Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. http://moto.allegro.pl/zaciski-jarzma-320mm-vw-audi-a4-a6-a8-przod-i1609110124.html Czy to jest to czego potrzebuje do swapa na 320mm? Chodzi mi o zaciski i jarzma z tej aukcji.
  2. Jasne że się da, wszystko zależy od tego jaką masz glebę. No i musisz się liczyć z tym, że tył będzie trochę wystawał poza obrys auta. Na Audizine w dziale "B6 wheel thread" masz sporo fotek, w tym aut z felgą 10" a nawet 10,5". Osobiście nie widzę jednak większego sensu zakładania tak szerokich monoblocków, co innego jakby to były felgi dwu- lub trzyczęściowe z rantem, wtedy wiadomo - im szersza felga (rant) tym lepszy efekt wizualny. Ale tutaj nie ma różnicy w wyglądzie między 8,5" a 10" więc po co się męczyć i kombinować, lepiej weź jakieś 8,5" na wszystkich kołach i z głowy. No chyba, że uparłeś się na dokładnie ten model RH, wtedy możesz je brać bo cena całkiem fajna.
  3. Antonio, Bieniek - sprawdziłem dziś swój olej zakupiony w PPHU Filtry Gdańsk i wygląda na to, że jest ok. Ma podwójną naklejkę i nie śmierdzi frytkami.
  4. Sprawdziłem dziś swój olej zakupiony w PPHU Filtry Gdańsk i wygląda na to, że jest ok. Ma podwójną naklejkę i nie śmierdzi frytkami.
  5. 275zł od osoby? :polew:
  6. Śnieg, tornado i tsunami aż po Kościerzynę. Także jedź ostrożnie.
  7. No cóż, jeśli masz tylko OC to może i dobry pomysł ale jeśli masz pełny pakiet to lepiej się zastanów. Złodzieje działają dziś naprawdę szybko i nawet jeśli namierzysz takie auto, to może się okazać, że nasza kochana policja tak ospale się za to zabierze, że jak dotrą na miejsce to auto będzie już w częściach A wtedy to nie wiem co lepsze, kasa z odszkodowania czy sterta blach, kabli i 4 koła luzem pod domem W takim wypadku ja wolałbym auta nie namierzyć
  8. Ja tam bym brewki zostawił, nie są złe a jak założysz s-line będzie to wyglądało jeszcze lepiej.
  9. Nie no albo modzisz Audi albo korka Obu naraz nie dasz rady
  10. Ja też kupuję w PPHU Filtry Gdańsk, jak większość pomorza zresztą bo ich sklep mamy pod nosem i odbieramy osobiście. Mam w garażu jeszcze bańkę oraz butelkę 1L. Jutro pójdę sprawdzić i zobaczymy jak to jest ale skoro Antoinio pisze, że kupił u nich podróbę to mu wierzę. Masakra
  11. taa jasne, obiecujesz juz od roku;-)
  12. Jakieś doświadczenia? Jeździłem na takich oponach i jest baja. Teraz ma takie zimówki i też zero zastrzeżeń. A co do felg to jak już kolega napisał - za drogo. W lutym kupiłem identyczne ojcu, też używki z allegro, stan idealny - ZERO rysek, cena 900zł. I w takim przedziale (do 1 tyś zł max) proponuje szukać.
  13. Wysłałem maila do Caractere Polska z zapytaniem o cenę tego zderzaka ale mnie olali i nikt nie odpisał (a było to jakieś 2 miechy temu). 520 ojro - hmm dużo ale zderzak jest tego warty (szczególnie że cena używanych, kompletnych s-line/s4 na allegro jest niewiele mniejsza). A tu masz zderzak nowy i w dodatku unikat.
  14. musi być VAG bo inaczej nie wpuszczą. Twoja sztaplarka jest z VAGa?
  15. Mam kompletny gwint H&R na przedzie ale kupiłem używkę, przebieg nieznany :> Trzeba też dodać że wg katalogu zalecane obniżenie to max -60mm, ja jak porównywałem z kumplem który ma -50 to na oko mam ok -65mm, więc może tu jest pies pogrzebany. To mój pierwszy gwint więc dopiero "obczajam" sprawę A żeby nie było offtopu to Rdzewek - fajne auto. Wpadnij do Ola na spota, nic się nie bój dasz radę wjechać
  16. nic nie obciera. koło pracuje w nadkolu a skok amora jest bardzo krótki. No to ładnie, ja niestety nie mam tak fajnie. Przy podobnej glebie mam od wewnątrz rant nadkola zeszlifowany do gołej blachy, no ale ja mam H&R a nie legendarne KW . Ale może to efekt ET 35 i felgi szerokiej na 8,5" z oponą 235. Zastanawiam się czy będzie trzeć na 225 lub nawet 215. Nie chce podnosić auta ale jeśli nic nie wymyślę to będę musiał bo zimą pojawi się ruda i wpier...niczy mi błotniki
  17. Widziałem w Twoim temacie, że masz sporo kolegów w fajnych fałwejach Do tego Olo da zniżki klientom którzy pokażą mu bilet z VW Manii i tym sposobem uzbieramy aut na kilka sektorów
  18. Jest fajnie, tylko fele zmień na ładniejsze, te nie pasują :> No i jak już masz czarne ledy to mógłbyś iść w black całkiem, czyli czarny grill, relingi itd, czarne środki przednich lamp tak jak miał u siebie Miron78, ściema szyb. Tylko felg nie maluj na czarno bo to je optycznie pomniejszy. Autko fajne, za***isty kolor
  19. A przednie koła nie trą Ci o rant nadkola? Szczególnie na skręconych kołach jak wjedziesz w dziurę/zagłębienie ?
  20. Jebnęli mnie dziś laserem na Armii Krajowej, niefart jak cholera. A zawsze to ja wszystkich ostrzegam że tam stoją
  21. Nie ma wkupnego Antonio, przestań straszyć ludzi stary alkoholiku Połowa osób jak słyszy "wkupne" to rezygnuje z przyjazdu TDIrek nie musisz przywozić tyskiego, nie ma takiej tradycji, Antonio zwyczajnie chce coś wysępić bo reza S-line, zderzaki, listwy i inne pierdoły i szkoda mu kasy na piwo
  22. 1000 strona, muszę tu być
  23. Maciek80 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja widziałem srebrne, także to nie ten
  24. Maciek80 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    A czy któreś z klubowych RS4 ma blachy zaczynające się na RLA?
  25. Dzisiaj ok 21.15 (+/-) na ul. Armii Krajowej w Gdańsku siedziało mi na zderzaku RS4 B5 z rejestracja zaczynającą się na RLA, to ktoś z forum? Pozdrawiam kierownika, piękna fura

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.