzo bo jak wypadną to będziesz miał problem.
-
Nie działa ESP, kontrolka nie świeci
Wątpię ze ktoś ci powie co się stało. Teraz każdy elektryk będzie miał swoje wizje. Pojedz powiedz żeby zdiagnozował jak źle powie to nie płać. Wyjdzie na to ze wymienisz bezsensownie kilka rzeczy i tylko kasa w plecy.
-
tarcze na tyl 245 czy 255?
Tylko jak już będziesz chciał większe to po co 255? Załóż 288 i tak musisz zmienić jarzma i tarcze. 245 a 255 żadna różnica.
-
Wydech w Audi A4 B7 3.0TDI
Większość znajomych(maniakow) co maja soft nowy, maja tez pełen przelot, ja polecam nic ci nie grozi złego lecz dobrego kolego:D
-
nowy włącznik świateł, opinie
Zauwazyles ,że na zdjęciu wylacznik na pokrętle ma jakieś dziwne skazy?
-
poszukiwany przycisk chromowany recznego hamulca a4 b6
Wymienialem ten przycisk w a3. W a4 pewnie jest to samo. Musisz wyciągnąć lub odkręcić dźwignię ręcznego aby się do tego dostać . Jeżeli w aso sprzedają sam przycisk to się go wymieni. Koszt do a3 chrom to 18pln
-
Pomysły na uchwyty telefonów mocowane do kokpitu
Miałem kiedyś taki uchwyt, trochę trzeba uważać przy wyciaganiu,można razem z zeberkiem kratki wyciągnąć. Poza tym pamiętaj ze kratka ma regulacje góra dół i to tez przeszkadza.
-
kodowanie licznika - pomoc
Kolego widzę ze nikt się nie zainteresował twoim licznikiem.poszukaj na forum jest o tym jak to zakodowac. Wystarczy ze znajdziesz kogoś z vagiem i odrobina doswiadczenia.
-
Starte plastiki co z tym zrobić ???
Jaki koszt w seacie? Kupował ktoś te plastiki?