Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki Ty normalnie wariat jestes $$$$
-
[B6 BDH] Antychryst by Hikiel :)
Mnie sie podoba taki BLACK
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
z rotacja nie ma zartow DeWalt Makita
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dzisiaj rozmawialem ze swoim lakiernikiem... powiedzial, ze oni i chyba polowa zakladow lakierniczo-blacharskich uzywa 3M
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
do B6 1.8T weszlo 4.1 L :>
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
pewnie nie wie, ze to dopiero poczatek
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
silverline to raczej tania chinszczyzna po 5 razach sie rozleci [br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 18:47_________________________________________________daja 3 lata gwar. :polew: http://cgi.ebay.co.uk/SILVERLINE-1200W-SANDER-POLISHER-BUFFER-CAR-BOAT-KIT-/120733362382?pt=UK_Hand_Tools_Equipment&hash=item1c1c44e8ce
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
bierz DeWalt lub Makite ale ceny w PL tej polerki sa deikatnie mowiac smieszne :gwizdanie: w uk masz nowke na gwar. jakies 300zl taniej http://cgi.ebay.co.uk/DEWALT-DW849-240-VOLT-180MM-RIGHT-ANGLE-POLISHER-NEW-/190545312144?pt=UK_Body_Shop_Supplies_Paint&hash=item2c5d62b990#ht_1210wt_905 a w PL http://www.ceneo.pl/429227 http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=dewalt+polerka ps. Profi zaklady polerskie wlasnie DeWalt uzywaja ! zobacz przez kogo jest " zolta " polerka uzywana w PL jest to raczej chyba malo znana firma ale u angoli jest wybierana czesciej niz Makita Gdybym nie trafil FLEXa kupilbym DeWalt lub Makite w modelach, ktore wypisalem wyzej
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jak z Makity to bym bral 9227 CB :gwizdanie: wstaje jeszcze nizej niz podales bo od 600 RPM ps. DeWalt DW849 jest dla niej dobra konkurencja za mniejsze pieniadze
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki swietna robota szkoda, ze na bialym az tak jej nie widac ;( ps. jednak felgi zalozyles ?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
slyszalem o nim same superlatywy ciekaw jestem co o nim Lukasz mysli ? http://cgi.ebay.co.uk/3M-Perfect-it-III-Triple-Polish-Compound-Set-Pads-/260816937339?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cb9e6a17b
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Na wieksze rysy rotacja nie DA zestaw 3M pad i compound powinien uporac sie bardzo szybko z wiekszymi rysami itp. reszta zalezy od umiejetnosci i odp. warstwy lakieru aby nie przegiac sprawy przydaje sie miernik itp. Lukasz co myslisz o takim kompletnym 3 kolorowym zestawie 3m ? ps. Michal masz zajeb... Golfa I :good:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Efekt i praktyczny bo zmywa brud :> ps. dobrze Pawel, ze zdejmiesz te folie bo kolorem nie pasowala do niczego
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
MEGA polysk a przy czarnym body :gwizdanie: :kox:
-
[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach
Ladnie to wszystko wyglada beda jeszcze progi czy darujesz sobie ? ps. mamy tego samego gryla
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Jednemu przypadna do gustu takie wynalazki drugiemu nie bo chce zachowac prostote i elegancje i tez dobrze przynajmniej jest ciekawiej na drogach jak by to wygladalo gdyby kazdy mial podobne auto :gwizdanie: Wszystko jest dla ludzi ps. jak ktos ma ochote poczytac Warning Exclusive ContentComplete make over WideBody, Interior, Engine Build, etc..
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
pupa, nie jest tak samo. Masz WM, że wiesz? Bo ja jakoś mam i powiem szczerze, że jestem zawiedziony... A cena 12 funtów to raczej nie aż tak dużo oczywiscie, ze mam i nie widze problemu cale auto wytarlem na 2 wycisniecia i to bez zadnej " pletwy " wczesniej... wiec nie wiem czemu to tak wyglada u Ciebie Mateusz ;(
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
to prawda nastepnym razem ale ladnie lusterko wyszlo
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
z WM jest tak samo tylko kobieta 2x bardziej krzyczy ze wzgledu na koszta
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
silnik czy takie 20" http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170662925561&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
-
[B5 1Z] A4 TDi
Przy tych fotach przez chwile myslalem, ze jest czarna ladne lustro
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Recznik Megsa osusza idealnie i chlonie wode jak ale aby przyspieszyc sprawe mozna zakupic pletwe od AutoGlym - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180692097447&ssPageName=STRK:MEWAX:IT i puzniej zastosowac recznik
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
to ju zwiadomo dlaczego projek sie slimaczy
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
jak nie wytrzymasz to jest przesylka na EU http://cgi.ebay.de/Audi-A4-B6-S4-S-Line-Heckschurze-Heckansatz-Exterieur-/270780067674?pt=DE_Autoteile&hash=item3f0bbfef5a
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Mlody a 20" tek nie chcesz zakladac ??? http://allegro.pl/felgi-oz-canyon-20-5x112-audi-vw-mercedes-i1692904772.html http://moto.allegro.pl/asa-bbs-20-5x112-audi-mercedes-i1700947131.html lub takie tylko ten znaczek Mietka zamalowac na czarno i bedzie piekna gwiazda http://moto.allegro.pl/alu-20-5x112-amg-mercedes-ml-e-s-klasyka-i1709875664.html