Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. tak to samo ale nie znika calkiem[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 22:10 _________________________________________________i nieznalazłem na forum
  2. amrys w nagłowku masz daty spotów zapraszamy
  3. czaki22 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    niewiem gdzie zapodzial sie moj post nawet w koszu go nie ma interesuje mnie jak podlaczyc concerta 98' tak zeby był widoczny vagiem zalezy mi na zmienie konfiguracji radia, mialem delta cc w bose ale concert jest ładniejszy oczywiscie musiałem wypiąć pin nr 3 gdyz na nim bylo +12 a w concercie jest wlasnie k bus tylko gdzie sie wpiąć moze kto mi powie?
  4. mam ten sam problem czy li zostawic podlaczone i wlaczone na dluzej ? sprobuje bo juz mnie nosi [br]Dopisany: 10 Maj 2008, 07:18 _________________________________________________nic nie pomogło wizyta u speca koszt 20 zł
  5. pokaz ta rolete fabryczna i jak jest zaczepiania , generalnie to unikart w a4 wiec porób pare fotek jestem ciekawy
  6. czaki22 odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    w orginale max 150 zł[br]Dopisany: 10 Maj 2008, 22:28 _________________________________________________to co na allegro za 69 zł to jak najbardziej zamiennik,
  7. Hornet = ukryta MOC
  8. a jednak moze zrobimy wyjatkowo w ten weekend ?? co ? jako ze to niby pierwsza soebota miesiaca?? co wy na to?
  9. co sie martwisz o balety:) spot o 18 w lecie to jzu wypasna godzina jak wszyscy za to zglaszam witkowi bo chłopak zapracowany jest i nie czyta forum
  10. reszta co spi ? wiecej głosów !!!!! i wiciu zmeini nagłówek
  11. o czym tu tak gadacie czterocylindrowce:) to jak spocik w sobote walimy jako ze pierwszanam przedla bo swita wylanczamy przeciez:) czyli jasne ustalamy kaxda sobota pierwsza miesiaca o godz 18 tak czy nie ?????????????????wypowiadac sie
  12. zle założona spręzyna wiem ze tam trzeba jakies katy ustawiać
  13. no ok ale jaka ingerencja w kompa?? na czym polegała
  14. ale jesli miałbym sie przesiadac to tylko dalej na v-ke i na 2,8 30v:) a co dospalania zależy od stylu jazdy od na trasie 7,5 do 8.2 w miescie prawie nie uzywam auta
  15. tom , po co ci to bedziesz szybszy ?
  16. oki mi pasi sobota koło 18 godziny
  17. nbo mi sprawdzal kolega w aso a w ASO po winie sie sprawdza
  18. w kodzie ale po VIN-ie dopiero,fis jak i grzanie siedzenia a bankowo jest fabryczne z racji tego iz sprawdzałem instalacje i nie jest dokładana, jest montowana w orginale przy składaniu auta, zarówno fis i grzanie siedzeń
  19. rury koniecznie do zmieny caly wydech kolo 300 zł uzywka , ja niestety nie mam ale podpowiem ze sie cena tak krzałtuje wiec nie ma tragedi
  20. akurat te fotki sa na wylaczonym zapłonem, klimatronik caly jak najbardziej ok[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 14:16 _________________________________________________nie doszla trzymaliśmy taki sam prawie dystans[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 14:22 _________________________________________________a na klimatroniku tej fotce jest wylaczony wiatrak[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 15:23 _________________________________________________aktualizacja fotek
  21. niedziela odpada to raczej dzien rodzinny jest piatek to chyba najlepsze rozwiazanie niehc sie inni wypowiedza
  22. noto dla mnie nie ma problemu nawet w 3 osoby mozemy posiedziec ja ty chrapusta pewniak i ykk mi to nie przeszkadza wogole, najlepiej ustalmy soebi pierwszy tydzien miesiaca w piatek po południu i tyle ! godzina 18 jest stosowna !!! w lecie co wy na to ???????????? bo to faktycznie zwoływanie i proszenie sie nie ma sensu zeby ktos wpadł
  23. ładny wózek, rasowe s4, wszystko ok poza tym niestylistycznie wyglądającym sprzętem audio

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.