Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://moto.allegro.pl/zaciski-jarzma-320mm-vw-audi-a4-a6-a8-przod-i1609110124.html Czy to jest to czego potrzebuje do swapa na 320mm? Chodzi mi o zaciski i jarzma z tej aukcji.
-
[ALL B6] Felgi 10J na tył
Jasne że się da, wszystko zależy od tego jaką masz glebę. No i musisz się liczyć z tym, że tył będzie trochę wystawał poza obrys auta. Na Audizine w dziale "B6 wheel thread" masz sporo fotek, w tym aut z felgą 10" a nawet 10,5". Osobiście nie widzę jednak większego sensu zakładania tak szerokich monoblocków, co innego jakby to były felgi dwu- lub trzyczęściowe z rantem, wtedy wiadomo - im szersza felga (rant) tym lepszy efekt wizualny. Ale tutaj nie ma różnicy w wyglądzie między 8,5" a 10" więc po co się męczyć i kombinować, lepiej weź jakieś 8,5" na wszystkich kołach i z głowy. No chyba, że uparłeś się na dokładnie ten model RH, wtedy możesz je brać bo cena całkiem fajna.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Antonio, Bieniek - sprawdziłem dziś swój olej zakupiony w PPHU Filtry Gdańsk i wygląda na to, że jest ok. Ma podwójną naklejkę i nie śmierdzi frytkami.
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
Sprawdziłem dziś swój olej zakupiony w PPHU Filtry Gdańsk i wygląda na to, że jest ok. Ma podwójną naklejkę i nie śmierdzi frytkami.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
275zł od osoby? :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Śnieg, tornado i tsunami aż po Kościerzynę. Także jedź ostrożnie.
-
Pomysł na złodzieja ?
No cóż, jeśli masz tylko OC to może i dobry pomysł ale jeśli masz pełny pakiet to lepiej się zastanów. Złodzieje działają dziś naprawdę szybko i nawet jeśli namierzysz takie auto, to może się okazać, że nasza kochana policja tak ospale się za to zabierze, że jak dotrą na miejsce to auto będzie już w częściach A wtedy to nie wiem co lepsze, kasa z odszkodowania czy sterta blach, kabli i 4 koła luzem pod domem W takim wypadku ja wolałbym auta nie namierzyć
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI sedanik :)
Ja tam bym brewki zostawił, nie są złe a jak założysz s-line będzie to wyglądało jeszcze lepiej.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie no albo modzisz Audi albo korka Obu naraz nie dasz rady
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
Ja też kupuję w PPHU Filtry Gdańsk, jak większość pomorza zresztą bo ich sklep mamy pod nosem i odbieramy osobiście. Mam w garażu jeszcze bańkę oraz butelkę 1L. Jutro pójdę sprawdzić i zobaczymy jak to jest ale skoro Antoinio pisze, że kupił u nich podróbę to mu wierzę. Masakra
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
taa jasne, obiecujesz juz od roku;-)
-
[ALL B6] Felgi 7Jx16 ET 42
Jakieś doświadczenia? Jeździłem na takich oponach i jest baja. Teraz ma takie zimówki i też zero zastrzeżeń. A co do felg to jak już kolega napisał - za drogo. W lutym kupiłem identyczne ojcu, też używki z allegro, stan idealny - ZERO rysek, cena 900zł. I w takim przedziale (do 1 tyś zł max) proponuje szukać.
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
Wysłałem maila do Caractere Polska z zapytaniem o cenę tego zderzaka ale mnie olali i nikt nie odpisał (a było to jakieś 2 miechy temu). 520 ojro - hmm dużo ale zderzak jest tego warty (szczególnie że cena używanych, kompletnych s-line/s4 na allegro jest niewiele mniejsza). A tu masz zderzak nowy i w dodatku unikat.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
musi być VAG bo inaczej nie wpuszczą. Twoja sztaplarka jest z VAGa?
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Mam kompletny gwint H&R na przedzie ale kupiłem używkę, przebieg nieznany :> Trzeba też dodać że wg katalogu zalecane obniżenie to max -60mm, ja jak porównywałem z kumplem który ma -50 to na oko mam ok -65mm, więc może tu jest pies pogrzebany. To mój pierwszy gwint więc dopiero "obczajam" sprawę A żeby nie było offtopu to Rdzewek - fajne auto. Wpadnij do Ola na spota, nic się nie bój dasz radę wjechać
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
nic nie obciera. koło pracuje w nadkolu a skok amora jest bardzo krótki. No to ładnie, ja niestety nie mam tak fajnie. Przy podobnej glebie mam od wewnątrz rant nadkola zeszlifowany do gołej blachy, no ale ja mam H&R a nie legendarne KW . Ale może to efekt ET 35 i felgi szerokiej na 8,5" z oponą 235. Zastanawiam się czy będzie trzeć na 225 lub nawet 215. Nie chce podnosić auta ale jeśli nic nie wymyślę to będę musiał bo zimą pojawi się ruda i wpier...niczy mi błotniki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Widziałem w Twoim temacie, że masz sporo kolegów w fajnych fałwejach Do tego Olo da zniżki klientom którzy pokażą mu bilet z VW Manii i tym sposobem uzbieramy aut na kilka sektorów
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Jest fajnie, tylko fele zmień na ładniejsze, te nie pasują :> No i jak już masz czarne ledy to mógłbyś iść w black całkiem, czyli czarny grill, relingi itd, czarne środki przednich lamp tak jak miał u siebie Miron78, ściema szyb. Tylko felg nie maluj na czarno bo to je optycznie pomniejszy. Autko fajne, za***isty kolor
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
A przednie koła nie trą Ci o rant nadkola? Szczególnie na skręconych kołach jak wjedziesz w dziurę/zagłębienie ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jebnęli mnie dziś laserem na Armii Krajowej, niefart jak cholera. A zawsze to ja wszystkich ostrzegam że tam stoją
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie ma wkupnego Antonio, przestań straszyć ludzi stary alkoholiku Połowa osób jak słyszy "wkupne" to rezygnuje z przyjazdu TDIrek nie musisz przywozić tyskiego, nie ma takiej tradycji, Antonio zwyczajnie chce coś wysępić bo reza S-line, zderzaki, listwy i inne pierdoły i szkoda mu kasy na piwo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
1000 strona, muszę tu być
-
RS4 B5
Ja widziałem srebrne, także to nie ten
-
RS4 B5
A czy któreś z klubowych RS4 ma blachy zaczynające się na RLA?
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj ok 21.15 (+/-) na ul. Armii Krajowej w Gdańsku siedziało mi na zderzaku RS4 B5 z rejestracja zaczynającą się na RLA, to ktoś z forum? Pozdrawiam kierownika, piękna fura