Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. czaki22 odpowiedział(a) na Setop temat w 1.8T
    JA MAM q i jest 6 biegowa silnik bez awarii bez problemowo wszystko, niewiemc zy kolega widzial jakie ceny sa za taki wozek nie wspomne ze wiekszosc to golasy pod 50tys zł podchodza
  2. anolgicznie jak te co miales
  3. najlepiej chyba funpage na fb zrobię wtedy wszyscy będą mieli info na bieżąco codo spotów
  4. noto dlaczego kolega mieszkajac tak blisko nie pojawia sie na spotach
  5. masakra, w elsie masz rozpiski jakie odległosci po miedzy maja byc , sprawdzic i pozniej bawic sie w jakies prostowanie tylko czego ? gornej podluznicy ? dolnej ? sanki krzywe ?? przeciez by nic nie pasowało, do sprawdzenia jest zwrotnica i wachacze przeciez to podstawa
  6. szymeniu a w marcu ci określą pojazdy do z możliwoscia odliczenia vat, i bedziesz musial wstawic blachy zamiast szkla w tylne okna w rs-sie oraz wywalic na stałe kanape przeciez Ci panowie na gorze mysla tak :
  7. twoj elektromechanik to kosmita te chinole bedziesz prostowal co pol roku, tylko ori minimalnie to 17 '
  8. fotki srodka troche masz do ogarniecia
  9. czaki22 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    rozbite przeznaczone do kasacji sa tak samo zglaszane jak kradzione, testowe nigdy nie sa w systemie
  10. czaki22 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Pod warunkiem ze sterowmiki maja legalne zrodlo, ze nie byly z aut testowych i pod warunkiem zepojazdy nie mialy byc zezlomowane,
  11. moze chce sprzedac z dyskiem , da sie to zrobic , , musisz sie dowiedziec jaki jest producent dysku i zciagnac soft do zerowania dysku. nic prostszego
  12. bardzo fajny wozek, nie cudujesz z zmianami na dziwne graty jak nie ktorzy z kierownicami od niewiadomo czego, ja bym zmienił tylna klape na wersje eu, podobają sie mi fotele z logiem Q az dziwne ze na usa takie szły, szkoda tylko ze dales sie zrobic w bambuko z przednimi lampami jeszcze raz gratki
  13. Wojtku, silnik to praktycznie to samo co siedzi w s4 b6, wiec tu problemu zadnego nie bylo , instalacja silnika jest rs4 cale okablowanie , instalacja licznik ecu jest rs4, licznik rs4 kier i modul kier rs4, zostało mce bo sypie bledami za niedlugo bedzie robione, przeszczep zadnego problemu, wszytskie drzwi sa rs4 , przod rs4, tyl caly rs4 , nie mam zdjec z prac ale zrobione profesjonalnie wsyztsko na spawach fabrycznych z tego co wiem to problemów zadnych istotnych nie bylo , kolor to jakies drogie cudo niebieski z gamy shevroleta + modyfikacja, co do felg wlascicielowi takie sie podoba i takie kupil to sa oryginały nowe kupione nawet niebęde pisał ile kosztowały, auto jest do zabawy tarcze trzymaja 15 tys km sprzeglo troche wiecej, szukamy cerami rs4 kompletu do zestawu zawitał rns led taka ciekawostka : b7 ma nizej klamki nic b6
  14. wiesz co nie ma co przesadzac 16 litrow miasto nie ma tragedi na trasie 10 normalnie jadac jak go nie krecisz po 4 tys
  15. kierownica na 3 ramiona, stolki na alcantare lib sline, nizej nizej oraz napewno nie 255 bo 1. do d*py sie prowadzi a 2 za wysoka guma pozatym fajny, nie podobaja mi sie tak zrobione lampy ale to juz kwestia inna kwestia , gratulacje
  16. nawet w 50% tego nie słychac jak to ryczy na tym wydechu
  17. nowe sredniej jakosci fotki i filmik
  18. czaki22 odpowiedział(a) na tomatom temat w 1.8T
    bloki mierzone sprawdzic, jak dziala przepustnica , jak działa pedał gazu kto podłączał i sprawdzał bledy oraz czym (jaki interfejs) tak miał moj kolega jak uszkodzony miał elektronikę pedału gazu 3 tys rpm i koniec
  19. tak bedzie musiała odprowadzic vat
  20. ladna sztuka i sprawdz odrazu skrzynie to jest multitronic, kiedy byl serwis itd
  21. no raczej pewnie auto teraz wyglada jak wóz młodziezy wiejskiej albo jak rs piećtysiecy
  22. w dowodzie bedzie rok 2004 to co zostało z oesy to instakacja czesc, zawieszenie dach podloga czesci srodka , rasowe b7 mozna powiedziec
  23. hmm chyba pierwsza kostka w vag ktora nie ma oznaczenia
  24. domin da sie ale nie ma opisow wyjsc z sterownika , mam tylko mase wprzypadku bixx skretnego co daje 6kombinacji podlaczenia wiec mozna ogarnac, ale narazie zmieniam mce w tym aucie , samopoziom na pozniej zostanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.