Treść opublikowana przez zegarmistrz
-
[B5 ADR] Temperarura silnika Zimą
Bez przesady z tym z allegro.. ile może kosztować ori z aso?? 100 zl?? (do bmw kosztował mnie 98zl w aso).. przeceiż nie wymieniasz go co 10 tyś km.. ja bym kupił ori
-
b5 AFB dziwnie odpala z rana
Świece żarowe sprawne???
-
[B5 AFB] Automat - dziwne zachowanie (DEQ)
A któraś z kostek łączeniowych licznika się nie odpieła??
-
[B5 ADR] Temperarura silnika Zimą
Jak pisałem w innym temacie .. sprawdzałem ostatnio u siebie temperaturę.. i nie ma różnicy czy jadę 100 km/h czy 160km/h czy 200 km/h. Cały czas jest 90 stopni (i na klimatroniku i na zegarah=ch).. co do termostatu - w poprzednim autku chyba drugi czy trzeci który kupiłem był sprawny.. co do temperatury 100 stopni - to za dużo (niby 10 stopni) ale na pewno za dużo..
-
[B5 1.9] Wspomaganie kier. raz dziala a raz nie!Jaka przyczyna??
Pierwsza i zasadnicza.. to czy jest wystarczająco dużo oleju w zbiorniczku wyrównawczym..
-
Spoty Olsztyńskie
No i niestety ja też w tą niedziele odpadam
-
Spoty Olsztyńskie
No to może przyszła niedziela (28.10)?? Tam gdzie zawsze (parking pod Uranią) o 17??
-
4 zimowe do wyboru
Może nie z branży.. jestem automatykiem (zjamuje się instalacją, uruchamianiem i programami pras wulkanizacyjnych - procesy wulkanizacji znam od podszewki - bo w końcu to ja jestem od programu) i widziałem już wszystkie większe fabryki w powiedzmy Europie (nie tylko - nie chwaląc się). Byłem w Michelinie (kilka razy i to nie tylko w moim miescie), w GoodYearze, Dunlopie, Fuldzie, Pneumancie (chociaż teraz te 4ry ostatnie to jeden koncern),Continentalu, Pirelli i już nie pamiętam gdzie jeszcze. Patrząc na technologie wytwarzania, kontrole produkcji (samego procesu i wulkanizacji), kontrole końcową to najlepiej wypadają pod tym względem opony GoodYeara i Dunlopy. Michelin... sprawa dyskusyjna i znowu nic głebiej oficjalnie napisać nie mogę (niestety) - ale postawił bym w rzędzie za Dunlopem i GoodYearem.. O Fuldzie wypowiadałem się wyżej..
-
4 zimowe do wyboru
W życiu nie założe Fuldy (i wam też nie radzę) . Dlaczego - na forum nie mogę tego napisać bo to tajemnica technologiczna Fuldy ale jak się spotkamy na spotach czy przy innych okazjach to myślę że będe mógł uchylić rąbka tajemnicy.
-
Polecane opony zimowe
Ja miałem kontakt z Sava S3 Eskimo - 195/65/15 z indeksem H. Jeździłęm na nich niestety tylko jeden sezon BMW 525 (sprzedałem to auto) - wspaniałą opona. Napęd miałem na tył - jak ostro przeginałem to dochodziło do poślizgów - ale kontrolowanych w pełni (wystarczyło tylko gazu popuścić i delikatnie skontrować i poślizg się kończył). Nie miałem z tą oponą problemów ani na śniegu, ani na lodzie (chociaż ostatnia zima krótka była). Gdybym teraz nie dostał opon razem z autem to na pewno bym je kupił.
-
Spoty Olsztyńskie
Mi pasuje.. [br]Dopisany: 20 Październik 2007, 22:11 _________________________________________________A więc .. spotykamy się dzisiaj czy nie??
-
Ciekawy test na półkule mózgu
To napisze.. zależy jak patrze.. bo raz kręci się w lewo... a raz w prawo.. i to niezależnie ile obrotów.. po prostu cały czas kręci się w lewo albo w prawo..
-
Spoty Olsztyńskie
Ja już też jestem w domu.. więc proponuje n. następny weekend..
-
Spoty Olsztyńskie
Kurka wodna .. ja też chętny jestem.. ale jestem jakieś 1200 km od urani:P:P:P Ale jak się da to postaram się być..
-
Czy ma ktoś elektroniczny spis części dla BMW?
http://www.realoem.com/ i nic nie trzeba instalować..
-
[B5 ADR] wymiana szyby na wlasna reke, da sie??
Ja po kamieniu wymienialem.. szyba pilinktona z instalcja 400 zl.. wymienialem tez w poprzednim aucie (tam byla troche droza ale tej samej firmy).. i szyba dobra - nawet lepsza od orginaly - bo nie porysowana :P
-
dobry kurier w polsce????
Na tym polega roznica miedzy Poczta, a firma kurierska... Na tym że poczta wysyłając dwa dokumenty pocztexem jeden potrafi zgubić, a drugi przyjedzie na 2 dzień (miałem to na przełomie czerwca/lipca - przesyłka Olsztyn-Fulda - jedna przyszła na 2 dzień od wysłania a na drugą czekałem dokładnie 34 dni) .... DHL wysyłając dokumenty nie miałęm tego problemu
-
[B5 ABC] Problem z termostatem do 2,6 v6
Najlepiej kup orginal.. nie ma sie co bawic.. pamietam z poprzedniego samochodu (tez gebelsowej marki), pozalowalem i zmienialem 2 razy... nie pamietam ile dokladnie kosztuje, ale ja wymienialem przy wymianie rozrzadu (2 miesiace temu - 10 tys. km temu) - ten co był (stary) był dobry.. ale po co ryzykować..
-
[B5 ABC] Problem z termostatem do 2,6 v6
No jak jedziesz szybciej (w trasie) to temperatura spada bo masz szybsze chłodzenie szczególnie o tej porze roku No nie tak bardzo.. a właściwie wogóle.. dzisiaj to przetestowałem podczas 550 km trasy.. nie ważne czy jechałem 120 km/h czt 140 km/h, czy 200 to cały czas było 90 stopni (odczytane z klimatronika).. a grzeje mi się w ciągu dosłownie 2 km do 90..
-
[B6 AVJ] Jak odkręcić nakrętke :]
JA bym spróbował delikatnie (ale pewną ręką ) nabić nasadke 12. Powinna wejść.. Jeżeli nie to tylko palnik i tak jak to kolega opsał wyżej..
-
Słuchawki bezprzewodowe!
Ja mam Motorole chyba H105.. dostałęm w prezencie od swoejej sieci.. nie wyglada ona najlepiej ale dość funkcjonalna.. i bateria trzyma długo (dość często rozmawiam podczas prowadzenia - łąduje średnio co 3.. 4 dni).. do tego używam jej w domu do Skype`a i też się dobrze sprawuje.
-
s4c4 nie odpala 4.2 ABH
Rady: -sprawdz szczelność dolotu (na pewno nie szczelny) -sprawdź przepustnice
-
kto lepszy na autostradzie ?
2136..
-
[B5 ABC] odpalanie na zimnym 2,6 v6 1995
A akumulator masz dobry??
-
sportmile a4 1.8t
Piękna.. ładny kolorek.. więcej fottek prosze (silnika i wnętrza)