Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
Akwarium
Czy to okrzemki? Brunatnice? Jeśli któreś z tych to polecam ślimaki military helmet! Które nie rozmnażają się w słodkiej wodzie. Mi akwarium 240litrów 3 ślimaki opanowały w 3 tygodnie :-D jestem z nich zadowolony :-D
-
B6 DIVISION
Pomyśl co zrobisz jak opona pęknie z boku? Ja miałem taki przypadek. Michelin z boku 3cm dziura... Od tamtego czasu woże zapas a zestaw naprawczy sprzedałem. Dobrze że to było tylko 20km od domu
-
Polecane opony letnie
Potwierdzam :-) sam na nich latałem 2 sezon.
-
Bardzo mocne drgania wydechu na wolnych obrotach + gryzące spaliny
U mnie po wymianie plecionki też zaczęły się drgania wydechu :-/ muszę się temu przyjrzeć z kanału :-)
-
B6 DIVISION
Prowokacją mi tu zalatuje coś :-D
-
B6 DIVISION
Hejka. Orientuje sie ktoś jakie wymiary ma gril w masce? chciałem zamówic folie do oklejenia grilla a nie chce mi sie lecieć do garażu :/
-
B6 DIVISION
Ty już mi tu nie facepalmuj bo sam czasami pytasz o pierdoły które są na forum
-
B6 DIVISION
Pany numer kom do Gwertego potrzebuje poratuje ktoś? Może być na PW. Ciekawi mnie czy jeszcze się bawi w malowanie wnętrz lamp w B6 Mam już numer od kolegi Slo udanej imprezy sylwestrowej i szczęsliwego nowego roku wszystkim życzę
-
B6 DIVISION
Widzieli dział sprzedam?! Stary był lepszy :-/
-
Jaki Tablet kupić ?
Witam. Mój znajomy dla dziecka chce kupic tablet do 600zł max 7-8 cali wystarczy, możecie coś polecić? myślałem nad Samsung T310 Galaxy Tab 3 8.0 16GB czarny ale nie ma w komputro...
-
B6 DIVISION
szukam i znaleźć nie mogę :/
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Griffe a co byłoby lepsze żeby uzyskać sam mat?
-
B6 DIVISION
wyciągasz popiołkę z tyłu i przykręczasz 2 śrubami łapę i do łapy łokieć na jedną śrubę. Miejsca montażowe możesz wyciąć wg schematu podanego na forum gdzie znajde ten schemat?
-
B6 DIVISION
gdzie znajdzie się ten schemat?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Czy PB natural look da mi matowy efekt na plastikach w kolorze ciemnoszarym? (swing) APC nielsena do tego dokupiłem żeby umyć nieco wnętrze
-
B6 DIVISION
Panowie lata ktoś trasą powiedzmy katowice poznan?
-
Akwarium
Wysłałem Ci PW :-)
-
Akwarium
Dobrze gadasz Aleeeee ... od razu załóż , że i ten większy , będzie za mały po tygodniu ... A to niby czemu,? Nie wiem jak podchodzicie do akwarystyki, ale cotygodniowa podmiana wody w dużym akwarium może być uciążliwa, dodatkowo większe akwarium to większe koszty. W domu mam 63l i to jest optymalna wielkość dla mnie. Choć przez te prawie 20lat jak w moim domu jest akwarium miałem już różne zbiorniki uznałem ze 63l jest ok, podmiana 25l wody z RO to nie problem co innego gdybym miał podmieniac 120litrow, bo akwarium 240l tez miałem. Lepsze małe a zadbane, przyciągające wzrok niż wielkie a zaniedbane. Mam w pracy akwarium 2000l i wiem ile roboty jest z podmianą.Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka Widać , że troszkę jednak brakuje Ci do tej "klepki" .. ... oczywiście nie uraź się ... 63 l to taki kotnik dla Gupików To jest tak jakbyś gadał , że jesteś wędkarzem ale wk***ia Cię jeżdżenie na ryby ... sssssssssssssssssssssssssss Z innej beczki , mam do oddania Melanochromis Johanni i Iodotropheus Sprengerae Jakie duże te rdzawe masz? Ile sztuk? Płeć? :-) jestem zainteresowany
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
Piękna jest :-) jedyne co to bym dał z tylu ori lampy ale to tylko moje zdanie bo bardziej mi się podobają ;-)
-
Akwarium
Z podmianami jeżeli chodzi o NO3 i PO4 można zejść do jednej na miesiąc :-) są fajne absorbery np purolite i z azotanami spokój :-) poza tym ja u siebie jak robię podmiane leje wodę z kranu i wężem puszczam ją tylko przez węgiel aktywowany w korpusie 10cali żeby pozbyć się chloru i jest ok. Wszystko zależy od tego kto jaką wodę ma w kranie :-)
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Pany gdzie na tunelu środkowym znajduje sie kod koloru?
-
B6 DIVISION
Ja mam jarzmo :-P
-
Listwy Dekory LED
Kaju pokaż na foto jak wyglądają obydwa dekory na desce rozdzielczej :-)
- B6 DIVISION