Treść opublikowana przez Remik-A4
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
- [B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
ach tam odrazu zarazony przekonalem sie, ze dzisiejsze srodki potrafia czynic cuda auta wygladaja jak nowki moja Czarna ze wzgledu na lakier - kolor i okras lat bez odp. pielegnacjii wydaje sie byc cala porysowana chce to poprawic ps. na czarnym widac wszystko [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 12:20_________________________________________________ zobacz co Makki zrobil z paskiem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1514.1650 :kox: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1514.1665- [ALL] [B6 BFB] 1,8 T Avant srebrna seria
1.8 T jak nie chcesz dlubac to przynajmniej dokladki w kolor- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Bialy wyglada zajeb... ale bedzie kontrast i " co ludzie powiedza " a widzisz tak byles napalony na bialy :> tak jak pisalem rs6 grafit lub i to jest chyba najlepsze wyjscie mianowice kulnac te felgi $$$$ i zakupic 20" i problem z glowy- [B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
dokladnie jak nowe odp. pielegnacja robi "NOWE" :>wrazenie ktore jest bezcenne i warto chociaz raz sie przekonac na swojej i zobaczyc jak blyszczy do nas auto :> Mozna jechac na zaklad i placic $$$ lub zainwestowac te $$$ i samemu wziac sie do roboty- A5 8T 3.0TDI quattro
gdzies mialem jej foty :naughty:- Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
przegladalem teraz przednie i widzialem np. votex komplet za 300f + przesylka 30-40f + 100f malowanie ceny uzywanego kompletnego s-line podobnie a nawet wieksze:decayed: w PL bedzie zdecydownie mniej To jest chyba najbardziej rozsadne ale czy wytrzymasz nawet przesyla takiego zderzaka na UK to prawie tyle co wyrwac okazyjnie w PL zderzak ps. mam w PL s-line czeka juz 2 rok az sie Czarna znowu zjawi- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
3M http://cgi.ebay.co.uk/3M-39526-Perfect-It-Show-Car-Paste-Wax-Ultra-High-Gloss-/180649479641?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2a0f8c4dd9- Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Mysle, ze czesci body kupisz najtaniej w PL ostatnio Marcin wyrwal za grosze ladny tyleczek- Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
:> jak mie nie myle http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-Rear-Bumper-no-reserve-/180693665535?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2a122e86ff- Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
jest bardzo ladna Pawel brakuje tylko tych listw S4 na drzwi ale to pewnie za jakis czas ogarniesz pozdrawiam- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
heh i co wybierasz rs4 na bialo tak jak chciales ? czy zostaje tak jak jest ? a moze skusisz sie na rs6 ? Tak szczerze to olej te felgi i bez 20"- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
w zaleznosci jak dla kogo bo dla mnie A8 / S8 to luxury :gwizdanie: Ma ochote zmienic kolor chce miec cos bardziej " wyraznego " jego sprawa heh ja osobiscie bym poszedl w grafit i zostawil RS6 Andrzej 20" to bdb wybor wizualny :kox: bo masz troche body :>- [ALL] sluchawki denon ahd1100
jezeli o wireless chodzi to bierz je ale i nizsze modele od 120 lub 140 wzwyz robia idz do sklepu i testujna przed zakupem a bedziesz wiedzial co wybrac- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Biale robia robote zdecydowanie- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
a i jak chcesz malowac to lepiej malnij RS6- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
z tego co rozumiem to Makkiego nie ma prawie w domu i musi cos nadrobic :> ach te ...- [B5 1Z] A4 TDi
aaaaa :> http://lamin-x.co.uk/gallery/yellow.htm- [B5 1Z] A4 TDi
wlasnie wrocilem 3 tyg. temu ale Pawel oni wysylaja na EU - taka przesylka 5-6 funtow bym widzial takie u Ciebie delikatna sciema 6% a robi mega robote http://lamin-x.co.uk/gallery/subtletint.htm u mnie jest 13%. i jest czarna http://lamin-x.co.uk/gallery/gunsmoke.htm- [ALL B6] Będzie wiocha na 235/45/18 z ori 18" szer 8" ET 43 ?
raczej nie bedzie :>- [INNE] Toyota Yaris 1.0 PB
Swietne Ferrari a ile pali ?- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Bardzo ladnie usiadl a felgi bym zmienil na rs6 bo przy takim masywnym body cienkie ramiona przynajmniej ja tak uwazam :> VT i lepsze fotki- [ALL] sluchawki denon ahd1100
Ja mam od 3 lat Sennheiser HDR140 tylko wireless bo takie potrzebuje i jestem BARDZO zadowolony :>- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki swietny zestaw Czy jest to zestaw Shield ? podkrecony przez Ciebie o dodatkowe produkty itp. http://sklep.swissvax-detailing.pl/index.php/exterior/zestawy/shield-set.html ps. wczoraj kupilem taki zmiksowany Discovery ale nowy - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190549828262&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_500wt_1413- [B5 1Z] A4 TDi
rowniez polecam Lamin-x ( folia gruba jak brystol i MEGA jakosc, wlasciwosci ochronne i bardzo dobrze przebija swiatlo w UK ta czarna co mam jest 100% LEGAL ) http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.45 ale do PL bral bym opcje o ton jasniejsza Pawel dobra robota Zawsze prezencja zadbanego A4 %tuje wizualnie i wewnetrznie :> ja sie chyba zaczne bawic w nastepnym tyg. bo fanty ciagle jada... - [B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac