Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Makki Ty normalnie wariat jestes $$$$
  2. Mnie sie podoba taki BLACK
  3. z rotacja nie ma zartow DeWalt Makita
  4. Dzisiaj rozmawialem ze swoim lakiernikiem... powiedzial, ze oni i chyba polowa zakladow lakierniczo-blacharskich uzywa 3M
  5. do B6 1.8T weszlo 4.1 L :>
  6. silverline to raczej tania chinszczyzna po 5 razach sie rozleci [br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 18:47_________________________________________________daja 3 lata gwar. :polew: http://cgi.ebay.co.uk/SILVERLINE-1200W-SANDER-POLISHER-BUFFER-CAR-BOAT-KIT-/120733362382?pt=UK_Hand_Tools_Equipment&hash=item1c1c44e8ce
  7. bierz DeWalt lub Makite ale ceny w PL tej polerki sa deikatnie mowiac smieszne :gwizdanie: w uk masz nowke na gwar. jakies 300zl taniej http://cgi.ebay.co.uk/DEWALT-DW849-240-VOLT-180MM-RIGHT-ANGLE-POLISHER-NEW-/190545312144?pt=UK_Body_Shop_Supplies_Paint&hash=item2c5d62b990#ht_1210wt_905 a w PL http://www.ceneo.pl/429227 http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=dewalt+polerka ps. Profi zaklady polerskie wlasnie DeWalt uzywaja ! zobacz przez kogo jest " zolta " polerka uzywana w PL jest to raczej chyba malo znana firma ale u angoli jest wybierana czesciej niz Makita Gdybym nie trafil FLEXa kupilbym DeWalt lub Makite w modelach, ktore wypisalem wyzej
  8. Jak z Makity to bym bral 9227 CB :gwizdanie: wstaje jeszcze nizej niz podales bo od 600 RPM ps. DeWalt DW849 jest dla niej dobra konkurencja za mniejsze pieniadze
  9. Makki swietna robota szkoda, ze na bialym az tak jej nie widac ;( ps. jednak felgi zalozyles ?
  10. slyszalem o nim same superlatywy ciekaw jestem co o nim Lukasz mysli ? http://cgi.ebay.co.uk/3M-Perfect-it-III-Triple-Polish-Compound-Set-Pads-/260816937339?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cb9e6a17b
  11. Na wieksze rysy rotacja nie DA zestaw 3M pad i compound powinien uporac sie bardzo szybko z wiekszymi rysami itp. reszta zalezy od umiejetnosci i odp. warstwy lakieru aby nie przegiac sprawy przydaje sie miernik itp. Lukasz co myslisz o takim kompletnym 3 kolorowym zestawie 3m ? ps. Michal masz zajeb... Golfa I :good:
  12. Remik-A4 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Efekt i praktyczny bo zmywa brud :> ps. dobrze Pawel, ze zdejmiesz te folie bo kolorem nie pasowala do niczego
  13. MEGA polysk a przy czarnym body :gwizdanie: :kox:
  14. Ladnie to wszystko wyglada beda jeszcze progi czy darujesz sobie ? ps. mamy tego samego gryla
  15. Jednemu przypadna do gustu takie wynalazki drugiemu nie bo chce zachowac prostote i elegancje i tez dobrze przynajmniej jest ciekawiej na drogach jak by to wygladalo gdyby kazdy mial podobne auto :gwizdanie: Wszystko jest dla ludzi ps. jak ktos ma ochote poczytac Warning Exclusive Content–Complete make over… WideBody, Interior, Engine Build, etc..
  16. pupa, nie jest tak samo. Masz WM, że wiesz? Bo ja jakoś mam i powiem szczerze, że jestem zawiedziony... A cena 12 funtów to raczej nie aż tak dużo oczywiscie, ze mam i nie widze problemu cale auto wytarlem na 2 wycisniecia i to bez zadnej " pletwy " wczesniej... wiec nie wiem czemu to tak wyglada u Ciebie Mateusz ;(
  17. to prawda nastepnym razem ale ladnie lusterko wyszlo
  18. z WM jest tak samo tylko kobieta 2x bardziej krzyczy ze wzgledu na koszta
  19. silnik czy takie 20" http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170662925561&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
  20. Remik-A4 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Przy tych fotach przez chwile myslalem, ze jest czarna ladne lustro
  21. Recznik Megsa osusza idealnie i chlonie wode jak ale aby przyspieszyc sprawe mozna zakupic pletwe od AutoGlym - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180692097447&ssPageName=STRK:MEWAX:IT i puzniej zastosowac recznik
  22. to ju zwiadomo dlaczego projek sie slimaczy
  23. jak nie wytrzymasz to jest przesylka na EU http://cgi.ebay.de/Audi-A4-B6-S4-S-Line-Heckschurze-Heckansatz-Exterieur-/270780067674?pt=DE_Autoteile&hash=item3f0bbfef5a
  24. Mlody a 20" tek nie chcesz zakladac ??? http://allegro.pl/felgi-oz-canyon-20-5x112-audi-vw-mercedes-i1692904772.html http://moto.allegro.pl/asa-bbs-20-5x112-audi-mercedes-i1700947131.html lub takie tylko ten znaczek Mietka zamalowac na czarno i bedzie piekna gwiazda http://moto.allegro.pl/alu-20-5x112-amg-mercedes-ml-e-s-klasyka-i1709875664.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.