Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Karol. że myśmy się nie zgrali, właśnie leżałbyś na dywanie pijany i śpiewał Ruda z colą to jest to
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
a miales nikomu nie mowic jedyny plus ze wkoncu ja widzialem po 8msc i nawet taka mi sie podobuje Coś Ty myślał? Szwajcarska precyzja wymaga czasu...
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
:polew: wiesz gdzie se to naklej? :gwizdanie: Armi podpowiem w pokoju Na aucie tego widzieć nie chce Zazdrościsz? Dzisiejsze RS musi być wszechstronne, mało palić i robić wrażenie
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Miałem tak w firmowej furze, jak piznęła poduszka pod silnikiem. Obiejrzyj wiatrak, czy nie ma czasem poobcieranych końcówek. Ruda + cola to jest to
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Zawracanie na 3, zmieni się na 8
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no nie gadaj że tak ładnie mi wyjrzą te kółka spod nadkola Mam to samo w prosiętach Ranty będą poobcierane na bank
-
Spoty wrocławskie
Kaju moje gratulacje :> Jak z kierą? O co chodzi z Bukowiną?
-
[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress
To AIR montuj Szukam sponsora
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ani trochę... Ja mam zwykłą przepływkę od AFN, z tego co pamiętam w AVF jest taka sama. Armi obawiam się, że sprzęgło Ci klęknie...
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Nawet mniej niż zwykły AFN. Mylicie przepływkę z mapsensorem.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Nigdy nie używa się szczotki do mycia auta. Włosie pozostawia mikrorysy...
-
[ALL B5] Audi S4
Same zdrowe turbo i coolery powinny dużo dać :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi na ile liczysz? U mnie taki sam setup i 200 pękło, ale było za mocno...
-
[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress
Miesiąc temu zrobiony kompletny rozrząd z wszystkimi koła, napinaczem paska i sprzęgłem alternatora. Wszystko na SKF i Conti. Do tego wymiana osłony przegubu. Koszt imprezy 1800 zł. Przy okazji wymiana oleju na Motul Xcess 8100 5W40 i wszystkie filtry. Na motulu auto chodzi całkowicie inaczej... lepiej niż na castrolu od Cristiano Ronaldo
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 2.7 Żeluśa
Ładna suka :gwizdanie:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
150-250 zł w zależności od stanu. w wawie 80zł (100 z utwardzeniem). w poznaniu też chcą 80zł ale nazwy nie pamiętam. tutaj masz strone www.blonski.com.pl czytałem opinie w necie i niby wszyscy chwalą. dużo ludzi tam wahacze regeneruje (taksiarze głownie). Próbowałem się jeszcze do gdańska dodzwonić (do nanengast) ale nikt nie odbiera. Przy okazji mała rocznica. 30tys razem ku$wa może olej w końcu wymienie Nie wymieniaj Zrobi się maź będzie ciszej
-
[ALL] Poszkodowany, a winna, która uciekła - odmowa wypłaty Allianz
Jak tak wszyscy będziemy odpuszczać, to nadal w tym kraju będą się działy chore rzeczy... Moim zdaniem powinieneś walczyć do końca, lub wynająć kogoś kto się tym zajmie, koszta o ile mi wiadomo zostaną Ci zwrócone. Pozdrawiam Damian
-
[ALL B5] uszkodzony zderzak
Za zderzak od Omegi A dostałem 1400zł
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Buba ok 1-2cm to nie tak dużo, spokojnie dojedziesz do domu Ja w Omedze miałem większy przechył i przelatała dużo więcej km
-
Audi A4 AVANT 1.9 TDI
Którędy śmigasz do Danii? Mam zamiar się wybrać w najbliższych tygodniach do znajomego. Jak to wygląda z promem itp?
-
Spoty wrocławskie
Ja nie dałem rady chłopaki, o 8:30 skończyła się pasterka. Odsypiałem cały dzień
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Tomasz dużo jest zabawy przy dokładaniu webasta?
-
Spoty wrocławskie
U mnie idą bardzo smerfastycznie, wszyscy coś robią tylko nie ja Jak na razie ruda+colą... ale wali po bani
-
Spoty wrocławskie
A kuj mu w czoko
-
Spoty wrocławskie
Ja też będę. Ewentualnie pomogę wyjąć Concerta:D