Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FORA3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FORA3

  1. FORA3 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam,mam mały problem z tyłu silnika od strony kabiny na wężyku odpowietrzający układ chłodzenia-podobno tak nazywa się ten wężyk pojawiło się jakieś pocenie myślałem,że to płyn chłodzący,ale powąchałem tego i okazało się,że śmierdzi jakby ropą.Skąd to może być-dołączam zdjęcie.
  2. FORA3 odpowiedział(a) na FORA3 temat w Audi A4 B6
    Dzięki ,chodzi mi o ten z numerem 36 jakbyś mógł podesłać jego numer z góry dziękuje.
  3. FORA3 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, jak w temacie numer wężyka układu chłodzenia który wychodzi nad czujnikiem płynu i wchodzi w rurkę przy filtrze oleju .
  4. Witam,miałem to samo wymieniem opony na NOWE NIE UŻYWANE i nastała cisza pozdrawiam.
  5. Miałem to samo,jakby "podwijało oponę" i tak jakby trzepało kołem,okazała się wina opon.Było popękane płótno wewnątrz opony.Założyłem nowe opony i 0 problemu.
  6. Witam,też tak mam tylko na włączonym klimatroniku,bez włączonego ogrzewania po 7-10 km jest 90 c
  7. Witam,we wnęce tablicy rejestracyjnej u góry jest zamek na kluczyk ,trzeba się tylko przychylić . W sedanach tak jest i avant raczej też tak powinno być.
  8. Mam to samo tylko od 1500-1600obr.Cały układ wydechowy na oko wygląda dobrze -plecionka też jest dobra,chyba że coś się dzieje w katalizatorze z tamtego miejsca najmocniej to słychać
  9. Witam, wczoraj wracałem do domu w nocy i zauważyłem gdy hamowałem na śliskim to w czasie kiedy włączał się abs to światła przygasały ,mrugały .
  10. W Łodzi 1 l coś około 46 zł . Idczak WW,audi
  11. FORA3 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam,panowie poradzicie co z tym zrobić ,w ostatnich dniach poszło w górę i wchodzi już tam gdzie jest temperatura dodaje fotkę z góry dziękuje.
  12. Witam,wymiana w Kutnie 50zł. jest na forum jak zrobić to samemu
  13. Witam, mam takie same stalówki+oponki zimowe 195\65\15.Wszystko pasuje.
  14. Czy mogę bez tego z parę dni jeździć.
  15. Witam ,dzisiaj odkręcałem osłonę pod silnikiem i znalazłem na niej coś takiego .Zdjęcie na dole
  16. Zapasowe koło i wiesz że dojedziesz
  17. Jest tylko 1wlot -filtr kabinowy.
  18. U mnie 223tyś-2003r. oglądali go ;spece;potwierdzają.
  19. Mam chyba to samo na 2 i 3 biegu jak puszczę sprzęgło i dodam trochę gazu przy większych obrotach 2300 i większe znika rzężenie . Zastanawiam się czy jeszcze jeżdzić czy wyciągać skrzynie
  20. [b6 AWX] od miesiąca jestem posiadaczem coś mi puknie przy ruszaniu z przodu prawa strona zawieszeni niby ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.