Treść opublikowana przez zegarmistrz
-
[ALL B5] Cantralny zamek - pomocy - Chorwacja
W lewym tylnym nadkolu jest pompka (pneumatyczna) - może ona się odłączyła (albo skończył się jej żywot).
-
Wakacje na Wegrzech ..Balaton prosba o pomoc
Cycate To ja musialem byc w jakims h*jow*m miejscu bo nie bylo takich Byłem też 3 razy.. raz nawet na ponad 3 miesiące .. na małym kontrakcie. i potwierdzam Taktusia .. węgierki biją polki wagą cyca.. dosłownie..
-
[B5 AFN] Ciężko pracujące wspomaganie po regeneracji maglownicy
A właśnie że sie odkreci.. od wibracji itd.. należało by to teraz zapunktować tak żęby lekko się nie kręciło..
-
[B5 ABC] Problem z plynem chlodniczym
Mam to samo.. tylko że ja uszczelki nie wymieniałem.. i nawet wiem skąd leci.. z wlotu chłodnicy po prawej stronie..
-
Wakacje na Wegrzech ..Balaton prosba o pomoc
Raz byłem nad balatonem przejazdem i udało mi sie znaleźdz nocleg w wieloosobowym pokoju za 4ry erup za osobe.. ale wtedy to był mus.. teraz (wybierajając się na dłużej bym cos rezerwował).
-
Jaki najwiekszy przebieg na benzynke??
Ja mam ponad 230 tys.. samochód znam od 168 tys.. i mysle ze zrobie nim jeszcze pewnie ze 200... ani kropli od wymiany do wymiany (zagazowany od 30 tys).. większość jednak autostradowo
-
Trąba powietrzna, Gorzkowice - łódzkie
Zdjęcia mogę napisać dla mnie tragiczne.. .nie mówiąc już o ludziach i tym co nas rząd im "ofiaruje"..
-
speedalarm.pl - telefon sposobem na fotoradary?
Tylko ten speed alarm musi mieć połączenie gprs.. co niestety kosztuje (zależnie od taryfy).. i jeżdząc dużo w ciągu roku pewnie nazbiera się na cymbałki..
-
[B5 AHL] Wymiana skrzyni biegów
Czemu i jaka skrzynia?
-
[B5 AJM] Tylna wycieraczka
Jka sie szczotki skończyły to dobrze by było wycdiągnąć wirnik z silnika, wkręcić go w wiertarke i komutator drobnym papierem ściernym wyrównać..
-
[B5 AJM] Zbiornik paliwa - maly problem
U mnie też wybija.. to znaczy jak go zapne bo jak trzymam to nie. Nigdy nie udalo mi się zatankować więcej jak 56 litrów.. chociaż fis pokazywał że dystans do przejechania jaki pozostał to 0 km.. raz na tym zerze zrobiłem nawet 30 km i więcej nie weszło.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Mam 16 ale nastukane 230 tys.. autko do tej pory głównie śmigało u naszych sąsiadów.. ja też dużo u nich śmigam.. nie wiem czy mam jeszcze orginalne wahacze (znam hostorie autka od 160 tys przebiegu), ale te co zmieniam (a zmieniłem 2 górne tylnie - po jednym z każdej strony) założyłem lemfordery.. co dziwne to reszta wachaczy ma jeszcze znaczki audi więc podejrzewam że od nowości nie były zmieniane - w książce do 158 tyś nic nawet o tym nie wspomniane..
-
[B5 AML] Co ile wymiana oleju ?
Widziałem kiedyś na własne oczy pewną panią w serwisie renaulta.. przyjechałą bo coś silnik dziwnie chodził.. Zapytali panią kiedy wymieniała olej.. a ona na to "to olej się wymienia".. po 100 tys km to była maź a nie olej..
-
[B5 1Z] Nie przyspiesza po redukcji - automat
Tak
-
[B5 AFN] Ciężko pracujące wspomaganie po regeneracji maglownicy
W punkcie piątym z linku http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wymiana_przekladni_kierowniczejmaglownicy_w_a4_b5_fotostory-t23007.0.html śruba na klucz 18...
-
[B5 ACK] Gdzie można umieścić reduktor LPG ?
Witam.. silnik abc ale przecież gabarytowo to prawie to samo.. mam zamontowany reduktor koło zbiorniczka wyrównawczego od wspomagania kierownicy... wyciali chłopaki kawałek plastiku i się zmieścił.. nie mam jak zrobić fotek bo jestem za granicą ale tam go wcisnęli..
-
[B5 AFN] Ciężko pracujące wspomaganie po regeneracji maglownicy
Śruba o której mowa tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/b5_abc_problem_po_wymianie_magla-t39336.0.html
-
[B5 ABC] przerwy w działaniu klimatyzacji
A środka chłodzącego jest wystarczająca ilość??
-
[B5 1Z] Nie przyspiesza po redukcji - automat
czy mogl bys rozwinac bardziej swoja mysl ? nie za duzo mi to mowi a narazi nie moge podpiac kompa.... Każy bieg w autoamcie składa się z tarczek (z okłądzinami) - jak się kończy ta okładzina to bieg zaczyna się ślizgać przez co tarczka nadaje się do wymiany.
-
Spoty Olsztyńskie
Ja bym się pisał o ile będe w olsztynie
-
[B5 1Z] Nie przyspiesza po redukcji - automat
Skrzynie może nie do wymiany.. ale na pewno tarczka biegu się skończyła (to typowy objaw).
-
[B5 ABC] Problem po wymianie magla
Sprawa rozwiązana. Problemem było za słabe dokręcenie magla - teraz juz wiem czemu orginalny był tak mocno dokręcony.
-
[B5 ABC] Problem po wymianie magla
Wczoraj troche wiecęj pojezdzilem - i czuc jak przeskakuje - wiec jeszcze jedno pytanie - czy to ten luz na klucz 18??
-
przejażdżka Passatem
- [B5 AFB] Postój pod górę - auto nie zapala.
Odpowiedz na piewsze pytanie - paliwo się najprawdopodobniej cofneło i układ się zapowietrzył. Odpowiedz na drugie pytanie (o ile to silnik ze sławną popmą vp44) - pompa zaczyna kończyć swój żywot. - [B5 AFB] Postój pod górę - auto nie zapala.