Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zibizab

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zibizab

  1. Zrób dyn.możesz mieć przełedowanie.
  2. Nie da się coś powiedziec bez logów.
  3. Jest OK=000 robione w BS? Zrób dyn.bo coś lmm wys. mierzy.
  4. błędy sa wynikiem zlego spalania tzn złej mieszanki paliw-pow. Mieszałeś aż coś podpowiedziałeś A odemnie- lambda-paliwo -wtryski- Przy złym czuj .poł.wał.korb.-nie odpalisz auta.
  5. Kolego wrzuć logi BS 000 i 003 dyn To na początek wypadało by wrzucić komplet logów
  6. EGR coś nie zabardzo 3wtr.lekko leje stąd ta korekcja Ale jest OK Po logu 003 widzę ,że przepływka wysoko mierzy-turbo może przeładowywać Gdzie 011?-koniecznie zrób DYNAMICZNE
  7. Inne parametry są zależne od turbiny,a logi 000 robiłeś w BS??????????????
  8. Na 100 procent dziura w dolocie,ciśnienie w gr.11 wymagane jest takie jak atmosferyczne. Innymi słowy nie ma ciśnienia w wężach, turbina dmucha w do komory silnika-pęknięty przewód. Sprawdż węże gumowe od turbiny ,IC,aż do kolektora ssącego.
  9. Mógł ustawić po znakach-jeśli zrobił to dokładnie,to śpij spokojnie. EW.korekta na pompie.
  10. Szukaj dziury w dolocie-węże gumowe,
  11. Są paski 152 i 153 ząbki-
  12. Może być pęknięcie głowicy,a była sprawdzana na szczelność?
  13. To Pikuś, pan Pikuś ... Ile browarów wypiłeś
  14. A jak jest zapchana odma,to też nie patrzeć
  15. Stery od Viakena są OK. podłącz fejs,menadzer urządzeń przy instalacji spyta ci o żródło to podasz folder z sterownikami. W pliki sterownika nie klikasz. Ja go otworzyłem win rar,wcześniej utworzyłem nowy folder i tam go rozpakowałem.
  16. Problem może być szeroki ,dolot,turbina,zapowietrzenie paliwa-to ostatnie do sprawdzenia na początek plus filtr paliwa. A co do bąka to może być coś z dolotem=nieszczelność
  17. Jak okaże się,że to nie visko to pompa wody do obejrzenia.
  18. Termostat do wymiany
  19. Brak masy-minusa- w lampie,sprawdz kable.
  20. A4 B5 (1995-1997) Możemy wykonać kasowanie inspekcji tylko Vag'iem : [select] [17 - Instruments] [Adaptation - 10] kanał 05 – dystans do zmiany oleju – w tysiącach kilometrów. (15 000 km) kanał 06 – dystans do “In-1 Service” – jednostka: 1000 km (standardowo 24) kanał 07 – czas do “In-1 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 36) kanał 08 – czas do “In-2 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 72 – czyli 720 dni = 2 lata) [Test] [save]
  21. http://www.a4-klub.pl/smf/opis_dzialania_i_funkcje_programu_vagcom-t4787.0.html;;amp=;sid,52f724adcefd06ab8739d0f687042c2e Wystarczy poczytac.
  22. Wrzuć logi
  23. zibizab odpowiedział(a) na kwiatko temat w Audi A4 B5
    Wąż z dolotu strzelił
  24. Zmierz kompresję,a pompki leją ,końcówki do regulacji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.