Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. dzień dobry czorny jest dobrze
  2. Krycha odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    czemu ma nie mieć trzysta ?
  3. Krycha odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Z niego taki polift jak moje w połowie S6 :grin:
  4. też jestem tego zdania, ostatnio ogólnie jakoś polift najlepiej mi siedzi ze wszystkich dostępnych w b5 atrap
  5. Krycha odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    mam zderzak na dwie ruły z parkronikiem jak coś
  6. też się zastanawiam, ale ni ma co kupić
  7. Też tak myślę, że jeśli jest możliwość to starać się ogarnąć to na ori boczku który trzeba by odpowiednio przerobić. Nie wiem co go tam dokładnie blokuje, ale to najrozsądniejsze rozwiązanie.
  8. na początku ta felga mi wogóle nie leżała, ale teraz jak nawlokłeś te opony to jest sztos, na aucie zrobi robotę
  9. Co mogę powiedzieć, nie polecam dachów jednospadowych. Mój jest zrobiony od podstaw, wpakowałem tam tyle kasy że postawiłbym sobie już za to murowany Nawet jak weźmiesz dwuspadowy to trzeba rzucić pod blachę folie, gdyż będzie parować, potem się skraplać i kapać na auto. Jeśli już weźmiesz jednospadowy zwróć uwagę na to jaki ma spad, im większy tym lepszy
  10. Dzięki chłopaki Kowi wprowadziłem białasa do garażu i tam se stoi Wyjadę w marcu, zmienię silnik, hamulce, pomaluje zderzaki i założę progi wtedy będą zdjęcia, filmy i latające staniki ewentualnie majtki
  11. czekaj czekaj.. bo chciałeś sprzedać poprzednie auto z tego powodu iż brakowało gotówki tak ? a teraz kupiłeś domyślam się tanie a3 i pchasz dalej kasę serią jeździć się nie da ?
  12. standard...
  13. Pani w okienku myślała że wysyłam małą gitarę
  14. chyba raczej nie agb ale kto by na to patrzył To ARE z A6 FL, ale to mało istotne swoją drogą wyciągnięte już z dawcy, rozbiorę, poczyszcze, uszczelnię, wywalę 1.8T i wkładam
  15. coś w tym roku zamierzam pojeździć po Polsce
  16. 269mm z s6 c5 oraz s4 z adapterem na tarczy 300mm z s4 b6... możliwości jest sporo
  17. Trzeba zmieniać linkę, dlatego sid sprzedaje w takich kompletach.
  18. I pewnie pod ten zacisk by ci weszły te felgi coś odesłał
  19. Po dziurach się nie za***rdala, bo szkoda auta, po dziurach się toczy, a po ładnej drodze się jedzie
  20. mi też
  21. nieprawda... autolaweta która w dowodzie ma wbite że jest autolawetą i jest pojazdem specjalistycznym do transportu jest objęta niższym ubezpieczeniem. Ja mam lawete przerobioną z busa, ale w dowodzie mam wbity pojazd uniwersalny i płacę normlane OC jak za pojazd dostawczy/ciężarowy.
  22. :doh: jak mogłeś
  23. widzę że rejestracja wkońcu jest normalnie bo pionowo to patologia
  24. ja się tego boje, że przyjdzie i na mnie czas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.