Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marec-ki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marec-ki

  1. marec-ki odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie zapodajcie sprawdzony sklepik z suplami chcę kupić Mutant Masa ale ponoć podróbki się pojawiły, a ja znalazłem już trzy różne opakowania z tym gainerem
  2. Kolega Krzysiek dobrze gada te protesty to ch..a warte a jeszcze przy takich mrozach to stacje benzynowe tym bardziej zacierają ręce i specjalnie mogą podnosić ceny. Nie wiem jak to jest w innych miastach ale w Warszawie komunikacja jest dobrze zorganizowana i gdyby nie mendy jeżdżące bus pasami i na siłę jeżdżące do roboty autami to by raz dwa się śmigało autobusem czy tramwajem do pracy !! Przypomnijcie sobie co zrobił Orlen w styczniu 2011. Miał o xx% niższe obroty i jako jedyny zszedł z ceny poniżej 5zł (a było to paredziesiąt groszy obniżki), potem inni poszli w ich ślady - można ?? MOŻNA !! zostawcie auta
  3. ja mam od tego użytkownika na Allegro ARTBI3. Polecam
  4. Hehe dokładnie mój imienniku Zostawiłem tak jak jest Dzięki
  5. Link był do zdjęcia na ifotos. K...a Pany to mi się nie podoba
  6. Ale mi chodzi o to czy to ktoś z Forum jest odpowiedzialny za tą podmianę ? bo jeżeli nie to jakim cudem avatar mi się podmienił
  7. jesteś na celowniku Dobra dobra to się stało po tym jak kliknąłem w ten Twój trefny link CBA
  8. No dobra jeszcze nie wprowadzili ACTA a jakimś cudem zmienił się samoczynnie avatar. Dlaczego ?
  9. Panowie czemu mój avatar samoczynnie zmienił się na taki obrazek: To jakiś skrypt na forum czy jak ?
  10. Panowie, rozpakowałem dziś kolumny frontowe z zestawu audio. I mam mały ZONK otóż posiadają podwójne gniazda - i + połączone jakąś blaszką. Jak to teraz połączyć kablem ?? ten łącznik musi być ? Trochę ta blaszka mi średnio wygląda i wolałbym zamiast niej zrobić tzw. mostek, jak w elektryce
  11. :polew: Ale ich urządzili Mam nadzieję że wira żadnego tam nie było ?? :gwizdanie:
  12. Napinam się bo niestety przez durnego sąsiada wysiada mi odporność na stres chyba trzeba jakąś meliskę pić
  13. doczytaj trochę - wystarczy że jest to wspólnota mieszkaniowa lub spóldzielnia i jeśli jest określony regulamin to mieszkaniec wystarczy, że jest na klatce i już jest "jakby u siebie w domu" a lać u siebie w "domu "możesz do woli tak jak pić i palić... Kolego Ty chyba nie masz problemów jak ja i kolega Mlodyy więc nie pisz że mam coś doczytywać Sam piszesz, ze tak jakby jest u siebie w domu. Tak jakby może i masz rację ale jednak jej nie masz, tak samo jak on nie jest wtedy u siebie w domu Druga sprawa, jeżeli pijesz i robisz inne rzeczy które mają negatywny wpływ na innych mieszkańców tj. smród wychodzący z mieszkania, notoryczne zalewanie sąsiadów bo jest się pijanym i nieświadomym itp to można wystąpić o eksmisję - jest to cholernie trudne i czasochłonne ale nie niemożliwe. Na YT jest filmik jak policjanci siłą wyciągają chorego psychicznie staruszka, który z mieszkania zrobił chlew !!
  14. Klatka jest miejscem publicznym i można dać mandat
  15. Mlodyy, nie przejmuj się niepotrzebnymi komentarzami. Ja mam podobnie. Wiele osób uważa, że wyolbrzymiam problem ze swoim sąsiadem. Tylko ci którzy w końcu mnie odwiedzili szybko zmienili zdanie. A ci co z takimi problemami nie mają styczności bezpośrednio nadal się wymądrzają.
  16. Często piszecie aby szukać bo temat był wielokrotnie wałkowany zerknijcie do tematu za co lubię/nie lubię forum A4 to niemal każdy dawał minusy za forumową szukajkę
  17. Hmmm kurczę nie pomyślałem o jednym. Kasę ze sprzedaży mieszkania będę chciał przeznaczyć na spłatę kredytu i raczej mało prawdopodobne aby cena ze sprzedaży była większa niż cena za jaką kupiłem mieszkanie. I jeżeli taki będę miał cel przeznaczenia kasy ze sprzedaży to co wtedy ?
  18. teraz nie takie proste sprzeda disla Właśnie nie Gadałem z kolesiem, od którego kupiłem audi aby sprowadził coś dla ojca w benzynie. Mówi, że jak w benzynie to tylko częściowa przedpłata bezzwrotna w razie jak auto się nie spodoba. Bo gdyby chciał diesla to bez problemu sprowadzi. Sam nadal sprowadza tylko diesle bo mówi, że Polacy mają jeszcze przekonanie, że to ekonomiczne auta :gwizdanie:
  19. Hahaha (wybacz mój śmiech) mam "podobnie" :gwizdanie: a śmieję się dlatego, że sytuacja jest beznadziejna. Szczerze ? nic nie zrobisz/cie. Spółdzielnia Ci odpowie, że skoro koleś płaci regularnie czynsz i inne opłaty jest nie do ruszenia !! Policja jeżeli nie ma zagrożenia życia i zdrowia podobnie nic nie wskóra. Możecie pisać pisma, zbierać podpisy nic to nie da. Takie mamy w Polsce prawo, które chroni psycholi, zwyrodnialców i ogólnie pojęty element przestępczy. Ciebie wsadzą do więzienia za pobicie mendy która na Ciebie w nocy napada a osoba chora psychicznie jest bezkarna. Ja mam sąsiada, który słucha muzyki 24h na dobę tak, że nie idzie zasnąć bez łyknięcia prochów nasennych. Krzyczy, że wysadzi blok w powietrze, że pozabija innych i siebie. Papiery są w sądzie ale kolo przedstawił papierek od psychiatry, że jest niepoczytalny i g...o mu zrobimy. Z tym pomyśleniem o którym pisze Arek to chyba łatwo się domyślić o co kaman, ale czy warto ... ryzykować i brudzić sobie papiery ?
  20. Tomek a gdzie to znalazłeś ? Pal licho zwrot odsetek, bardziej mi chodzi czy płaci się dla naszego złodziejskiego Państwa podatki w związku z tą sprzedażą
  21. Witam, rok temu w lutym kupiliśmy z żoną mieszkanie w programie Rodzina na Swoim. Chcemy jednak to mieszkanie sprzedać ponieważ moi teście planują sprowadzić się w okolice Warszawy i chcielibyśmy z nimi pobudować jakiś bliźniak i tam się przenieść. Jak to jest ze sprzedażą mieszkania przed upływem 5 lat od kupna ? Ja już się pogubiłem w tych podatkach
  22. Jeżeli dogadujesz się z kolesiem to zawsze tak, że kupujesz poprzez Kup Teraz aby mieć dowód zawarcia umowy A jak koleś się pulta, że większa prowizja od sprzedaży czy coś to te parę groszy możesz mu dorzucić
  23. Mogę słuchać radia bez zapłonu w wolniejszej chwili zmierzę ile pobiera prądu auto w stanie spoczynku
  24. Radio ?? W jaki sposób ?
  25. Gdybym nawet nie sprawdził po kodzie daty produkcji to dziś i tak bym pojechał wymienić AQ. Auto stało od niedzieli nieużywane, temperatura była plusowa cały tydzień - rano ledwo zakręcił. Nikt mi nie wmówi, że leżakowany (bez comiesięcznego doładowywania) akumulator jest w pełni sprawny. Wsadzili AQ z października. Zobaczę czy będzie lepszy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.