Treść opublikowana przez EndriuGiz
-
zderzak od audi
jak robisz cale auto to tak a jak sam zderzak to odpada
-
[B5 ABC] Dzielone lampy fk opinie na ich tamat
ja tez podlacze sie do tego tematu juz od dawna obserwuje te lampki i sie zastanawiam nad ich kupnem wiec jak by ktos mogl udzielic paru informacji tak jak kolega emilmuha napisal byli bysmy bardzo wdzieczni i moze ktos ma fotki jak to wyglada na a4 ??
-
[B5 AHU] Co sądzicie o orginalnych felgach Audi
no niezly komplecik ale ja sie czaje na s line
-
Zmiany stylistyczne w aucie a sprzedaż auta
ja tez mysle ze zdjecia byly by najlepsza dokumentacja przeszlosci auta cos przerabiasz lub malujesz cyk robisz foto i masz pozniej spokojna godzine
-
[B5 AJM] Termostat?
zalezy czy oti czy jakas podruba ale sam termostat kosztuje okolo 100 zł max
-
[A4 B6] Ile mm ma listwa chromowa wokol szyb
w kazdym dobrym spklepie motoryzacyjnym :th:
-
[B5 AEB] Ospojlerowanie RS
no wyglada to ciekawe
-
[B5 AHU] Wyraźcie swoje opinie o tej feldze.
kurde 18 to juz troche zaduze no ale co sie nie robi dla
-
[B5 AHU] Wyraźcie swoje opinie o tej feldze.
no wlasnie ori te od s line sa spoko np
-
[B5 ADP] czas pomysles o nowym felunku
no 17 to najrozsądniejsza fela na polskie drogi a te fele co chcesz kupic niezabardzo beda pasowac do a4
-
[B5 AHU] Wyraźcie swoje opinie o tej feldze.
widzialem a4 z takimi felami. zbytnio mi sie to niepodobalo
-
[A4 B6] Ile mm ma listwa chromowa wokol szyb
jak kupisz metr za 5 zl to tak, moj kolega kupowal za 11 zl to wyginal i nic tam niepekalo i wszystko wygladalo git
-
[A4 B6] Ile mm ma listwa chromowa wokol szyb
da sie wygiac ta liste fajnie ja sie podlacze do tematu i moze ktos mi powie ile ma ta listwa w b5 sedan ? z dolu i z gory?
-
[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA
no wyglada fajnie ale dla mnie odpada bo mam sedana
-
Znaczek audi na grillu a na tylniej klapie jest taki sam?
znaczek na klapie tylnej jest mniejszy
-
Jak zgrać pliki z jednego komputera na drugi ???
ja proponuje wyjac dysk z jednego kompa podlaczyc do 2 i zgrac pliki pozniej dysk wyjac i spowrotem zamontowac do kompa z ktorego wyjeles dysk
-
[INNE] Dywaniki guma czy welur - gdzie we Wrocku
ja tez jezdze teraz z gumowymi i jest spoko bo mam jasne welurowe a w zimie to wyglada straszne robia sie czarne
-
[B5 AVG] Lusterko nie grzeje.
ja tez mam europejczyka mi tam to nieprzeszkadza ze jedno jest wieksze od drugiego a co do wybierania na szrot to odpada u mnie audi to nie zaden polonez czy duzy fiat, jak stac cie na to i stac cie na czesci ze sklepu [br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 21:46 _________________________________________________a co do braku grzania to mata siadla pewnie
-
Czy mozna podłaczyć zmieniarke do firmowego radia Audi ? (radio na kasety)
wejdz w dzial Nawigacja , Car Audio i CB-Radio i tam 2 post sa radia a4 i wszystko tam pisze
-
Końcówki wydech podobne do S4
allegro ebay poszukaj wszedzie jest tego pelno na pewno cos znajdziesz
-
jakie glosniczki do radia pioneer
zgodze sie z kolega Adecneo jak masz dobry wzmacniacz i kiepskie glosniki to bedzie nawet dobrze i glosno grac a w przeciwnym razie bedizesz mial pierdzenie a nie granie
-
[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?
do bagaznika tez bylo znalesc jakies gumowe bo te z wykladziny sie zasyfia strasznie a guma to guma umyjesz i po klopocie
-
Jak sciagac z rapidshare?
wchodzisz w link wpisujesz co chcesz wciskasz szukaj wystakuja ci pliki i pobierasz co chcesz konto premium 25 zl chyba i sciagasz bez ograniczen a tak musisz czekac http://www.megadownload.pl/
-
[B5 AJM] nowe felgi na wiosne
jakos mi sie one niepodobaja wole ori s line :th: co audi to audi
-
[B6] jaki spoiler do sedana?
ja bym brał 1 wyglada swietnie