Treść opublikowana przez Krycha
-
[B5 1Z] A4 TDi
Wczoraj miałem w bdb stanie za 400zł trza było brać, wisiała z 5 minut w dziale sprzedam Pany co do tej klamki z przyciskiem to gdzie się trza wpiąć dokładnie? Która kostka i które kable. Ten schemat to dla jakiś profesorków, a nie dla przeciętnego zjadacza chleba
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Wersja wstępnie zimowa, no oczywiście opony trza nadziać odpowiednie Jak zawali śniegiem bardzo to zrobię kozuche i tyle
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Tak, przód dałem 1cm w górę tył 2cm z suwmiarką w rękach. Niedużo, ale zawsze coś.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Nie mogłem się powstrzymać i wczoraj wieczorem zamiast latać po mieście rzuciłem dwa kółka w polerkę a dziś od samego rana kolejne dwa Wyszło fajnie jak na parę godzin roboty. Ale wiem wiem głupi jestem, bo kto poleruje koła na zimę. No nic pojaram sie nimi do pierwszego śniegu, potem psiknę bezbarwnym albo jakiś wesoły kolor. Dodatkowo podniosłem parę cm gwint, żeby sie bezpieczniej jeździło Zdjęcia jakieś ciemne wyszły, ale kalkulatorem nic lepszego sie nie zrobi.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
jak bys mial spryski i kratki to bym sie zamienil :gwizdanie: Taki zderzak były wart 1000-1500zł. Kowi niesetety nie mam.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Nie bede się bawił w 16 czy 17 cali, albo 15 stalówka albo toto na zime smiley Co do zderzaka narazie cisza, ciężko znaleźć jakiś kompletny ze spryskiwaczami i halogenami za rozsądną kasę. Fajnie nawet leży w nadkolu. Ranty obdarciuchy, polerować nie będę bo wiadomo zima, to może rzucę je w jakiś sensowny kolor.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Będzie na zimówkę? W cenie dobrej stalówki to chyba warto je zostawić. 18 cali, 8J ET37 nawet fajnie leżą. Może by je odmalował i zostawił na zimę? Jak nie to na handel W cenie dobrej stalówki to chyba warto je zostawić.
-
[B5 1Z] A4 TDi
ciekaw co by ciemniaki powiedzieli jakbys podjechal na ustawianie zbieznosci a oni by nie mieli obnizaczy :gwizdanie: Jade w tym tygodniu, ale na gwincie w górze i stalówce Bo na starym setupie to szkoda by było nawet na darmo jechać to po co robic zbierznosc gdy gwint bedzie na gorze skoro gdy go opuscisz to katy znow sie pozmieniaja Po to że teraz jeździć się nie da, a na niskim nie ustawią mi zbieżności, bo nie wjadę do warsztatu nawet. to podnies z 2-3 cm tak aby lasery zlapac, a nie na sama gore Tak też zrobiłem.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Tu jeszcze na normalnym zawieszeniu. Nie ma się czym chwalić to nie pokazuje
-
[B5 1Z] A4 TDi
ciekaw co by ciemniaki powiedzieli jakbys podjechal na ustawianie zbieznosci a oni by nie mieli obnizaczy :gwizdanie: Jade w tym tygodniu, ale na gwincie w górze i stalówce Bo na starym setupie to szkoda by było nawet na darmo jechać to po co robic zbierznosc gdy gwint bedzie na gorze skoro gdy go opuscisz to katy znow sie pozmieniaja Po to że teraz jeździć się nie da, a na niskim nie ustawią mi zbieżności, bo nie wjadę do warsztatu nawet.
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
To jakiś photosklep? A już myślałem że tak ładnie se leży
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Inne jest, ale Daniel tego nie przerabiał.
-
[ALL B5] Zamiana tylnych lampek na 2Lift a kostki
Te po pierwszym lifcie tak, te przed nie.
-
[B5 1Z] A4 TDi
człowieku wstyd tym na droge wyjechać
-
[B5 1Z] A4 TDi
ciekaw co by ciemniaki powiedzieli jakbys podjechal na ustawianie zbieznosci a oni by nie mieli obnizaczy :gwizdanie: Jade w tym tygodniu, ale na gwincie w górze i stalówce Bo na starym setupie to szkoda by było nawet na darmo jechać
-
[B5 1Z] A4 TDi
Mnie to koleś wygonił i kazał założyć normalne koła i zawieszenie dedykowane do tego samochodu
-
Audi Coupe 1990 7A
Pomarańczowy kierunek na przód mile widziany lub całość ciemna
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
710N ja mam Nosb ma i działają dobrze. Plastuch ja Ci wspominałem o N75, że trochę nie ogarnia, a nie DV
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Raczej takie 2.8 nawet ACK nie ma po co podjeżdżać.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Kostki poliftowe. Te lampy nie mają postojówek, są w migaczu. Bez odpowiedniej oprawki trzeba kombinować.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
To tam u Was macie chyba jakiś bardzo bystrych misiaczków.
-
[B5 AGB] VIAGRA
tak , a co ?? nie podejdą ???? Sedan przedliftowy i Avant poliftowy mają inne mocowania tylnej kanapy.
-
[B5 AGB] VIAGRA
Tyle co gniecione ADP
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
http://allegro.pl/felgi-z-oponami-6-8mm-audi-mercedes-5x112-18-i1233505817.html
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
ty mu tak nie pucuj, bo to on Ci ja podkupił