Treść opublikowana przez Maciek80
-
A4 B6 16" - jakie felgi
Kwestia gustu, Tobie ma się podobać, nam nie musi Ale ja proponuję jeszcze poszperać na forum w dziale "moja A4" i pooglądać auta innych osób. Może coś Ci wpadnie w oko Do B6 ze względu na jej masywny wygląd najlepsze byłyby felgi od 17" wzwyż. 17" to wg mnie najlepszy kompromis między komfortem a wyglądem - jeździłem na takim rozmiarze i było ok. Ale na siłę Cię nie mam zamiaru przekonywać, jeśli chcesz 16" to kupuj, przynajmniej nie będziesz musiał się martwić o dziury :>
-
A4 B6 16" - jakie felgi
Będzie kiepsko, taki wzór felg wygląda fajnie tylko w dużych rozmiarach. Przy feldze 16" nie ma co kombinować z wyglądem i należy unikać różnych dziwadeł. Przy tym rozmiarze najlepsze będą felgi z prostym, normalnym wzorem, najlepiej jakieś ori używki
-
[B6 BFB] Audi A4 B6 1.8Turbo Quattro ;) Felga 18'', foto str 1
Fajny silniczek i niezła baza do modów Ale weluru to nie widzę nigdzie :> No i to LPG Większa fela, dokładki w kolor i bedzie miodzio. Potem parę innych modów i będzie totalny kox
-
F1, Rajdy i Motorsport
A co się stało? Bo poszedłem do kibla a tu Kubek OUT. Defekt?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To nie na klatę, to na dzwonki. Ale nie umiem jej odpowiednio uformować
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
Daj pomarańcz a prócz tego zrób swapa na 2.7 BiT :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kupiłem sobie lansiarskie naklejki, miałem być królem remizy i zjebałem ;( Nie umiem ich obsługiwać Nawet napisałem do kolesia, żeby mi instrukcję obsługi przysłał No i przysłał - mam je mocno napieprzać zanim zerwę folię ochronną. I d.upa, została już tylko jedna i teraz się boje jej ruszyć A oto wynik pierwszego podejścia: :polew: Problem polega na tym, że jak odklejam tą folię ochronną z góry to część liter na niej zostaje a pozostałe zostają na tym białym papierze na spodzie. Na tej popieprzonej naklejce każda literka jest osobno, jak żyję czegoś takiego nie widziałem Oczywiście ta na focie jest trochę zmasakrowana bo się wkurzyłem i zgniotłem sukę ale teraz ją wygrzebałem z kosza i przeprowadzam na niej testy różnych metod odklejania/przyklejania :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Niet, dziś mam ważne transmisje cały dzień BTW widzę że przylookałeś mojego posta o zderzaku :> Niezły refleks bo wisiał tylko chwilę a potem usunąłem bo się rozmyśliłem :>
-
[B6 AWX] Oem +
Na 100% podróba z laminatu, pełno ich na allegro w tej cenie. Ori używka to raczej od 300 wzwyż, chociaż może się trafić okazja. Najlepiej zagadaj z kimś kto montował laminat, bo podobno te podróby ciężko znoszą słońce w upalne dni
-
[ALL B6] kto wie co ta za wyswietlacz ?
No napisałem przecież, że w B6 są dwie wersje, czerwona i kolorowa. Np mała navi, ta między zegarami, była montowana tylko i wyłącznie w wersji kolorowej. Nie masz się czym martwić, sam mam kolorowy, taki jak na focie.
-
[ALL B6] kto wie co ta za wyswietlacz ?
Na tej focie wszystko jest w porządku. Audi montowało FIS czerwony oraz kolorowy, jak na focie. Pozostałe (licznik, data, zegar) też są ok.
-
Jaki telefon? Proszę o pomoc w wyborze.
Hmm ja póki co nadal czekam na telefon z playa... Już drugi tydzień cisza, mieli się odezwać jak sprowadzą HTC bo nie mieli akurat. To tyle trwa czy mnie olali? :>
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
Tzieland, padło pytanie o to, kto chce logo na karku więc odpowiedziałem. I nie będziesz mi zabraniał tu pisać, bo gdyby nie mój temat o naklejkach dope, który ewoluował w koszulki, to do dziś byś nie wiedział o istnieniu tego logo. Poza tym ja za te koszulki już kilka dni temu zapłaciłem, więc mam prawo zabrać głos w dyskusji dotyczącej ich wyglądu. I nie spinaj się tak bo ci żyłka pierdolnie i znów gacie do prania.
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
No to jak mamy się określić to ja chcę z logiem na karku :>
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
Jeśli o mnie chodzi to obojętnie co do napisu na karku, wezmę co będzie
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
I dobrze bo ładnie się prezentuje, ciężko by było znaleźć coś fajniejszego :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba j**any IBISZ :polew: No też mi Ibisz na myśl przyszedł ale Tomeks wali 2x więcej w kanał czy tam policzki
-
Spotkania na drodze
Polskie blachy, sceneria z USA... Zauważyłem na różnych fotach z USA, że tam często kolesie na zloty/sesje foto, montują tablice z rodzinnych miast/państw. Np na A4mods jest trochę aut z USA na blachach D, CZ itp.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks, widziałem Twój temat o tym Smarcie. Chłopie ile Ty masz lat? Syn lat 16? Ja myślałem że masz ze 28-30 a tu wychodzi że prawie 40 Jabany botoksiarz
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
Skoro na koszulkach nie będzie to może dziare na karku zrób?
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Widziałem furacza na allegro - sprzedajesz czy tylko wystawiłeś orientacyjnie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek, jak zakrywasz tablice to rób to na wszystkich fotach No i umyj furę :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek jak tam nowy furacz? Kiedy premiera? :>
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
1. topor (czarny t-shirt XL) 2. Maciek80 (czarny XXL x2)