Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. Karol musisz delikatnie w dół zejść bo koła sie gubią - poza tym malyna widzę że tunel na mnie czeka dbaj o niego
  2. Rafi78 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    :polew: a to nie było by takie złe bo DAF sporawy jest a my skuleni w audi już nie za bardzo
  3. Rafi78 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    jeszcze jeden mod w aucie i mam powiedziane, że będę w nim spał myślę lato idzie to nie zmarznę ale chyba nie będę ryzykował :polew: ja to graty już karze wysyłać do siostry bo też bym już w aucie spał:grin: i taki nasz los biedaczków, że nawet hobby mieć nie można także Edytka jesteś wyjątkiem który potwierdza regułę
  4. Rafi78 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    jeszcze jeden mod w aucie i mam powiedziane, że będę w nim spał myślę lato idzie to nie zmarznę ale chyba nie będę ryzykował
  5. Rafi78 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    krótko i na temat dzięki Rafał ty lepiej się swoją pochwal Nie ma czym
  6. Rafi78 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    najlepsza d*pa w mieście z niej a jak nie narzekam:wink: d*pa jak d*pa..po prostu rasowa sucz:wink: powodzenia w dalszych modach Jest na czym oko zawiesić , Edytka
  7. Ja mam prawie rok separator dwa razy opróżniany ( tak ok 100-150 ml szlamu) - jak sobie pomyślę, że tyle szlamu-mazi mi w dolcie by się walało to az mnie się nie dobrze robi ja polecam w 100%
  8. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ty to już wiem, że 150 km dziennie pęka 7 lat tyle samo tłukłem km
  9. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    3-4 razy olej wymieniasz w ciągu roku to jakie przebiegi rocznie robisz kolego
  10. Dlaczego 215 jest git, a 205 nie jest git? Dlaczego 215 nie jest za wąska? Gdzie jest granica przy której z jednej strony coś jest za waskie, a z drugiej git? Wzrór numer 2. Jaka szerokość felgi? Widocznie ze wzrokiem masz problemy jak nie widzisz różnicy
  11. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale lipa
  12. oponka 205 na 17 śmiesznie wygląda -bo jest za wąska, szukaj 215/45 i będzie git
  13. wiochą to trochę będzie zalatywał podany rozmiar opony na feldze 17 - także przemyśl
  14. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak chcesz na drzwi to się znajdą
  15. tak to jest jak trzeba trochę euro zarobić i przy okazji statystyki poprawić
  16. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aż musi zarzucać na plecy Ale Artur zarzuca na plecy jaja swojego psa:decayed: Ale to chyba Tobie zarzucał byś miał pod ręką Ja nie ciągnąłem mu worka tak jak Ty:polew: Wnioskuję, że Artura pies miał stosunkowo udany weekend w BT :polew:
  17. Właśnie on (lukone)tylko żadko sie nietety loguje ale na 100% w tym temacie jest obstukany
  18. napisz do użytkownika Lukone(nie pamiętam czy tak sie pisze ) - z tego co pamiętam on się w to bawi łącznie z montażem
  19. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już ją kocham:eek::eek::eek:memory five-wladi i wszystko jasne:) ...a co, jeśli to facet:eusathink: wszystkiego na zdjęciu nie widać... żeby życie mialo smaczek raz dziewczynka raz.... lepiej nie ale fajne to to
  20. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czemu pomyśl jak podjedzie do Ciebie prawdziwa esa, dźwięk Vki a tu klekot, jakoś mi to nie pasuję Łukasz a ile tych prawdziwych essek koło Ciebie jeździ
  21. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie wczoraj miałem dziwną akcje z Bose... Po skończonej robocie postanowiłem troszkę ponakurwiać basem i.... przy głośniejszych partiach po prostu się dźwięk wyłączał, aż ostatecznie zdechł cały samochód. W sensie elektryka.... Akumulator powiedział pa pa
  22. To ja już zaczynam trenować - pozdrowienia dla Waszego pokoju
  23. To zdradzcie kto dzisiaj komu kukurydze opierala ? Ja opierdalam .....Bożence:polew::polew::polew:wladi wspolczuje bozenka jak z kfc smakuje jak zaszczana cipka Bierz sie za młodego dzyndzla:decayed: Marcinek jak jedziecie Wy to ja na 100 % za rok i obiecuję rozjebjemy system
  24. To zdradzie kto dzisiaj komu kukurydzy opierala ? Widzę, że ekipa rezaczy trzyma się mocno - Panowie pogratulować
  25. jak znajomy się boi pompowtryskiwaczy to niech sobie kupi golfa IV na pompie którą tez może szlak trafić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.