Treść opublikowana przez czaki22
-
[B5 ABC] Problem z termostatem do 2,6 v6
jest z tylu za silnikiem pod zbiorniczkiem wyrównawczym do odpowietrzania pozatym kto ci kazał lac borygo ? febi lejemy ! lub orginał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kiedy ludziska wspólny spocik ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hornet a może to był koń przebrany za psa?
-
[B5 AJM] Oznaczenie na pompce zamka centralnego.
literka to oznaczenie modułu komfortu w aucie , powiedz co sie w niej uszkodzlo ? jak chesz pompke to na PW
-
[ALL B7] [ALL B7] System BOSE 13 głośników z a6 2007 do a4 2006.
jesli dobrze rozumiem chcesz zamontowac system z a6 do a4 ? wiekszosc niebedzie pasowała, ponadto a6 ma inna akustyke i w a4 mozebyc gorzej niz masz teraz, inne obudowy i uchwyty glośnikow
-
[ALL B5] Pompka centralnego - jaką kupić ?
8L0 862 257G 8L0 862 257M te pompki wystepowały do pieor w wersjach avant sa na dwie rurki cisnienia i podcisnienia ty potzrebujesz tej 4A0 862 257J pompka dla aut z antynapadem i sterowaniem zamkow (podczerwien) jesli nieznalazłes to sie odezwij do mnie
-
[B5 ABC] Wibracje drżenie przy ok 1600obr
bzdura dwumas niem a nic do tego w tym silniku ja ma zrobione 300 tys prawie zmienialem sprzegło i dwumas niedotkniety prawie
-
[B5 ABC] Jakie sprzęgło wiskotyczne kupić?
najpierw kupuiłem za 90 zł jedno bylo od nowosci uszkodzone a drugie nie robiło jak milo robic, kupiłem wkoncu sachsa
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
norbi - nie wiem nie mam pojecia, a te opony to wplanach chyba od 10 lat sa:) moze wkoncuzaczna sprzedawac pojazdy wojskowe od dawna je wykozystaja co to za nieobecnosc na spocie:) jezu odnotuj tam
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
dawaj ja na czesci do kraju:)
-
[B5 ABC] Jakie sprzęgło wiskotyczne kupić?
ja zakladałem firmowe za 90 zł to szmelc
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
spocik udany sporo sie działo, pare miejsc sie zaliczyło miedzy innymi : maksyf, betonka, jakaś dziura później była, i znowu maksyf:)
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
tak ! jest kosmos, jeszcze cos wymyslisz zeby tam wsadzic:)
-
[B5 ABC] Jak równa praca silnika ?
jak sie troche pogoda wyprostuje sprawdze cewki podmienie i sprawdze[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 12:03_________________________________________________powiem wam ze rozmawialem dzisiaj z gosciami z aso i pamietają jak klienci jezdzili rocznymi autami na gwarancji z problemem drgania i wibracji lekkich silnika, usterki nie mozna bylo usunac, mają mi poszukac tylko jak wtedy sie audi ustosunkowalo do tego[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 07:53_________________________________________________qrek i co zmieniales uszczelke ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no pewnie , zaden problem wpadnij tarnow mc donald telelfon do mnie na moim banerze jak cos to dzwon pokieruje cie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ano na zimowych ale na aluminiwych:)
-
[B5 AAH] moje Acztyry
ładna wersja ładnie utrzymane silnik tez ok srodek jak u mnie zmien radio na concerta bron boze na jakies srebrne gówno z mp3 kup zmieniarke mp3 w tej cenie, concert owiele lepiej wyglada, lamki przednie do zmiany, jakachesz mozemy sie dogadac w rozliczeniu wezme te
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
w sobote spot spot spot wiosenny chyba juz :)??
-
[ALL B5] Montaż silniczka do reflektora
a wystarczy tylko ustawic silniczek w polozeniu maxymalnie wychylonym i prblemu nie ma zadnego
-
[B5 ABC] moja a4 2,6 v6
a mi quattro:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak jechałem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i co tak milczycie? co sie dzieje? kryzys ?? czy jak,
-
[B5 AFB] Przeróbka nadkola
ale chyba masy dwa intercoolery _
-
[B5 ABC] Problem z termostatem do 2,6 v6
ten uklad sie sam odpowietrza ale czasem trzeba mu pomoc
-
[B5 ABC] Brak ssania ?
hmm co ma halla do temperatury ? moze zle uslyszales i ktory dolny polozenia kola czy gorny polozenia wału ?? cos poknociłeś