Treść opublikowana przez czaki22
-
[B5 AKN] moja dwu i półlitrówka ;)
niebylo czegos takie jak sline ! w b5 pozatym auto ładne
-
[ALL] Tarcza sprzegła
ale zawsze przynajmniej paragon powinien ci dac , a wogole nie czujesz zmiany ?? czy jak ? w jezdzie? zoabczyc czy sruby byly ruszane itd
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
witek pamietaj tam jest bezbarwny zle położony, normalnie jest pieknie i głatko
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
DONE
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no widocznie nie ma czasu nikt,
-
[B5 2.8Q] silnik ACK - przepustnica
a po co demontowac, ludzie zacznijcie czytac forum dokladnie a nie czepiac sie w kolko tego samego, NAJPIERW VAG-ujemy !!!!! skad wiesz ze przepustnica? aphex ???? bo kolega tak mial to ty tez odrazu, ??? moze przeplywka, moze czujnik temp cieczy, moze 10 innych rzeczy, pamietaj ze mozesz sobie narobic szkod dopiero to niejest zabawka !!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja mam sposoba innego niz klucz:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak 16 MC
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
witek przepisz spoty na 16 w sezonie zimowym oka ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale idzie do innego klubowicza pewnie:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no ja jestem za niech reszta sie wypowie a co z levym darekiem i reszta?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nosadzeze trzeba bedzie wczesniej zrobic spocika !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 18 to ciemnica straszeczna juz jest , niewiemjak inni ale sadze ze 16 to dobra godzina ! co wy na to i kto jeszcze chce logo ! 3 juz sa zamowione lelus hornet norbi kto jeszcze ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
logo będzie dostępne w sprzedaży po ustaleniach z zarządem klubu[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 10:17_________________________________________________widze ze chrapusta zbiera oklaski :):):):
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
sesja sesja zapodaje wam logotyp forum do wklejenia na samochod wykoniy profesjonalnie, narazie niezadawac pytan o cene itp wykonanie jest troxhe skomplikowane bedzie mozna zamawiac jednostkowo zdjecie pogladowe pierwszy bedzie licytowany na cele dobrocznne na forum ! oto ono : ( zdjecie wykonane zwyklym aparatem ) produkt wykonany z aluminium
-
[B5 ALZ] wymiana stacyjki - problem
immo juz jest bardziej zaawansowe=wane w 98 roczniku zegary i komp silnika i kluczyk 3 pełnione warunki musza byc, a podmien sobie transponder z kluczyka starego
-
[B5 ABC] Wydmuchana uszczelka pod głowicą
spore koszta ja taki silnikmam caly za 1200 zł przejechane i udokumentowane 80 tys mil wiec to nic dla v6 audi, co do roboty to i tak nieduzo pamietaj ze przytym jest sporo pracy i dotego trzeba miec wiedze [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 20:42_________________________________________________ale i tak nieiwem skad sie takie kwoty wziely
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
:) moze tak odrazu w mościcach ? po co jezdzic pozniej , atak sie stanie i bedzie gawedziło na spokojnie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ringi to syf, kto jeszcze bedzie ludziska lelus stawia wszytskim zarcie:)
-
[B5 AFN] moja A4 ;) --> Nowe Focie ;]
auto ąłdne skora tragedia, kolegom chodzi o wykonaine, to jest z kawałków !!!! kto tak robi - siedzenia nie robia reszta ok
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak czaki na xenonach wpadnie:) mat na xenonach i norbi na xenonach a co jeszcze to niewiem:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
felg juz niema nawet te rozjebane poszly
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
jak miales lampy boscha h7 h7 h1 to odlacz calkiem wypnij z instalacji wlacznik halogenów on robi ci zwarcie w obwodzie z tad masz mizerna jakosc światła zarówka działa ci na niższym napieciu teraz (prawdopodobnie ), u mnie było podobnie ja lampy dzielone depo sprzedaje po 650 zł za kpl wysyłka 16 zł
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
raggaman znajomy kolorek ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ładny kolorek, a z lifta juz mało co pozostało
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
HOrnecie mowielem o lampkach:) ale jak juz masz ustawione to jest lelus jakie fele ? i co to za cycki cholera jasna ! :polew: cycki światłocienia