Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Czy to okrzemki? Brunatnice? Jeśli któreś z tych to polecam ślimaki military helmet! Które nie rozmnażają się w słodkiej wodzie. Mi akwarium 240litrów 3 ślimaki opanowały w 3 tygodnie :-D jestem z nich zadowolony :-D
  2. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pomyśl co zrobisz jak opona pęknie z boku? Ja miałem taki przypadek. Michelin z boku 3cm dziura... Od tamtego czasu woże zapas a zestaw naprawczy sprzedałem. Dobrze że to było tylko 20km od domu
  3. Potwierdzam :-) sam na nich latałem 2 sezon.
  4. U mnie po wymianie plecionki też zaczęły się drgania wydechu :-/ muszę się temu przyjrzeć z kanału :-)
  5. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Prowokacją mi tu zalatuje coś :-D
  6. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hejka. Orientuje sie ktoś jakie wymiary ma gril w masce? chciałem zamówic folie do oklejenia grilla a nie chce mi sie lecieć do garażu :/
  7. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty już mi tu nie facepalmuj bo sam czasami pytasz o pierdoły które są na forum
  8. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany numer kom do Gwertego potrzebuje poratuje ktoś? Może być na PW. Ciekawi mnie czy jeszcze się bawi w malowanie wnętrz lamp w B6 Mam już numer od kolegi Slo udanej imprezy sylwestrowej i szczęsliwego nowego roku wszystkim życzę
  9. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widzieli dział sprzedam?! Stary był lepszy :-/
  10. Witam. Mój znajomy dla dziecka chce kupic tablet do 600zł max 7-8 cali wystarczy, możecie coś polecić? myślałem nad Samsung T310 Galaxy Tab 3 8.0 16GB czarny ale nie ma w komputro...
  11. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    szukam i znaleźć nie mogę :/
  12. Griffe a co byłoby lepsze żeby uzyskać sam mat?
  13. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wyciągasz popiołkę z tyłu i przykręczasz 2 śrubami łapę i do łapy łokieć na jedną śrubę. Miejsca montażowe możesz wyciąć wg schematu podanego na forum gdzie znajde ten schemat?
  14. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gdzie znajdzie się ten schemat?
  15. Czy PB natural look da mi matowy efekt na plastikach w kolorze ciemnoszarym? (swing) APC nielsena do tego dokupiłem żeby umyć nieco wnętrze
  16. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie lata ktoś trasą powiedzmy katowice poznan?
  17. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Wysłałem Ci PW :-)
  18. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Dobrze gadasz Aleeeee ... od razu załóż , że i ten większy , będzie za mały po tygodniu ... A to niby czemu,? Nie wiem jak podchodzicie do akwarystyki, ale cotygodniowa podmiana wody w dużym akwarium może być uciążliwa, dodatkowo większe akwarium to większe koszty. W domu mam 63l i to jest optymalna wielkość dla mnie. Choć przez te prawie 20lat jak w moim domu jest akwarium miałem już różne zbiorniki uznałem ze 63l jest ok, podmiana 25l wody z RO to nie problem co innego gdybym miał podmieniac 120litrow, bo akwarium 240l tez miałem. Lepsze małe a zadbane, przyciągające wzrok niż wielkie a zaniedbane. Mam w pracy akwarium 2000l i wiem ile roboty jest z podmianą.Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka Widać , że troszkę jednak brakuje Ci do tej "klepki" .. ... oczywiście nie uraź się ... 63 l to taki kotnik dla Gupików To jest tak jakbyś gadał , że jesteś wędkarzem ale wk***ia Cię jeżdżenie na ryby ... sssssssssssssssssssssssssss Z innej beczki , mam do oddania Melanochromis Johanni i Iodotropheus Sprengerae Jakie duże te rdzawe masz? Ile sztuk? Płeć? :-) jestem zainteresowany
  19. Piękna jest :-) jedyne co to bym dał z tylu ori lampy ale to tylko moje zdanie bo bardziej mi się podobają ;-)
  20. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Z podmianami jeżeli chodzi o NO3 i PO4 można zejść do jednej na miesiąc :-) są fajne absorbery np purolite i z azotanami spokój :-) poza tym ja u siebie jak robię podmiane leje wodę z kranu i wężem puszczam ją tylko przez węgiel aktywowany w korpusie 10cali żeby pozbyć się chloru i jest ok. Wszystko zależy od tego kto jaką wodę ma w kranie :-)
  21. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wg mnie 2 DIN
  22. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany gdzie na tunelu środkowym znajduje sie kod koloru?
  23. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam jarzmo :-P
  24. Kshyhu87 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Kaju pokaż na foto jak wyglądają obydwa dekory na desce rozdzielczej :-)
  25. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Skórzane sporty.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.