Treść opublikowana przez zibizab
-
[B5 AFN] Proszę o analizę tych logów.
Zrób dyn.możesz mieć przełedowanie.
-
[B5 1Z] Nastawnik pompy a przyspieszenie
Nie da się coś powiedziec bez logów.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę tych logów.
Jest OK=000 robione w BS? Zrób dyn.bo coś lmm wys. mierzy.
-
[B5 ADP] Czujnik położenia wału korbowego
błędy sa wynikiem zlego spalania tzn złej mieszanki paliw-pow. Mieszałeś aż coś podpowiedziałeś A odemnie- lambda-paliwo -wtryski- Przy złym czuj .poł.wał.korb.-nie odpalisz auta.
-
[B5 1Z] Nastawnik pompy a przyspieszenie
Kolego wrzuć logi BS 000 i 003 dyn To na początek wypadało by wrzucić komplet logów
-
[B6 AVB] Logi Statyczne
EGR coś nie zabardzo 3wtr.lekko leje stąd ta korekcja Ale jest OK Po logu 003 widzę ,że przepływka wysoko mierzy-turbo może przeładowywać Gdzie 011?-koniecznie zrób DYNAMICZNE
-
[B5 AKN] Problem z silnikiem 2.5 TDI
Inne parametry są zależne od turbiny,a logi 000 robiłeś w BS??????????????
-
[B5 AKN] Problem z silnikiem 2.5 TDI
Na 100 procent dziura w dolocie,ciśnienie w gr.11 wymagane jest takie jak atmosferyczne. Innymi słowy nie ma ciśnienia w wężach, turbina dmucha w do komory silnika-pęknięty przewód. Sprawdż węże gumowe od turbiny ,IC,aż do kolektora ssącego.
-
[B5 AFN] Problem z kątem wtrysku
Mógł ustawić po znakach-jeśli zrobił to dokładnie,to śpij spokojnie. EW.korekta na pompie.
-
[B5 AKN] Problem z silnikiem 2.5 TDI
Szukaj dziury w dolocie-węże gumowe,
-
[B5 ADR] Problem z ustawieniem rozrządu
Są paski 152 i 153 ząbki-
-
[B5 ADR] Problem po wymianie uszczelki pod głowicą
Może być pęknięcie głowicy,a była sprawdzana na szczelność?
-
[ALL B5] Lekkie dymienie z korka oleju-czy tak ma być??
To Pikuś, pan Pikuś ... Ile browarów wypiłeś
-
[ALL B5] Lekkie dymienie z korka oleju-czy tak ma być??
A jak jest zapchana odma,to też nie patrzeć
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów - błąd 00575
DZIURSKO
-
[B5 ADP] Jak to uruchomić :)
Stery od Viakena są OK. podłącz fejs,menadzer urządzeń przy instalacji spyta ci o żródło to podasz folder z sterownikami. W pliki sterownika nie klikasz. Ja go otworzyłem win rar,wcześniej utworzyłem nowy folder i tam go rozpakowałem.
-
[B5 AJM] Krótkotrwała utrata mocy na pierwszym biegu
Problem może być szeroki ,dolot,turbina,zapowietrzenie paliwa-to ostatnie do sprawdzenia na początek plus filtr paliwa. A co do bąka to może być coś z dolotem=nieszczelność
-
[B5 ADP] Wysoka temperatura podczas postoju
Jak okaże się,że to nie visko to pompa wody do obejrzenia.
-
[B5 ADP] Wysoka temperatura podczas postoju
Termostat do wymiany
-
[B5 AFN] Problem z żarówkami.
Brak masy-minusa- w lampie,sprawdz kable.
-
[ALL B5] Reset akumulatorem
A4 B5 (1995-1997) Możemy wykonać kasowanie inspekcji tylko Vag'iem : [select] [17 - Instruments] [Adaptation - 10] kanał 05 – dystans do zmiany oleju – w tysiącach kilometrów. (15 000 km) kanał 06 – dystans do “In-1 Service” – jednostka: 1000 km (standardowo 24) kanał 07 – czas do “In-1 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 36) kanał 08 – czas do “In-2 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 72 – czyli 720 dni = 2 lata) [Test] [save]
-
[B5 AFN] Problem z kątem wtrysku
http://www.a4-klub.pl/smf/opis_dzialania_i_funkcje_programu_vagcom-t4787.0.html;;amp=;sid,52f724adcefd06ab8739d0f687042c2e Wystarczy poczytac.
-
[B5 AFF] Dziwny problem - Turbina
Wrzuć logi
-
[B5 AFB] Brak mocy!
Wąż z dolotu strzelił
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logu 013 w 01 Engine i pomoc - co z tym zrobić?
Zmierz kompresję,a pompki leją ,końcówki do regulacji.