Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szati 1991

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szati 1991

  1. Witam Prosze Was o pomoc bo ojciec chce kupic znowu B6 bo poprzednie niestety zaliczyło czołówke z tirem i jakby to był inny samochód to wiecie co byłoby... i Moje pytanie jest takie jakie jest oznaczenie silnika 101, 116 i 130? Ojciec nie chce kupić samochodu ze 101km i 116 bo jednak mało troche a sprzedający zawsze oszuka;/ Pozdrawiam
  2. kolega miał taki objaw i pękła ta gumowa rura tylko żeby to sprawdzić musisz ja wyciagnąć bo to na samym łączeniu i bardzo delikatne peknięcie... koszt ori około 800zł
  3. zakupiłem za 126zł Philips 6000k i nawet dobrze to świeci zobaczymy ile to wytrzyma
  4. Witam Prosze Was o porade ponieważ potrzebuje kupić żarnik i są takie na allegro w cenie do 130 zł np Nowe żarówki ksenonowe xenony żarniki D1S PROMOCJA (2758833195) - motoAllegro XENON KSENON ZARNIK D1S 85410 GWARANCJA PHILIPS (2758360019) - motoAllegro czy miał je ktoś i czy polecacie takie zamienniki? bo pytałem w sklepie to trzeba dać ponad 200 zł za coś dobrego;/
  5. uszczelka poszła, ojciec tydzień temu wymieniał ;/ jak będziesz zakład to daj silikonu na nią przy okazji żeby lepiej trzymało
  6. mam ten sam problem i męcze się tylko z tym autem... caly czas odcina turbine jak gwaltownie gaz nacisne albo jak juz chodzi turbina to tak powyżej 3 tyś zaczyna sie wylączać i wlączać a pisalem o vaga czy ktoś nie ma żeby podpiąc to z ololic rzeszowa nkt nie odezwal się ;/
  7. a gdzie moge znaleźć na forum kto z okolic Rzeszowa lub Ropczyc ma Vaga? ja caly czas myślalem że blędy wyjdą bo zwyklym podlączeniu komputera;/
  8. i tu jest problem, 2 razy bylem na diagnostyce i zero blędów...
  9. Witam całą zime turbina chodziła bez zarzutu a teraz jest d*pa... jak przekrocze 2 tys obrotów to włącza sie tak że aż mi autem szarpnie, nastepnie mam 4 lub 5 bieg dodaje delikatnie gazu i nagle odcina mi turbo całkiem. Turbina była czyszczona, wymienione przewody, kat wywalony, dzisiaj odłączyłem czujnik przepływomierza żeby sprawdzić czy to czasem nie to i turbo całkiem nie chodziło po odłączeniu, nie wiem co to może znaczyć? Pomóżcie jak możecie bo brak pomysłów już u mnie;/
  10. dzieki wielkie wszystkim za informacje wieczorem sprawdzimy co z tego wyjdzie
  11. Witam mam problem bo mam xenony tylko nie wiem jak się wlącza spryskiwacze do nich? do góry jest na przednią szybe, na dół na tylnią a jak na lampy?
  12. Witam Czy 200 zł za piaskowanie i wymalowanie jednej felgi R16 to dobra cena?
  13. mi zamarzł dzisiaj filtr w czasie jazdy przy -17 a w piątek gdy było -27 to nie zamarzł ;/ odczekałem 30 min żeby filtr ocieplił się od silnika i potrzymałem z 30s na rozruszniku i odpalił...tankowałem na orlenie ale już im dziękuje tej zimy
  14. Chłopaki dzięki wszystkim za błyskawiczną pomoc Pozdrawiam
  15. skrzynia manualna
  16. Witam Mój kolega nie jest na forum i poprosił mnie o pomoc w dobraniu sprzegła. Ma audi 98r 1.8T 180km /132kw i jest to wersja na rynek amerykański tylko nie wiem jakie oznaczenie silnika;/ Jak możecie to napiszcie jakie było tam orginalne sprzęgło albo podeślijcie linka z nim. Jak coś to moge jeszcze podać nr vin
  17. hahaha sam pytałem i podziekowałem sprzedawcy za pomoc
  18. Jednak koledzy dobrze pisali, poduszka pod silnikiem do wymiany Dziekuje wszystkim za pomoc Pozdrawiam
  19. Witam Mam taki problem w B6 taty, że przy puszczeniu gazu i dodaniu szarpnie silnikiem, nie zawsze jest ten objaw ale już coraz częściej;/ auto było u mechanika, miał sprawdzoną dawke paliwa i ogólnie cały komputer ale mechanik nic nie wykrył. Czy to może być objaw od sprzęgła? Jeżeli ktoś już sie z tym spotkał to prosze o pomoc:) Pozdrawiam
  20. witam dzisiaj odebrałem auto od regulacji drzwi i tej ramki od okna bo szumiało masakrycznie ale lipa... dalej szumi bo uszczelka jest wyleżana... teraz pytanie droga jest taka ori uszczelka lewa i prawa do przodu ?
  21. nie chce zakładać nowego tematu... ile kosztuje nowy 2mas do 1.9 AFN 110 ? bo ostatnio zauważyłem ze nie zawsze ale telepnie mi przy ruszaniu ;/
  22. Jak coś to polecam Gruchota:) Kupiłem u niego zamiennik kata ze wzmocnioną plecionka i jestem bardzo zadowolony:) Polecam
  23. z przodu mam załozone bo nawet się przydają to na razie wstrzymujemy się
  24. kolor dobry ale do brudu:P mam owiewki na tylne okna, zakładać czy będzie lipa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.