Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Rzadko spotykany silniczek...
  2. Za jakie 20?! prawie 50 z przesyłką Poza tym tuning? - to bardzo szerokie pojęcie
  3. Mike to to ja wiem A RSowy wydech to trochę inne rejony cenowe...
  4. Ładna felga! Tomason raczej nie jest chiński a NEXEN to całkiem dobra firma Cena super tylko zależy jakie proste są... no i dwie gumy na pewno do zmiany
  5. Zamówiłem juz podobne do tych wyżej - taki standardzik jak większość w B5 Założyłbym większe kominy ale dokładka mogłaby nie puścić a poza tym dźwięk pasiłoby żeby też jakiś wtedy był a u mnie....cisza
  6. Dare ogólnie z tego co od kolegi słyszałem po roku normalnego używania jest ok A ROTY kuzyn ma w stanach już w 3 aucie i chwali
  7. kuwa Jaką Ty masz średnicę końcówek? Ja myślę nad czymś takim: KOŃCÓWKA WYDECHU, TŁUMIKA - KWASÓWKA PROMOCJA (2363288851) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko oczywiście musiałbym spawnąć...
  8. Nie macie jak sprawdzić średnicę oryginalnych końcówek w 2.8 bo auta nie mam pod ręką a końcówki chce nabyć...
  9. A foto gdzie? Lepiej się teraz prezentuje? Piotrek a jak myślisz... Jest i foto angielskie czy eu? Oczywiście, że angliki... ale Valeo ma ten plus, że w lampie jest bajer do przestawiania na eu to po pierwsze... Po drugie, szukałem, szukałem i wpadłem na pomysł taki, że jeśli ktoś wystawia na allegro aukcje z całym autem na części to pewnie lampy też ma na sprzedaż... i się nie myliłem, podzwoniłem, popytałem, i znalazłem... koleś miał lampy, jedna była spoko, a druga miała urwane zaczepy, ale kosz pospawania to 20 zł, i teraz najlepsze: cena lamp 250 z przesyłką także dobry dil siadł... a tak na marginesie mam ringi do sprzedania jakby ktoś chciał No to nie powiem zrobiłeś dobry interes Co tam Pany z rana?
  10. Ty to się wogóle na żartach nie znasz
  11. Tar&glue remover lub co podobnego
  12. Dobrze wiedział czego szukać... ale ta cena... :polew:
  13. A foto gdzie? Lepiej się teraz prezentuje?
  14. Siara te felgi to od tej B6 1.6 - nowy właściciel chce przehandlować bo za duże...
  15. A ten znaczek w grillu to ma coś wspólnego z rzeczywistością? bo jeśli nie to chętnie się zamienie na grille
  16. Tablice to fartem trafiłeś czy masz jakieś znajomości...? Furacz
  17. To się wyglupilem... Iron-X a nie Rain-X - sorry za tak głupi błąd
  18. Młody co z Minetoo - dzwoniles? ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ---------- Jakby Mike był na forum to już bym usłyszał: ALKOHOLIK ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ---------- Jakby Mike był na forum to już bym usłyszał: ALKOHOLIK
  19. A ja k...a niestety też ostatnie siódme mam a smak jeszcze na trzy conajmniej
  20. Bajcy szczerze to nie przeczytałem wszystkiego co napisałeś ale ja sacze swoje ostatnie dziś piwko Siódmego Zywczyka
  21. K2 to jest lipa ale w połączeniu z nafta daje radę...
  22. martin_rs4 a jest jakaś różnica jak chodzi o głośność wydechu po zamontowaniu tego wynalazku? U mnie jeden kat się powoli zaczyna wysrywać więc coś można by podziałać e stronę rozluźnienia wydechu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.