Treść opublikowana przez zegarmistrz
-
Strefa Śmiechu
http://likr.pl/tmp/710.html
-
B6, AYM, waz łączący pompę wspomagania z maglem
W miejscu gdzie zakuwają węże hudrauliczne wytną te końcółki metalowe (te które są ważne przy dopasowaniu) i zakują na nowy wąż i będzie gitara..
-
Historia naszych nicków
Ja też używam Suse (i OpenBSD ale nie tak często).... i też tą wersje.. co do histroii nicka.. to nie wiem skąd się wziął ten mój nick.. jakoś tak.. normalnie mam inne pseudo (wszyscy wołają na mnie rysiu... niektórzy myślą że mam nawet tak na imie.
-
Druciarstwo i wymiana oleju w Polsce
Ja nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.. drugi post normalnie do lez mnie rozbawił.. ale po pierwszym to leżałem na ziemi :D :>
-
Problem z podłaczeniem wzmacniacza -> szumy, dudnienie
A przepraszam .. co te peszle pomogą??
-
[B5 ABC] Wysokie spalanie??
Mam sekwencje normalna jest niemożliwa w tym silniku.. sprawuje się dobrze jak do tej pory (zrobiłem na niej dopiero 8 tyś). Spalanie różne - ale tak jadąc w trasie do 170 km/h wyszło 12,5 litra średnio. Przy 120.. 130 km an autobanie zszedłęm poniżej 10 litrów gazu.. w mieście pali jakieś .. hm ciężko powiedzieć bo w mieście przejecałęm dopiero 3 zbiorniki gazu - z czego średnia mi wyszł jakieś 19 litrów gazu..
-
[B5 ABC] Wysokie spalanie??
Mi w mieście pali tyle samo (a czasami i więcej). Niestety taka jest prawda - ten silnik lubi wypić..
-
B6, AYM, waz łączący pompę wspomagania z maglem
O ile dobrze mysle to jest to zawór zwrotny (zawór przepuszczający w jedną stronę). Proponował bym: 1. Odkręcić wąż 2. znaleźdz sklep z artykułami z hudraulika siłową (np. od koparek itd) 3. udać się do tego sklepu i przedstawić problem - oni sprzedadźa TOBIE odpowiedni zaworek 4. znajdź miejsce gdzie zakuwają węże hydrauliczne - i tam udaj się z tym zaworkiem z poprzedniego punktu i z tym co wyjąłeś z samochodu. Pokaż im to .. a oni TOBIE zrobią nowy Powinno CIEBIE to wynieść nie więcej jak 200 zl i będziesz miał to zrobione prkatycznie od razu. Robiłem to samo z wężem olejowym który idzie ze skrzyni biegów do chłodnicy oleju w poprzednim samochodzie. Za orginalny chcieli 400 zl.. a ja zapłaciłem 17 zl razem z wężem i robocizną.
-
Spoty Olsztyńskie
NO i jak tam?? Może zaczniemy planować kolejny spocik??? Np. za tydzień w niedziele ??
-
[B5 ADP] Mapa wtrysków a lpg
Przy jeździe na gazie zaleca się co 5...6 zbiornikow gazu zrobic z 200 km na benzynie.. i wtedy jak napisał kolega wyżej wszystko wraca do normy..
-
[B5, AAH] nierówna praca silnika na gazie.
Przewody, świece??
-
[B5 AFB] Gaśnie po 3 sekundach
Sprawdź.. jak masz bąbelki powietrza w wężyku który idzie do pompy to radziłbym założenie zaworka zwrotnego, żeby paliwo się nie cofało... bo jak dalej tak pójdzie to szybko tą pompe wykończysz..
-
Spoty Olsztyńskie
No Taktuś.. trzymam Ciebie za słowo
-
[B5 ADR] Problem z gazem
A kiedy gaz był monatowany?? Jak nie potrafią tego ustawić to ja bym im kazał to wymontować i pojechał do innego zakładu na instalacje..
-
(b5 2,8 30v) Problem z wolnymi obrotami
A filtry kiedy ostatnio były wymieniane??? (od gazu i powietrza)
-
Spoty Olsztyńskie
No to było nas czterech.. nie ma sprawy Micek, w końću po coś go kupiłem .. no i oby było nas więcej następnym razem..
-
Spoty Olsztyńskie
To co tylko trzech nas będzie...
-
[B5 AAH] Proszę o wykaz czesci, producentów oraz ceny elementów rozrządu
To gratuluje pomysłu... nie można tak robić.. nowy pasek można zdjąć bezpiecznie do przebiegu 5 tyś km.. powyżej przy jego zdjęciu należy wymienić też pasek.. jeżeli były wymieniane same rolki to pasek musiał być zdjęty. Co może się stać??? Pęknie pasek i silnik do remontu.. a przy tych silnikach (V6) to kosztowny zabieg..
-
[B5 AAH] Proszę o wykaz czesci, producentów oraz ceny elementów rozrządu
Bezpieczenie - to na 80 tyś.. ja bym więcej nie ryzykował. ODnośnie drugiego pytania - nie da się rozpoznać rozrządu do wymiany - można go obejrzeć ale i tak to niewiele da.
-
Komputer pokładowy i wyświetlane na niej elementy
Jeżeli po TWoim opisie wobrażam sobie dobrze - to jest to o czym myślisz..
-
Spoty Olsztyńskie
Ok... ja też będe..
-
Spoty Olsztyńskie
No i jak??? Coś robimy czy nie?? Można by się jakoś spotkać (nie koniecznie z samochodami )
-
[B5 ABC] Czas sie pochwalić..
Skrzynia automatyczna bo ja takie lubie (to nie pierwsze moje auto z auftomatem ). Po prostu leniwy jestem..
-
[B5 ABC] odpalanie na zimnym 2,6 v6 1995
A rozrząd dobrze ustwiony??
-
[B5 AAH] Proszę o wykaz czesci, producentów oraz ceny elementów rozrządu
W 2,6 też.. jak mi robili to samochód po godzinie wyglądał jak po dzwonie.. taka mała wskazówka - w związku z tym że cały przód jest demontowany to po złożeniu wszystkiego po wymianie należy ustawić światła (bo będą wyciągane przy wymianie)..