Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
Akwarium
I dobre podłoże też jest ważne :-) ja już mam dość walki z roślinami dlatego jestem w trakcie zmiany biotopu na malawi :-)
-
B6 DIVISION
No ja rozumiem ale szukam takiego bez czujnika zmierzchu bo i tak nie mam clh. Po prostu zwykłego szarego fotochromu szukam ;-)
-
B6 DIVISION
Aaa masz pod czujnik światła :-) myślałem że te zwykle masz :-) w takim razie odpadam ;-)
-
B6 DIVISION
Za ile? Jaki stan? Można prosić foty? Jakby ktoś chciał kupić czarne to chętnie od kupiłbym od Ciebie to szare...
-
A4b6 2001R rozładowyje akumulator
a te drzwi Ci sie teraz zamykają w ogóle podczas zamykania pilotem??
-
B6 DIVISION
To se qp najlepiej kup dwa ja jeden odkupie od Ciebie
-
zapaliła się kontrolka z akumulatora....
Ja stawiam na alternator. Może szczotka się podwiesiła? Miałem taki przypadek już w innym aucie ;-)
-
B6 DIVISION
Chcesz sprzedać czy wymienić się za czarne?
-
B6 DIVISION
ale czemu ?? dlatego że spasowanie niektorych elementów to porażka?
-
B6 DIVISION
a jaką masz wersje gwintu? z regulacja twardosci? ja mam bez moze dlatego? Wandej najlepiej byłoby zmierzyć nakrętki i wtedy na 100% byś miał pewność
-
B6 DIVISION
ja do swojego gwintu mam klucze nr 1 i 3 z obrazka http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/36/94/49/83/3694498397 duzy na przód a mały na tył
-
Konserwacja opon
Mniejsza pojemność to żel i jeśli chcesz kupić to właśnie go kup, będziesz zadowolony. Ten drugi to jest rzadszy płyn z atomizerem.
-
Zapaszki do auta
Podobno zapachy firmy kemko czuć parę dni więc ten stripper mógłby trochę dłużej się w aucie utrzymywać. Najlepiej inwestować w CS i tyle w temacie.
-
Zapaszki do auta
Też o tym pomyślałem... Wszyscy zachwalali a u mnie słabo pachnie :-/
-
B6 DIVISION
Ponawiam pytanie :-)
-
B6 DIVISION
Panowie gdzie dobrze regenerują turbiny? Moja z AWXa potrzebuje regeneracji. Luzów nie ma oleju też nie puszcza ale wyje/piszczy strasznie. Polećcie mi coś.
-
B6 DIVISION
Ok czyli nie mam co się łudzić... Trzeba szukać ale za nim znajdę to pewnie auto już zmienię
-
B6 DIVISION
Czy do 01r da rade wsadzić taki licznik z 03 lub 04?
-
brak hamowania na trasie
A jak powinno być? I czy mowa o aucie zgaszonym czy odpalonym?
-
Mata + skrobaczka do szyb
polecasz te tablety? jak tak to zamawiam i przetestuje już skorzystałem z kilku Twoich porad także jestem ciekawy co one potrafia
-
B6 DIVISION
Musisz ja pociągnąć do siebie jest na dwa zatrzaski spróbuj delikatnie z jednej i z drugiej podważyć delikatnie śrubokrętem... ja ta zaślepke zawsze zaczynam ściągać od strony schowka jak jest otwarty można ładnie ją podważyć śrubokrętem
-
Laweta, zastępcze, auto w "serwisie".
Aha widzę że p Marek S już działa. Ja go nie polecam. Auto miało być zrobione w miesiac a było robione dwa. Dostalem też tego focusa zastępczego w sedanie taki bordowy a teraz do sądu mnie wzywają w charakterze świadka. Auto zrobione ch... Lakier miękki jak plastelina. Koles to krętacz i tyle.
-
Mata + skrobaczka do szyb
To fakt ale i tak o wiele lepiej tym niż skrobać no nie? :-)
-
Mata + skrobaczka do szyb
K2 działa - sam używam w dodatku ładnie pachnie ;-)
-
Puszczają druty na plecionce w A4 B5 1.9TDI
Zbieraj kasę na oryginał. Zamiennik to kasa wyrzucona w błoto. Sporo było na forum o tym że stare poduszki zachowywały się lepiej niż nowe zamienniki.