Treść opublikowana przez FORA3
-
[B6 AWX] Smoli ropą
Witam,mam mały problem z tyłu silnika od strony kabiny na wężyku odpowietrzający układ chłodzenia-podobno tak nazywa się ten wężyk pojawiło się jakieś pocenie myślałem,że to płyn chłodzący,ale powąchałem tego i okazało się,że śmierdzi jakby ropą.Skąd to może być-dołączam zdjęcie.
-
[B6 AWX] Numer wężyka
Dzięki ,chodzi mi o ten z numerem 36 jakbyś mógł podesłać jego numer z góry dziękuje.
-
[B6 AWX] Numer wężyka
Witam, jak w temacie numer wężyka układu chłodzenia który wychodzi nad czujnikiem płynu i wchodzi w rurkę przy filtrze oleju .
-
[B5 AFN] Wycie (buczenie) z przodu auta
Witam,miałem to samo wymieniem opony na NOWE NIE UŻYWANE i nastała cisza pozdrawiam.
-
[ALL B6] Zakręt na maksymalnie skręconych kołach- zawracanie. problem
Miałem to samo,jakby "podwijało oponę" i tak jakby trzepało kołem,okazała się wina opon.Było popękane płótno wewnątrz opony.Założyłem nowe opony i 0 problemu.
-
[B6 AWX] Niedogrzewanie silnika TDI 1,9 130 KM
Witam,też tak mam tylko na włączonym klimatroniku,bez włączonego ogrzewania po 7-10 km jest 90 c
-
[ALL B6] Nie mogę otworzyć auta.
Witam,we wnęce tablicy rejestracyjnej u góry jest zamek na kluczyk ,trzeba się tylko przychylić . W sedanach tak jest i avant raczej też tak powinno być.
-
[B6 AWX] Dziwny odgłos wydechu jak jest zimno
Mam to samo tylko od 1500-1600obr.Cały układ wydechowy na oko wygląda dobrze -plecionka też jest dobra,chyba że coś się dzieje w katalizatorze z tamtego miejsca najmocniej to słychać
-
[B6 AWX] ABS czy tak powinno być
Witam, wczoraj wracałem do domu w nocy i zauważyłem gdy hamowałem na śliskim to w czasie kiedy włączał się abs to światła przygasały ,mrugały .
-
[B5 AFN] Pompa wspomagania wyje - rozwiązanie
W Łodzi 1 l coś około 46 zł . Idczak WW,audi
-
[B6 AWX] Rozlany Fis
Witam,panowie poradzicie co z tym zrobić ,w ostatnich dniach poszło w górę i wchodzi już tam gdzie jest temperatura dodaje fotkę z góry dziękuje.
-
[ALL] Koszt płukania układu wspomagania
Witam,wymiana w Kutnie 50zł. jest na forum jak zrobić to samemu
-
[ALL B6] Jakie rozmiary felgi i opon - koła zimowe.
Witam, mam takie same stalówki+oponki zimowe 195\65\15.Wszystko pasuje.
-
[B6 AWX] Odkręcone sprzęgło kompresora klimatyzacji.
Czy mogę bez tego z parę dni jeździć.
-
[B6 AWX] Odkręcone sprzęgło kompresora klimatyzacji.
Zdjęcie dotarło.
-
[B6 AWX] Odkręcone sprzęgło kompresora klimatyzacji.
Witam ,dzisiaj odkręcałem osłonę pod silnikiem i znalazłem na niej coś takiego .Zdjęcie na dole
-
[ALL] Oryginalny środek łatający opony a dojazdówka
Zapasowe koło i wiesz że dojedziesz
-
[ALL B6] Gdzie w B6 kanał wlotu powietrza do klimatyzacji
Jest tylko 1wlot -filtr kabinowy.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
U mnie 223tyś-2003r. oglądali go ;spece;potwierdzają.
-
[B6 AWX] Hałas ze skrzyni na półsprzęgle
Mam chyba to samo na 2 i 3 biegu jak puszczę sprzęgło i dodam trochę gazu przy większych obrotach 2300 i większe znika rzężenie . Zastanawiam się czy jeszcze jeżdzić czy wyciągać skrzynie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[b6 AWX] od miesiąca jestem posiadaczem coś mi puknie przy ruszaniu z przodu prawa strona zawieszeni niby ok