Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Racja, Rieger ma dość specyficzny styl ale mi się Twoje auto podoba, zresztą widziałem je już sporo czasu temu u konkurencji :> Ładnie Ci to wyszło, chociaż progi to jak dla mnie ładniejsze są teraz. Ale kwestia gustu.
  2. No to gites :> Póki co problem zniknął, właśnie wróciłem z "trasy" i wszystko gra, swego czasu na temat ślizgania sprzęgła trochę z Robem pogadałem i mówił, że to po kilku dniach może mijać. Tak czy siak sprzęgło powoli mi się kończy skoro takie kilkudniowe uślizgi mi się pojawiają. I trzeba zacząć kasę odkładać na nowe. Jeśli już zajdzie potrzeba wymiany to jednak w półśrodki się nie będę bawił i od razu z dwumasem wymienię.
  3. Kurde już wiem o co chodzi z tymi obrotami, najzwyczajniej w świecie ślizga mi się sprzęgło, już trzeci raz od wiosny, tyle że teraz dużo bardziej niż ostatnio. I tu pytanie, czy Olo robi takie rzeczy jak wymiana sprzęgła? Bo chciałem PW wysłać ale ma pełną skrzynkę. No i czy naprawdę muszę to cholerne koło dwumasowe też zmieniać? Bo średnio mi się to uśmiecha
  4. Takie wynalazki to chyba w dwaipółtedei masz :>
  5. Niczym nie kasowali, Bieniek na spocie kilka tyg temu wykasował przyciskami :> Audi w dojczach miało Long Life Service, więc inaczej komunikat się pojawia.
  6. Tylko wskazówka, dźwięk silnika jest w czasie tego taki nijaki :> Ani nie zwalnia ani nie robi się głośniejszy.
  7. Byłem dziś na wymianie oleju i filtrów i układ paliwowy został zapowietrzony Odpalili mi auto dopiero za 3cim czy 4tym razem. I teraz pytanie - jak wracałem do domu to zauważyłem dziwne wahania obrotów, tzn - wciskam gaz, wskazówka obrotomierza idzie w górę normalnie a nagle dostaje kopa i przeskakuje o ok 500-800 obrotów w górę i dalej już normalnie idzie. Czy to może mieć związek z tym zapowietrzeniem? Przed wymianą tego nie miałem. I jest to coś innego niż te objawy wcześniejsze, które kiedyś miałem - wtedy mi wskazówka zwalniała a teraz gwałtownie przyspiesza.
  8. Też zagłosowałem, jeszcze trochę i wygrasz :>
  9. A latem nie bujałeś się czasem motorem po trójmieście? Bo widziałem 2 z blachami KRIS - ścigacza i choppera :>
  10. Maciek80 odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    Jak wyrezasz takie cuś, to powieszę sobie zdjęcie Twojej E30 na ścianie i co wieczór będę zapalał świeczki i się do niej modlił
  11. Oki jutro zobaczę :> Chyba że to pilne to spoko, mogę teraz :> A tak na marginesie to po co Ci ? Masakra, E30 taka jak Wuju kupił ze swapem na V10 507 kuni z M5 :>
  12. Maciek80 odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    Wuju i tak Ci pewnie sporo kasy zostało ze sprzedaży A4, więc może jakiś swap? Na allegro można za ok 15 tys wyrwać silnik V10 507 kuni z M5 :> :> :>
  13. Czyli jednak nie zmieniasz fury? I dobrze bo szkoda by było B6 porzucić :>
  14. Maciek80 odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    cacuszko jak napisałeś kiedyś, że zmieniasz B6 na E30 to pomyślałem sobie, że to kiepski pomysł ale teraz widzę, że jednak warto było Sam bym się zastanowił nad takim egzemplarzem jak Twój
  15. A ja łupię teraz w dosyć stare Dynasty Warriors 6, zawsze chciałem w to popykać na ps2 ale trafiła się wersja PC :> Niesamowita gra, nie przepadam za mangą i japońskimi klimatami ale ta gra ma w sobie coś co nie pozwala mi się od niej oderwać :> Dla tej serii byłbym gotów kupić konsolę
  16. Czyli co i jak jutro?
  17. Podoba mi się :> Wpadnij nim na spota kiedyś :>
  18. Hmm... nie ja, może Łepski albo Lodówa, podobno zagadał w tej sprawie na zlocie i miał dostać kolorek
  19. To jakaś podróba :>
  20. Sam malowałem, kosztował mnie niecałą puszkę PlastiDipa, na oko jakieś 40zł :> Czyli jednak trochę brakuje do 1400zł :> Za IC podziękuję, pomyślę po zimie, może do tego czasu przejdzie mi parcie na moc i zostanę z niepotrzebnym IC A jak nie przejdzie to wtedy wezmę cały komplet.
  21. Trudno, najwyżej dozbieram i w przyszłym roku kupię to co Dżo-Dżo miał
  22. Miażdży cyce Trzeba te progi wciągnąć na listę modów
  23. Właśnie zamontowałem czarne grile. Rzeczywiście nie trzeba demontować zderzaka, żeby wymienić dolny. Z górnym problemów jeszcze mniej. Jak dla mnie wygląda super ale zobaczymy jak z trwałością gumy, po kilku ryskach zrobionych poczas montażu (od wewn. strony), nie wróżę tej czerni zbyt długiej kariery ale zobaczymy, może nie będzie źle.
  24. Dobra, byłem na poczcie i to jednak ramki :> :> :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.