Treść opublikowana przez RafuZG
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Panowie mam pytanie może wiecie dlaczego nie składa mi się prawe i lewe lusterko po wymianie prawego na duże. Nie zmieniałem trójkąta bo nie było potrzeby, ale mi nie działa składanie, hmmm
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
gdzie kupiłeś?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
panowie mam problem bo nie wiem jaki był poprzednio wlewany olej do mojego silnika, czy półsyntetyk mobila 10w40 może być? Przebieg 110 tyś- nie cofany stał u włocha parę lat jako 3 auto
-
[ALL B5] Światła stopu
gdzie tej masy szukać dokładnie? :gwizdanie:
-
[ALL B5] Światła stopu
Siema mam oto taki problem z moją audiką, jeżeli auto nie jest uruchomione, naciskająć pedał hamulca z tyłu świecą się światła stopu, ale jeżeli włącze światła drogowe to gdy hamuje leciutko świecą tak 1/3 mocy co na postoju i bez świateł, co to może być?
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
jak szukasz drzwi pod kolor dzwoń na ten numer 513 413 496, 507 878 577
-
[B5 ADR] Black & White Test By Bezimienny!!! 17"
kurcze ja mam zwykłą benzynke bez podtlenku na eske będziesz robił czy seria?
-
[B5 ADR] Black & White Test By Bezimienny!!! 17"
siema widzę że też z zg akurat mamy takie samo autko tylko ja mam w kolorze grafitowym ale silnik i rocznik ten sam pozdrawiam
-
[B5 AHU] Granatowy Muł (czarny bixenon na sprzedaż)
wnętrze mi sie podoba bardzo :gwizdanie:
-
Muzyka w naszych autkach
http://soundcloud.com/kaskade/kaskade-feat-mindy-gledhill
-
[ALL B5] Gaz z allegro
na podstawie dokumentów na przykład, albo widać po częściach czasami że nie które nie są nowe ale gazownika to nie obchodzi chodzi o wbicie w dowód, nie obchodzi mnie to za bardzo bo napisałem że PRAWNIE jest zabronione a czy ktoś sobie zakłada do siebie z innego pojazdu to mnie to szczerze wali, bo sam bym założył jakąś używaną sekwencje, a gazownika znam który by mi to załatwił a wbić ten gaz do dowodu też zaden problem
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
lepsze z rantem
-
[ALL B5] element mechanizmu podnoszenia szyb- pomocy jaki nr?
nikt Ci na szrocie nie sprzeda samego plastiku to na bank bo własnie chodzi o ten element plastikowy w mechanizmie i odzielnie nie da rady, a czy w aso dostaniesz to hoj wie
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
rzeczywiście przeoczyłem ale dzienki i tak
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
znalazłem http://www.joemonster.org/filmy/31202/Czarne_COS_na_drodze_w_Niemczech
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
panowie mam prośbe ma ktoś linka do filmu w którym wyjechała czarna rs4 b5 na autostradę z bocznej drogi i zaczęła wyprzedzać inne auta?
-
[ALL B5] Gaz z allegro
używanych nie można prawnie drugi raz zakładac do innego pojazdu
-
[ALL B5] Co o tym myślicie ??
zderzak tył tragedia
-
[ALL B5] Regulacja foteli kubełkowych
szukałem ale źle wpisywałem pewnie ale thx za podrzucenie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Gaz z allegro
czyli się nie opłaca za bardzo?
-
[ALL B5] Gaz z allegro
Witam, mam pytanie ile by mnie wyszła sekwencja z allegro jeżeli bym kupował odzielnie wszystkie części, mój silnik to 1.8 125km, i ile za założenie by zawołał gazownik? Czy to się wogle opłaca? nie chodzi mi o najdroższe części ale o średnie z którymi auto będzie śmigac bez problemów większych
-
[B5 AEB] [A4 B5 1.8 T] Normal, Stock AEB...
mam taki sam kolor
-
Pompka do spuszczania paliwa
jedź na szrot i w nie których dużych busach typu daf itp, są pompki paliwa w autach, sam takiego używałem, podłączas aku i dwa wężyki i śmiga
-
[ALL B5] Czy da sie to kupić?
na szrocie znajdziesz bez problemu jakiś uszkodzony błotnik od a4
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
powiem Ci tak, przy aucie masz trochę do roboty, nie jest tak tragicznie, bo nie dostał nigdzie porządnego strzała a wierz mi że Ci się odwdzięczy to autko z nawiążką za to że o nie zadbasz. A jaka satysfakcja będzie to już nie wspominam, powoli powoli i będzie startować do aut miesiąca