Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. trzeba podłączyć auto pod komputer, odczytać błędy ze sterowników i dopiero wtedy zacząć działać. Obecnie możesz wymienić pół auta, a efektów nie będzie żadnych
  2. kodowanie MK oraz ogólnie kodowanie w B6/B7 to nie jest kodowanie promu kosmicznego - kodowaniem raczej nic nie zepsujesz, przed zmianą kodowania zapisz sobie gdzieś tylko stare kodowanie, aby móc do niego ewentualnie wrócić i później działaj wg podpowiedzi VCDS. A co do cen za kodowanie to nie wiem do kogo jeździsz, ale lepiej znajdź sobie kogoś od nas z klubu (zaglądnij do działu "Zloty i spoty") - na pewno chłopaki zakodują Ci wszystko co chcesz za przysłowiowego browara
  3. ten brązowy przewód przyłączony do radia i wiszący luźno to nie jest czasem uziemienie które powinno być przykręcony gdzieś do masy??
  4. jak długo trzymasz te relingi na dachu?? W skodzie fabii miałem też takie relingi (oryginał skoda) i nie chciało mi się ich ściągać przez rok (przejeździły lato i zimę) i przy ich ściąganiu zdjąłem je łącznie z lakierem bezbarwnym ;( - od razu dodam, że skodę miałem od nowości i miała na sobie oryginalny lakier, więc ewentualne problemy wynikające z powtórnego malowania dachu odpadają
  5. a takie prozaiczne rzeczy jak kable w przelotkach między drzwiami a budą sprawdzałeś?? Jakoś tak sobie przypominam, że przy dokładaniu el. szyb z tyłu i robiąc to na raty tzn. w jeden dzień lewa strona w drugi prawa, szyby zaczęły dopiero działać jak założyłem komplet. Po dołożeniu elektryki tylko w jednych drzwiach pozostałe szyby nie działały, po założeniu elektryki w drugich drzwiach wszystko ożyło.
  6. @pila24a jak ta zmieniarka ma się do fabrycznego zestawu bluetooth?? Tzn. muzyka gra przez "twoją" zmieniarkę, a rozmowy telefoniczne idą przez org. moduł - telefon łączy się z dwoma urządzeniami na raz??
  7. jak byś się brał za czujniki z przodu to by wypadało iść za ciosem i kupić od razu zderzak pod pdc+spryski i montować od razu ksenon. Z tym, że mnie w a4 b6 kosztowało to jakieś 1000zł, a w exeo pewnie wyjdzie drożej, bo oprócz lamp trzeba jeszcze zrobić samopoziomowanie.
  8. ad 1. ad. 2. Co do kamery cofania to musisz zmienić radio na RNS-E - obsługujące kamerę cofania - wszystko znajdziesz na forum ładnie opisane Ad 3. "nice-to-have" - szukaj licznika z kolorowym fisem - potem tylko kodowanie, adaptacje, programowanie immo i będzie ok. Licząc na szybko: czujniki przód: zmiana zderzaka, malowanie, czujniki wiązka i jakiś pierdoły - lekko 1500zł kamera cofania: jakaś kamera, RNS-E(najlepiej led) - koło 2500zł bluetooth - jak dobrze poszukasz to koło 350zł za wszystkie niezbędne graty. Po przeglądnięciu zdjęć widzę, że nie masz czujników z tyłu, a czujniki z przodu nie działają bez czujników z tyłu, więc dolicz jeszcze zderzak tył pod czujniki + same czujniki + malowanie
  9. jakikolwiek błąd, choćby jednego czujnika powoduje blokadę działania całego systemu
  10. jak by się okazało, że po sprawdzeniu bloków jednak musisz wymienić MK to oprócz kodowaniu musisz zrobić przyuczenie kluczy do nowego MK (robisz to po to żeby działał pilot)
  11. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Eryk333 temat w Audi A4 B6/B7
    co to znaczy??? jak przy hamowania auto zjeżdża w lewo tzn. że coś z hamulcami jest nie tak - z prawej strony masz mniejszą siłę hamowania niż z lewej
  12. przyczyną może być uszkodzony któryś silniczek od klap, ale możesz też spróbować przeprowadzić "adaptacje silniczków" - może pomoże.
  13. w B6 nie ma takiego modułu - za centralny i piloty odpowiada moduł komfortu. jakim kablem się łączysz?? Jak miałem kabel od viakena w wersji 3.12 to też nie mogłem się połączyć z modułem komfortu - wyskakiwał błąd "Too many error to connect"
  14. to Cię najprawdopodobniej naprowadzi gdzie szukać przyczyny problemów
  15. żeby "popatrzyć w sterowniki" musisz podłączyć auto pod komputer i odczytać błędy ze sterowników - nie musisz wiedzieć gdzie one są
  16. Jakich diod ci brakuje?? Mówisz o oświetleniu ambient?? Te diody nic nie mają do fotochromu.
  17. Oprócz mas sprawdź jeszcze mocowania grubych czerwonych kabli pod nogami kierowcy - są to stałe "+" sprawdź czy masz na nich napięcie gdy nie ma reakcji silnika na przekręcenie kluczyka. PS. Uzupełnij jeszcze swój profil
  18. nie ma zasilania, tzn. że jak auto zgaśnie to masz "zero" prądu?? Po przekręceniu stacyjki w pozycji "zapłon" nie świecą żadne kontrolki na liczniku, nie działa oświetlenie wnętrza itp???
  19. pierwsze co to trzeba podłączyć auto pod komputer i odczytać błędy.
  20. będzie git!
  21. Temat z drzwiami i niedziałającym zamkiem bądź elektrycznymi szybami pojawia się średnio raz na tydzień - sprawdź w pierwszej kolejności kable w przelotce miedzi drzwiami a budą, czy się czasem nie przerwały - 99% tego typu problemów powoduje przerwana wiązka kabli
  22. @Galaxyo po twoim opisie jedyne co można stwierdzić to to, że Ci się auto zepsuło Napisz co próbowałeś już robić, podłącz auto pod komputer i podaj tutaj błędy które wyskoczą.
  23. kolego poczytaj ten temat, gdzieś pewnie piszą o montażu czujnika:
  24. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Merdoock temat w Audi A4 B6/B7
    Tu masz opis jednego z błędów: 01562 - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM Pozostałe błędy są takie same tylko dotyczą innych drzwi. Sprawdź jeszcze kable w przelotkach pozostałych drzwi, a jak tam wszystko ok, to zrób jeszcze test jaki proponuje wiki.rosstech : "See Measuring Blocks OR perform Output Test" Dodaj jeszcze od siebie, że u mnie występował podobny błąd w jednych drzwiach i powodem były złamane kable - po ich "sklejeniu" nie minął tydzień jak błędy pojawiły się w kolejnych drzwiach (winne też były złamane kable) - złośliwość rzeczy martwych ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.