Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iras_gda

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iras_gda

  1. Griffe, czy odradzasz stosowanie "niewidzialnych wycieraczek"?
  2. Cześć, mam na szybie preparat hydrofobowy. Nałożony ze 2 miesiące temu. Cały czas działa. Jadąc powyżej 100 km/h praktycznie nie trzeba używać wycieraczek. Woda ładnie spływa. Pratycznie od samego początku aplikacji powłoki jest problem z mażącymi wycieraczkami. Podczas jazdy mokrymi ulicami lub stosowaniu płynu do spryskiwaczy wycieraczki pozostawiają cienką warstwę na szybie. W nocy jest to trochę uporczywe. Tak jakby mgła. Niestety nie wiem jaki preparat został nałożony, ale trzyma się póki co na szybie, przy dużych prędkościach i obfitych opadach działa dobrze. Czy jest to problem preparatu? Czy te środki tak po prostu mają, że przy stosowaniu wycieraczek pozostawiają mgiełkę? Jaką powłokę moglibyście polecić, który wytrzymałaby kilka miesięcy na przedniej szybie?
  3. LED też ma ograniczenie na liczbę utworów na karcie?
  4. Jakbym obecnie sprzedał swoje B6, to szukałbym Alfy 159 lub Citroena C5 II Exclusive, ze wskazaniem na Cytrynę
  5. Nic nie zakodujesz RNS a Załóż sobie modul swiatel dziennych SD-2 i problem rozwiązany Prościej i szybciej będzie zmienić w ustawieniach podświetlenie wyświetlacza navi z "auto" na "dzień" lub "noc" O, nawet nie wiedziałem, że takie ustawienia są Czyli niestety bez świateł dziennych nie da rady .. Dzięki za informację
  6. Czy da radę zakodować rns-e tak aby ustawienie dzień / noc brał z czujnika zmierzchu a nie na podstawie informacji o włączonych światłach? Światła trzeba mieć całą dobę, przez to mam cały czas ciemną mapę
  7. Jak od czasu do czasu to tylko laserowa. Przy atramentowej będziesz miał nieustanny problem z zasychającym atramentem i "procedurą czyszczącą". Miałem atramentowego Brothera. Drukowałem raz na miesiąc dwie kartki i oddałem za darmo drukarkę koledze
  8. kamerka dosyć mała jakość to napewno nie full HD ale ładnie nagrywa w dzień i w nocy. . Co rozumiesz przez "jakość to napewno nie full HD"? Sprawdziłeś na stronie producenta, w serwisach branżowych, na forach jaka jest specyfikacja tego urządzenia, czy tak po po prostu piszesz co Ci się wydaje? ---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ---------- Kupiłeś wersję z szerokokątnym obiektywem czy "zwykłą"? Nie przeszkadza zbyt mały kąt?
  9. jeżeli ktoś byłby zainteresowany to posiadam na sprzedaż komplety strój motocyklowy: Kask Shoei Neotec Wine Red rozmiar S Buty AlpineStars S-MX5 Waterproof rozm. 48 Kurtka skórzana Held z akcesoryjnym ochraniaczem kręgosłupa rozm. 58 Spodnie skórzane Held rozm. 106 Rekawice Held 2242 Air n Dry Gore-Tex więcej info na PW Wszystko bardzo mało używane przez jeden sezon, przejechane mniej niż 1000 km ...
  10. 18 przy seryjnym zawieszeniu będzie wyglądać słabo. 17 na komfortowym zawieszeniu już wygląda nieciekawie Dla mnie różnica w komforcie między 17 a 18 jest odczuwalna. Obecnie mam 235/45/17 na Avusie i koło waży bardzo dużo, co wyraźnie czuć w osiągach i spalaniu Sam teraz poszedłbym w jakąś lekką felgę 17 i oponę 205/50/17, ewentualnie 215.
  11. masz aktualnie BlueTooth w aucie?
  12. Czy byłaby możliwość uzupełnienia relacji o nazwy produktów których użyłeś? Np czym doczyściłeś felgi
  13. Nie było X w e46 coupe
  14. Czy w RNS-E można włączyć / wyłączyć korzystanie z anteny diversity tak jak to jest w "zwykłych" radiach? W rozpisce kodowania nie zauważyłem niestety takiej opcji dla RNS-E.
  15. APC 1:20, później jakiś dressing typu pink sheen, poorboys natural look i powinno być OK.
  16. Czy ja dobrze widze ze jasiek w kierownicy z B7 wypalił? mial nie odpalac podobno W całym nieszczęściu, temat poduszki to bardzo dobra wiadomość
  17. Też nie wiem z czego to wynika ale rzeczywiście u mnie jest naprawdę twardo... Stąd pomysł aby w końcu coś z tym zrobić. Zależnie od kosztów jakie ustalę, zapadnie decyzja - co dalej... Może kwestia opon.. Ja ma np Bridgestone RE050a i są bardzo twarde i nieprzyjemne na dziurach.
  18. iras_gda odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    To musisz być zamożny, mnie nie stać na to żeby nie mieć AC
  19. Czujnikiem zegarowym (jak we wcześniejszych postach) sprawdził bym bicie tarczy. Jeżeli któraś będzie miała większe bicie niż norma (chyba 0,08 mm - odnośnie normy proszę o pomoc mądrzejszy w temacie) bezwzględnie sprawdził bym bicie piasty. Jest to konieczne szczególnie przy kolejnym uszkodzonym komplecie. Jeżeli piasta będzie miała bicie to nowe tarcze po 1 tys km będą krzywe.
  20. Racja, szkoda "szosówki"
  21. iras_gda odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Bez hantli to chyba tylko wyciskanie w staniu na rękach przy ścianie
  22. iras_gda odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Może mam inną książkę bo moja jest całkiem spoko Odnośnie ludzi z siłowni i TRX to niestety technika większości osiłków pozostawia wiele do życzenia na szczęście coraz więcej ludzi widzi coś poza hasłem siła masa świnia
  23. iras_gda odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Z TRX powinna być książka z planem obejrzyj DVD dołączone do zestawu o ile dostałeś, jest sporo dobrych uwag. Przede wszystkim we wszystkich ćwiczeniach należy kontrolować ruch bioder tzn trzymać cały czas korpus napięty, bez przuruchu biodrami przód-tył Odnośnie nowej i starej wersji to jest różnica w klamrach regulujących długość i w uchwytach, reszta to samo. Odnośnie ćwiczenia na drzwiach to jest niewiele ćwiczeń których nie można wykonać. Dla mnie najlepsze połączenie to TRX + drążek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.