Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
A oni na battalionie piszą mi żebym zrobił większą glebę i kupił opony z mniejszym profilem:grin: Szczuraz rozjebałeś mi system sposobem w jaki wrzuciłeś te logi:facepalm:- B6 DIVISION
Buenos Aires Panowie Mam na handel skrzynkę DQS 6 biegów, podchodzi do AFN, AVG, AJM, AKN, AVF i AWX. Zainteresowanych zapraszam na PW.- Spoty wrocławskie
Maćku jak coś mam termostat wahlera na sprzedaż, nówka nie zakładana. Mój się przyciął, ale po 2 dniach wrócił do normy, więc wożę w schowku:wink:- Siłownia
Panowie jakie BCAA polecacie?- Spoty wrocławskie
To zegarki/rowery/hulajnogi aż tak podrożały? Najprawdopodobniej zwarcie pomiędzy sekcjami akumulatora:wink:- Spoty wrocławskie
Glinka Bit Hamber Soft Wszystko masz na http://showcarshine.pl . Powołaj się na forum kosmetykaaut.pl dostaniesz zniżkę i gratis do paczki:wink: Postaram się być o 17 i pokazać Wam jak wosk powinien odpychać wodę- Spoty wrocławskie
Coś słabo Wam idzie te smalcowanie aut:decayed: Mam polerkę, za dobrą flachę mogę pożyczyć Ponadto Farecla w porównaniu do Menzerny to shit:wink: Arek kup sobie glinkę, i przejedź auto glinką. Wosk nie odpycha wody ponieważ: 1 - powierzchnia nie została należycie przygotowana 2 - masz c**jowy wosk Z budżetówek polecam Collinite 476 za ~70 zł, mam już 2 lata i będę miał jeszcze 2 lata. za***isty wosk i wystarcza na bardzo długo. Do tego Extreme Brilliant Shine Detailer jako Qucik detailer do uzupełniania powłoki woskowej. Po tym będzie za***isty wet look:jerk:- Spoty wrocławskie
Macie kogoś kto pryśnie mi lusterka w chrom lub satynę?- Spoty wrocławskie
Witam:hi: Panowie jakby ktoś był zainteresowany, mam tregle na nadproża tzw. dwuteowniki. Każda 4mb, 3 szt. Jak ktoś się buduje, w sam raz na garaż Brać szybko, bo pojadą do huty:decayed:- Spoty wrocławskie
Wojtas tylko AVF miały skrzynie 6 i inną charakterystykę mapy silnika. Co do euro https://www.walutomat.pl/ ja tutaj wymieniam dolce, można odebrać fizycznie w kantorze:wink:- [B5 AVG] Rzuca silnikiem jak odpalam i gasze-poduszki?
Panowie żadnych podrób, poduszki zamienniki są zrobione z gumy twardej jak poliuretan. Sam byłem zmuszony kupić podróby z uwagi na to, ze moje były w rozsypce, a innych w sklepie nie mieli. Kierownicą trzęsie lata jak na ku**** majtki. Jutro jadę i reklamuję poduszki firmy Meyle, ponieważ to jeden wielki shit:wink:- Spoty wrocławskie
Panowie potrzebują zdiagnozować zawieszenie, gdzie najlepiej podjechać? Nie chcę Ryśka ze stodoły, który powie "Panie tu trzeba wszystko wymienić", tylko konkretne części. P.s. Nie mam nic do Ryśków:decayed:- Spoty wrocławskie
Na lato najlepszy olej:wink:- Spoty wrocławskie
Jak już tak płaczesz nad tymi heblami kup sobie standardowy rozmiar tarcz Zimmerman sport + EBC Green Stuff i będziesz zadowolony. Przy okazji na sprzęgło Ci wystarczy:wink: Sprzęgło zawsze możesz dać do wzmocnienia, nowe okładziny + wzmocnienie docisku. Chłopaki w Warszawie podobno ogarniają.- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Miałem Potenzy RE50A Runflat jak dla mnie opona bardzo dobrze kleiła, zdarzyło się nawet uślizgnięcie sprzęgła. Do tego bardzo twarda. Teraz mam Vredsteiny także za kilka dni dam znać jak się spisują- Spoty wrocławskie
Ktoś będzie jutro na spocie?- Spoty wrocławskie
Aparat w moim telefonie, nie jest w stanie oddać prawdziwego koloru.- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Hornet nie zastanawiałbym się nad tym słupkiem długo. Za swoje graty jeszcze coś odzyskasz:wink:- Rainbow El-C5.2
Straszny szmelc, postanowiłem zmienić na Hertza ESK 165.4:wink:- Jakie głośniki przód B5 II lift
Nawet jak kupisz oryginalny rozmiar, to tak czy inaczej musisz przykręcić go do tapicerki wraz z dystansem. Proponuję założyć głośniki Hertza ESK 165.4 naprawdę dobre głośniki, sam właśnie takie zakładam. Dystanse przykręcane do drzwi możesz nabyć u mnie:wink:- Rainbow El-C5.2
Podłączyłem stronę kierowcy na ori wiązce i jest o niebo lepiej:wink:- Rainbow El-C5.2
Witam, Zakupiłem taki oto zestaw głośnikowy firmy Rainbow Rainbow Audio - Experience Line EL-C5.2 Zainstalowałem część zestawu po stronie pasażera i to co usłyszałem po włączeniu radia okazało się totalną kpiną. Grają gorzej od standardowych blaupunkta, dodatkowo grubość kabli wychodzących z zwrotnicy to następna kpina. Przecież to co zrobiła ta firma, to strzał w kolano. Jak można zrobić takie kable, które mają przenosić jakąś tam moc do głośnika. Zastanawiam się nad kupnem zwrotnic z innego zestawu i poprawienie tej instalacji na grubszych kablach, ponieważ jestem rozczarowany brzmieniem. Polecacie jakieś zwrotnice? Dla porównania ori kable ze zwrotnicowymi- BOSE - głośnik przód - wymiana
Owszem pasują, lecz ich parametry są o wiele gorsze od bose:wink: - Spoty wrocławskie