Treść opublikowana przez Fikass
-
[B5 1Z] Audi Fikassa /// na sprzedaż auto i felgi R.O.D. 18"
Czas troche uaktualnić wątek, bo przy audi cały czas coś się dzieje a tutaj cisza Poza doprowadzeniem auta do idealnego stanu technicznego wpadły: -felgi 18 -przedni zderzak poliftowy ze spryskami -boczki poliftowe + pakiet oświetlenia Dzięki wielkie dla kolegi teeree za części i pomoc Szukam cały czas dokładki do przedniego zderzaka, ale nie idzie jej dostać. Gdyby ktoś miał taką na sprzedaż to chętnie kupie. Słyszałem też że pasuje dokładka od seata. Od jakiego konkretnie modelu??
-
[All B5] Adrianna na 17' z Małopolski by Matys
A mi sie podoba to malowanie Zmieniłbym tylko grill i progi i jak dla mnie będzie git
-
[B5 AJM] B5 AJM Diesel + Tip-Tronic :) Zwyczajna A4 a cieszy :)
Bo sie pisze Halogeny
-
[ALL B5] Tylna kanapa-urwana klamka
A jaką klamke masz??? Z miejscem na kluczyk czy nie??
-
[ALL B5] Tylna kanapa-urwana klamka
A którą urwałeś? Bo gdzieś miałem jedną wolną, tylko nie pamiętam którą :gwizdanie:
-
Motocykl gaśnie po zatkaniu wydechu.
No jasne że gaśnie po zatkaniu wydechu, po prostu go zdławisz. Tylko te 1-2 sekundy to troche szybko. Napisz najlepiej jaki to motocykl i jaki wydech masz. Jak wcześniej zatykałeś i nie gasł to albo źle zatkałeś wydech, albo był gdzieś nieszczelny
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
Ja kupiłem identyczny zestaw stanleya i jestem bardzo zadowolony. Używam go już drugi roki i żaden bit się nie zjechał. Polecam
-
Muzyka w naszych autkach
http://www.youtube.com/watch?v=DocERVsnR9A
-
Strefa Śmiechu
Hahahahah, łosz ja pierd*le
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
No i elegancko wygląda. Mowiłem że dasz sobie rade z tymi wtykami. U mnie też pewnie niedlugo wpadną nowe lampy.- YouTube - filmy warte obejrzenia
- Jak nie A4 to co... ?
A o Saabie myślałeś?? :gwizdanie: Kuzyn ma starszą 9-5 i powiem że naprawde mi się podoba to auto. Zupełnie inne niż a4. Za taką cene to kupisz 9-5 w naprawdę dobrym stanie. Np:http://otomoto.pl/saab-9-5-vector-3-0-tid-navi-skora-C15810452.html- [B5 1Z] Audi Fikassa /// na sprzedaż auto i felgi R.O.D. 18"
No fakt, był błęd. :gwizdanie: Nie zauważyłem tego, ale już jest dobrze- [B5 1Z] Audi Fikassa /// na sprzedaż auto i felgi R.O.D. 18"
Właśnie mi najbardziej pasują do tej budy. Fele wpadną pewnie gdzies w te wakacje, teraz zakładam lampy soczewkowe i oświetlenie na ledach. I tutaj mam pytanie. Nie świeciły mi te boczne ledy w przedniej podsufitce. Pozamieniałem - z + i teraz świecą, ale oświetlenie nie włacza się po otwarciu drzwi Widze że dużo osob ma na ledach, jak możecie to napiszcie mi jak u was ułożone sa te kable. Ja teraz mam: (wedlug oznaczenia na kostce) 1. zielony 2. czarny z białym 3. czarny- Muzyka w naszych autkach
Ogólnie cała płyta Szada to mistrzostwo. I jeszcze fajny bicik od Tedasa:- [B5 1Z] Audi Fikassa /// na sprzedaż auto i felgi R.O.D. 18"
Chyba tak zrobie. Szczegolnie podobają mi sie takie jak ma ślepy. Dokładnie takie:http://allegro.pl/18-5x112-8j-et-35-audi-i1393794423.html- [B5 1Z] Audi Fikassa /// na sprzedaż auto i felgi R.O.D. 18"
Felgi na pewno wpadną jakieś większe. I teraz mam dylemat bo nie wiem czy 17 czy 18. Na osiagach tego auta za bardzo mi nie zależy, od szybkiej jazdy mam motóra :gwizdanie: , to ma być dupowóz, żeby jeździł zawsze i wszędzie i w miare był tani w utrzymaniu :>- [B5 1Z] Audi Fikassa /// na sprzedaż auto i felgi R.O.D. 18"
Pany, czy pasują lampy na tył z anglika??- [B5 1Z] Audi Fikassa /// na sprzedaż auto i felgi R.O.D. 18"
Witam Chciałbym zaprezentować wam moją A4. Założeniem był sedan 1.9 TDI i po kilku tygodniach poszukiwań udało mi się znaleźć odpowiedni egzemplarz. Wyposażenie dość ubogie, ale za przemówił stan auta. Jeszcze nie jestem nawet studentem (3 klasa liceum),prawko zdane 15.09. wiec najważniejsze dla mnie było aby silnik był oszczędny i dosyć tani w eksploatacji, ale wiadomo że na aucie nie będę oszczędzał Po zakupie standardowe wymiany części eksploatacyjnych (rozrząd, olej, pasek klinowy,napinacz,płyny, itp.) Wyposażenie standardowe: - 2x elektryczne szyby - 2xAir Bag - elektryczne lusterka - klimatronik - ABS - felgi ori audi 16 (potem pewnie wpadna wieksze) - składana tylna kanapa - centralny zamek - alarm+ czujniki ruchu przy przednich drzwiach Wykonane zmiany: - wywalone oznaczenia z klapy (OOOO zostało) - oświetlenie na ledach - boczne kierunki białe Planowane mody: -kiera od eSki -lampy poliftowe zespolone (przód) -lampy poliftowe, albo depo red/white (tył) -xenony -i koniecznie podlokietnik -troche wymuszony mod (koleś we mnie przywalił na stacji, zaczął cofać nawet nie patrząc to tyłu) wymiana zderzaka przedniego na eSke, albo polifciaka Pewnie z czasem będę miał wiecej pomysłow na modyfikacje. Co do mechaniki, to zobaczymy na ile starczy kasy. Zdjecia od sprzedającego: Kilka moich: (jutro, ze swojego kompa wrzuce więcej) Tutaj najnowsze zdjęcia, niestety ale po stluczce na stacji Wykonane modyfikacje/naprawy: 16.01.2011: - wymiana oleju +filter - zbiorniczek płynu chłodniczego poliftowy- [ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Mam pytanko które kable mam przemienić,żeby działały mi boczne żarówki w podświetleniu podsufitki? http://img522.imageshack.us/i/dsc00796o.jpg/ Dobra, zrobiłem te lampki. Zamieniłem pin prawy z środkowym i ledy świecą elegancko. Ale lampka nie zapala się po otwarciu drzwi. Miał ktoś tak? Wiecie może jak rozwiązać ten problem??- Spotkania na drodze
Dzisiaj w Trzebnicy, parking pod Intermarche. Niebieskie A4 avant,zderzak od S4 bez zaślepek od sprysków A może to nawet była eSka?? Tablice: LSR 65xx. Pozdrawiam. Kto to?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Mam na imię Piotrek. Swoją przygodę z własnym samochodem rozpocząłem od kupionej tydzień temu Audi A4 1,9 TDI. Mam nadzieję że pomożecie mi w miarę możliwości i oczywiście że ja będę mógł pomóc. Pozdrawiam - [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)