Treść opublikowana przez M.Audi
-
amerykański test dla pilotów
22.568 na trzezwo
-
[B5 AEB] Jaka przyczyna niestabilnego przodu podczas hamowania w zakręcie ?
zazwyczaj w zakrętach juz sie nie hamuje a jak hamujesz na prostej to sie nic nie dzieje??
-
[B5 AFN] Wykręcenie silniczka klapy centralnej fotostory
kolego rozumiem ze nie umiesz wypiac tej wajchy co idzie od sterowania nawiewamin?? on ma tam taki zabek przyjrzyj sie na zdjeciach nr.11 ja tez mialem wlasnie duzy problem z tym ale wkoncu jakos srubokretem go tam podwazylem i w odpowiednim nastawienu wyszedl
-
[ALL B5] Jakie dywaniki na zimę ?
ja bym na twoim miejsuc kupil petexy jeszcze 3-4 miesiace i znowu zmienisz na welurowe a po co kupowac ori jak wiekszosc roku beda lezec w garazu
-
[ALL B5] Jakie dywaniki na zimę ?
kolego ja kupowalem to w zeszlym roku nie chcial bym cie oklamac ale chyba to byly te http://www.allegro.pl/item509945090_dywaniki_gumowe_petex_audi_a4_b5_czarne.html ja wtedy za nie dalem przeszlo 100zl teraz sa tansze i jednak to sa PATEXY
-
[ALL B5] Jakie dywaniki na zimę ?
kolego ja ci tez proponuje ori kupilem na allegro dalem cos okolo 100zl za komplet jak narazie wszystko ok i maz pewnosc ze sa dobrze dopasowane i leza rowniusko a nie jak tam jakies podroby wyginaja sie w kazda strone
-
[B5 ADP] Problem z klimą
tak wjedz do garazu(jezeli go maz) i sprobuj zalaczyc klime powinna dzialac oczywiscie jezeli w garazu jest okolo 5 stopni
-
[B5 ADP] Problem z klimą
w naszych modelach klima ponizej 5 stopni celcjusza sie nie wlancza
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
jedynka jest najlepsza ale dwojka w ostatecznosci tez obleci
-
[B5 AFN] Klimatronik - śnieżka na wyświetlaczu znika po włączeniu
czujnik temperatury napewno jest przed chlodnica w zderzaku
-
[B5 1.6 ADP] Jaki pasek rozrządu??? 121 czy 138 ząbków??
panowie mam takie pytanko co ile wymienia sie rozrzad w silniku ADP?? ostatnio byl wymieniany przy 118tys teraz mam wymienic przy 180 tys czy przy 240 tys??bo niby w ksiazce pisze co 120 tys
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Fifa,Kozacy,NFS(wszsystkie czesci),Tzar,Toca, CMR,Moha, Settlers IV
-
[B5 AHH]Odłączenie immobilizera
mozna, zamiast plytki immobilajzer wlutuja jakas inna plytke i immo jest wylaczony ale koszyuje to ok.250zl
-
[ALL B5] akumulator do audi A4
jak nie stac cie na nowy to podladuj go prostownikeim a najlepiej kup nowy po co sie martwic czy pewnego razu nie uslyszysz trzech sygnalow przy odpalaniu ze akmulator rozladowany,a jak temperatura spadnie jeszcze bardziej to bedzie tylko gorzej
-
[B5 ADP] Problemy po odpaleniu, auto mułowate, wzrost spalania
proponuje podlaczyc vaga moze cos pokaze
-
Lekka przesada ze światełkami na choinkę... :)
fajnie to wyglada ktos sie napewno napracowal , jak bym mial takiego sasiada to bym nie musial swiatla swiecic w domu
-
[B5 AFN] Klimatronik - śnieżka na wyświetlaczu znika po włączeniu
jezeli jest ponizej 5 stopni celcjusza klima sie nie wlacza niestety
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
ja polecam Continental WinterContact TS830 195/65R15 91 T bardzo ciche jechalem dzisiaj w deszczu i tez nic nie szumi ani chuczy data produkcj opony 2808 ale to chyba nie ma znaczenia
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
ja wczoraj wymienilem i dzisiaj rano pierwsza jazda i juz-5 ale sie wstrzelilem lepszego momentu chyba nie moglem wybrac
-
[ALL B5] Głośny szum powietrza przy prędkości 140 km/h
ja tez mam taki problem i juz nad tym troche myslalem u mnie szumi w gornym rogu czy jest mozliwosc przesuniecia gornego zawiasu minimalnie w strone silnika?? wtedy drzwi przesunely by sie troche do gory
-
[ALL B5] wlaczam ogrzewanie tylnej szyby - zanik sygnalu w radiu
napewno nie pomoze wymiana radia ja tez mam taki proble i maz racej padl wzmacniacz antenowy ale nie mam pojecia jak to wyglada i ile by to kosztowalo kiedys byl juz taki temat ponoc problem rozwiazuje wymiana wzmacniacza
-
[B5 AFN] Jazda bez wentylatora
moze ktos obcykany to zrobi ale trzeba jeszcze sciagnac alternator potem odkrecic sruby z tej lapy co sie trzymie visco(cos wyleci ci plynu z chlodnicy) potem wybic lozysko i wbic nowe i poskladac do kupy, jestes pewny ze to lozysko moze w visku padlo sprzeglo i ciagle kreci na maxa, nie chce cie straszyc ale musisz tak czy siak to zrobic bo kiedys ktos pisal ze tez mial lozysko do wymiany ale go nie wymienil ukrecila sie sruba od viska i przebila mu chlodnice nie wiem czy to prawda ale ja bym nie probowal
-
[B5 AFN] Jazda bez wentylatora
da sie wymienic samo lozysko kosztuje 100 zl ori ale trzeba rozebrac caly przod
-
[ALL B5] Oklapła mi lewa strona przedniego zderzaka - jak się do tego dostać ?
z boku sa takie zatrzaski ale zeby zderzak siadl na nie to trzeba bardzo mocno walnac w nie, jezeli sa polamane to ci zostaje chyba przykrecic wkretem zderzak z blotnikiem
-
Godzina 2:28 przyszedł na świat nowy klubowicz
gratulacje