Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Kwestia gustu, Tobie ma się podobać, nam nie musi Ale ja proponuję jeszcze poszperać na forum w dziale "moja A4" i pooglądać auta innych osób. Może coś Ci wpadnie w oko Do B6 ze względu na jej masywny wygląd najlepsze byłyby felgi od 17" wzwyż. 17" to wg mnie najlepszy kompromis między komfortem a wyglądem - jeździłem na takim rozmiarze i było ok. Ale na siłę Cię nie mam zamiaru przekonywać, jeśli chcesz 16" to kupuj, przynajmniej nie będziesz musiał się martwić o dziury :>
  2. Będzie kiepsko, taki wzór felg wygląda fajnie tylko w dużych rozmiarach. Przy feldze 16" nie ma co kombinować z wyglądem i należy unikać różnych dziwadeł. Przy tym rozmiarze najlepsze będą felgi z prostym, normalnym wzorem, najlepiej jakieś ori używki
  3. Fajny silniczek i niezła baza do modów Ale weluru to nie widzę nigdzie :> No i to LPG Większa fela, dokładki w kolor i bedzie miodzio. Potem parę innych modów i będzie totalny kox
  4. A co się stało? Bo poszedłem do kibla a tu Kubek OUT. Defekt?
  5. To nie na klatę, to na dzwonki. Ale nie umiem jej odpowiednio uformować
  6. Daj pomarańcz a prócz tego zrób swapa na 2.7 BiT :>
  7. Kupiłem sobie lansiarskie naklejki, miałem być królem remizy i zjebałem ;( Nie umiem ich obsługiwać Nawet napisałem do kolesia, żeby mi instrukcję obsługi przysłał No i przysłał - mam je mocno napieprzać zanim zerwę folię ochronną. I d.upa, została już tylko jedna i teraz się boje jej ruszyć A oto wynik pierwszego podejścia: :polew: Problem polega na tym, że jak odklejam tą folię ochronną z góry to część liter na niej zostaje a pozostałe zostają na tym białym papierze na spodzie. Na tej popieprzonej naklejce każda literka jest osobno, jak żyję czegoś takiego nie widziałem Oczywiście ta na focie jest trochę zmasakrowana bo się wkurzyłem i zgniotłem sukę ale teraz ją wygrzebałem z kosza i przeprowadzam na niej testy różnych metod odklejania/przyklejania :>
  8. Niet, dziś mam ważne transmisje cały dzień BTW widzę że przylookałeś mojego posta o zderzaku :> Niezły refleks bo wisiał tylko chwilę a potem usunąłem bo się rozmyśliłem :>
  9. Maciek80 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Na 100% podróba z laminatu, pełno ich na allegro w tej cenie. Ori używka to raczej od 300 wzwyż, chociaż może się trafić okazja. Najlepiej zagadaj z kimś kto montował laminat, bo podobno te podróby ciężko znoszą słońce w upalne dni
  10. No napisałem przecież, że w B6 są dwie wersje, czerwona i kolorowa. Np mała navi, ta między zegarami, była montowana tylko i wyłącznie w wersji kolorowej. Nie masz się czym martwić, sam mam kolorowy, taki jak na focie.
  11. Na tej focie wszystko jest w porządku. Audi montowało FIS czerwony oraz kolorowy, jak na focie. Pozostałe (licznik, data, zegar) też są ok.
  12. Hmm ja póki co nadal czekam na telefon z playa... Już drugi tydzień cisza, mieli się odezwać jak sprowadzą HTC bo nie mieli akurat. To tyle trwa czy mnie olali? :>
  13. Tzieland, padło pytanie o to, kto chce logo na karku więc odpowiedziałem. I nie będziesz mi zabraniał tu pisać, bo gdyby nie mój temat o naklejkach dope, który ewoluował w koszulki, to do dziś byś nie wiedział o istnieniu tego logo. Poza tym ja za te koszulki już kilka dni temu zapłaciłem, więc mam prawo zabrać głos w dyskusji dotyczącej ich wyglądu. I nie spinaj się tak bo ci żyłka pierdolnie i znów gacie do prania.
  14. No to jak mamy się określić to ja chcę z logiem na karku :>
  15. Jeśli o mnie chodzi to obojętnie co do napisu na karku, wezmę co będzie
  16. I dobrze bo ładnie się prezentuje, ciężko by było znaleźć coś fajniejszego :>
  17. chyba j**any IBISZ :polew: No też mi Ibisz na myśl przyszedł ale Tomeks wali 2x więcej w kanał czy tam policzki
  18. Polskie blachy, sceneria z USA... Zauważyłem na różnych fotach z USA, że tam często kolesie na zloty/sesje foto, montują tablice z rodzinnych miast/państw. Np na A4mods jest trochę aut z USA na blachach D, CZ itp.
  19. Tomeks, widziałem Twój temat o tym Smarcie. Chłopie ile Ty masz lat? Syn lat 16? Ja myślałem że masz ze 28-30 a tu wychodzi że prawie 40 Jabany botoksiarz
  20. Skoro na koszulkach nie będzie to może dziare na karku zrób?
  21. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  22. Widziałem furacza na allegro - sprzedajesz czy tylko wystawiłeś orientacyjnie?
  23. Bieniek, jak zakrywasz tablice to rób to na wszystkich fotach No i umyj furę :>
  24. Bieniek jak tam nowy furacz? Kiedy premiera? :>
  25. 1. topor (czarny t-shirt XL) 2. Maciek80 (czarny XXL x2)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.